Terminarz: Wszystkie zespoły | Piłka nożna - IV liga - Sezon 2015/2016


KOL Nazwa meczu Data Godz. Gospodarz   GościeRezultat
1 Kolejka 1 15.08.2015 16:00 h Tęcza Krosno Odrzańskie - UKP Zielona Góra0 - 5
1 Kolejka 1 15.08.2015 16:00 h Kasztelania Santok - Łucznik Strzelce Krajeńskie0 - 0
1 Kolejka 1 15.08.2015 16:00 h Spójnia Ośno Lubuskie - Stal Sulęcin0 - 0
1 Kolejka 1 15.08.2015 16:00 h KP Piast Iłowa - Sprotavia Szprotawa2 - 1
1 Kolejka 1 15.08.2015 16:00 h Syrena Zbąszynek - Santos Świebodzin0 - 1
1 Kolejka 1 15.08.2015 16:00 h Odra Bytom Odrz. - Arka Nowa Sól1 - 2
1 Kolejka 1 15.08.2015 16:00 h Promień Żary - Dąb Przybyszów1 - 1
1 Kolejka 1 16.08.2015 16:00 h Czarni Witnica - Lubuszanin Drezdenko3 - 1
2 Kolejka 2 22.08.2015 12:00 h Sprotavia Szprotawa - Syrena Zbąszynek2 - 1
2 Kolejka 2 22.08.2015 14:00 h Santos Świebodzin - Odra Bytom Odrz.3 - 0
2 Kolejka 2 22.08.2015 15:00 h Arka Nowa Sól - Promień Żary1 - 1
2 Kolejka 2 22.08.2015 16:00 h Lubuszanin Drezdenko - KP Piast Iłowa0 - 1
2 Kolejka 2 22.08.2015 17:00 h UKP Zielona Góra - Dąb Przybyszów3 - 1
2 Kolejka 2 22.08.2015 17:00 h Stal Sulęcin - Czarni Witnica0 - 3
2 Kolejka 2 22.08.2015 17:00 h Łucznik Strzelce Krajeńskie - Spójnia Ośno Lubuskie0 - 2
2 Kolejka 2 22.08.2015 17:00 h Tęcza Krosno Odrzańskie - Kasztelania Santok5 - 2
3 Kolejka 3 29.08.2015 16:00 h Czarni Witnica - Łucznik Strzelce Krajeńskie0 - 1
3 Kolejka 3 29.08.2015 17:00 h Kasztelania Santok - UKP Zielona Góra0 - 5
3 Kolejka 3 29.08.2015 17:00 h Spójnia Ośno Lubuskie - Tęcza Krosno Odrzańskie3 - 0
3 Kolejka 3 29.08.2015 17:00 h KP Piast Iłowa - Stal Sulęcin1 - 1
3 Kolejka 3 29.08.2015 17:00 h Syrena Zbąszynek - Lubuszanin Drezdenko0 - 3
3 Kolejka 3 29.08.2015 17:00 h Odra Bytom Odrz. - Sprotavia Szprotawa0 - 1
3 Kolejka 3 29.08.2015 17:00 h Dąb Przybyszów - Arka Nowa Sól3 - 0
3 Kolejka 3 29.08.2015 18:00 h Promień Żary - Santos Świebodzin1 - 1
4 Kolejka 4 05.09.2015 12:00 h Stal Sulęcin - Syrena Zbąszynek1 - 0
4 Kolejka 4 05.09.2015 14:00 h Sprotavia Szprotawa - Promień Żary1 - 1
4 Kolejka 4 05.09.2015 16:00 h Lubuszanin Drezdenko - Odra Bytom Odrz.2 - 1
4 Kolejka 4 05.09.2015 17:00 h UKP Zielona Góra - Arka Nowa Sól2 - 1
4 Kolejka 4 05.09.2015 17:00 h Santos Świebodzin - Dąb Przybyszów3 - 4
4 Kolejka 4 05.09.2015 17:00 h Łucznik Strzelce Krajeńskie - KP Piast Iłowa0 - 2
4 Kolejka 4 05.09.2015 17:00 h Tęcza Krosno Odrzańskie - Czarni Witnica1 - 1
4 Kolejka 4 05.09.2015 17:00 h Kasztelania Santok - Spójnia Ośno Lubuskie0 - 1
5 Kolejka 5 12.09.2015 16:00 h Spójnia Ośno Lubuskie - UKP Zielona Góra1 - 1
5 Kolejka 5 12.09.2015 16:00 h Odra Bytom Odrz. - Stal Sulęcin2 - 0
5 Kolejka 5 12.09.2015 16:00 h Dąb Przybyszów - Sprotavia Szprotawa2 - 1
5 Kolejka 5 12.09.2015 16:00 h Arka Nowa Sól - Santos Świebodzin0 - 2
5 Kolejka 5 12.09.2015 17:00 h KP Piast Iłowa - Tęcza Krosno Odrzańskie2 - 1
5 Kolejka 5 12.09.2015 17:00 h Syrena Zbąszynek - Łucznik Strzelce Krajeńskie1 - 1
5 Kolejka 5 12.09.2015 17:00 h Promień Żary - Lubuszanin Drezdenko0 - 0
5 Kolejka 5 13.09.2015 16:00 h Czarni Witnica - Kasztelania Santok5 - 1
6 Kolejka 6 19.09.2015 11:00 h UKP Zielona Góra - Santos Świebodzin0 - 0
6 Kolejka 6 19.09.2015 11:00 h Sprotavia Szprotawa - Arka Nowa Sól0 - 1
6 Kolejka 6 19.09.2015 11:00 h Lubuszanin Drezdenko - Dąb Przybyszów0 - 0
6 Kolejka 6 19.09.2015 14:00 h Stal Sulęcin - Promień Żary1 - 0
6 Kolejka 6 19.09.2015 16:00 h Tęcza Krosno Odrzańskie - Syrena Zbąszynek3 - 0
6 Kolejka 6 19.09.2015 16:00 h Kasztelania Santok - KP Piast Iłowa2 - 2
6 Kolejka 6 19.09.2015 16:00 h Spójnia Ośno Lubuskie - Czarni Witnica1 - 0
6 Kolejka 6 19.09.2015 16:30 h Łucznik Strzelce Krajeńskie - Odra Bytom Odrz.1 - 1
7 Kolejka 7 26.09.2015 13:00 h Arka Nowa Sól - Lubuszanin Drezdenko2 - 0
7 Kolejka 7 26.09.2015 15:30 h Odra Bytom Odrz. - Tęcza Krosno Odrzańskie3 - 3
7 Kolejka 7 26.09.2015 16:00 h Czarni Witnica - UKP Zielona Góra0 - 1
7 Kolejka 7 26.09.2015 16:00 h Spójnia Ośno Lubuskie - KP Piast Iłowa2 - 1
7 Kolejka 7 26.09.2015 16:00 h Promień Żary - Łucznik Strzelce Krajeńskie2 - 0
7 Kolejka 7 26.09.2015 16:00 h Dąb Przybyszów - Stal Sulęcin0 - 2
7 Kolejka 7 26.09.2015 16:00 h Santos Świebodzin - Sprotavia Szprotawa3 - 0
7 Kolejka 7 21.11.2015 16:00 h Syrena Zbąszynek - Kasztelania Santok6 - 0
8 Kolejka 8 03.10.2015 14:00 h Kasztelania Santok - Odra Bytom Odrz.1 - 3
8 Kolejka 8 03.10.2015 15:00 h Lubuszanin Drezdenko - Santos Świebodzin0 - 0
8 Kolejka 8 03.10.2015 15:00 h Spójnia Ośno Lubuskie - Syrena Zbąszynek2 - 1
8 Kolejka 8 03.10.2015 15:00 h Czarni Witnica - KP Piast Iłowa1 - 2
8 Kolejka 8 03.10.2015 16:00 h UKP Zielona Góra - Sprotavia Szprotawa4 - 2
8 Kolejka 8 03.10.2015 16:00 h Stal Sulęcin - Arka Nowa Sól1 - 0
8 Kolejka 8 03.10.2015 16:00 h Łucznik Strzelce Krajeńskie - Dąb Przybyszów2 - 1
8 Kolejka 8 03.10.2015 16:00 h Tęcza Krosno Odrzańskie - Promień Żary1 - 1
9 Kolejka 9 10.10.2015 15:00 h KP Piast Iłowa - UKP Zielona Góra0 - 4
9 Kolejka 9 10.10.2015 15:00 h Syrena Zbąszynek - Czarni Witnica0 - 2
9 Kolejka 9 10.10.2015 15:00 h Odra Bytom Odrz. - Spójnia Ośno Lubuskie1 - 0
9 Kolejka 9 10.10.2015 15:00 h Dąb Przybyszów - Tęcza Krosno Odrzańskie2 - 1
9 Kolejka 9 10.10.2015 15:00 h Arka Nowa Sól - Łucznik Strzelce Krajeńskie1 - 2
9 Kolejka 9 10.10.2015 15:00 h Santos Świebodzin - Stal Sulęcin2 - 0
9 Kolejka 9 10.10.2015 16:00 h Promień Żary - Kasztelania Santok2 - 0
9 Kolejka 9 10.10.2015 16:00 h Sprotavia Szprotawa - Lubuszanin Drezdenko2 - 0
10 Kolejka 10 17.10.2015 14:00 h Spójnia Ośno Lubuskie - Promień Żary2 - 1
10 Kolejka 10 17.10.2015 15:00 h UKP Zielona Góra - Lubuszanin Drezdenko3 - 0
10 Kolejka 10 17.10.2015 15:00 h Tęcza Krosno Odrzańskie - Arka Nowa Sól1 - 0
10 Kolejka 10 17.10.2015 15:00 h Kasztelania Santok - Dąb Przybyszów1 - 2
10 Kolejka 10 17.10.2015 15:00 h Czarni Witnica - Odra Bytom Odrz.4 - 3
10 Kolejka 10 17.10.2015 15:00 h KP Piast Iłowa - Syrena Zbąszynek5 - 0
10 Kolejka 10 17.10.2015 15:30 h Łucznik Strzelce Krajeńskie - Santos Świebodzin1 - 4
10 Kolejka 10 17.10.2015 16:00 h Stal Sulęcin - Sprotavia Szprotawa2 - 1
11 Kolejka 11 24.10.2015 12:00 h Sprotavia Szprotawa - Łucznik Strzelce Krajeńskie3 - 0
11 Kolejka 11 24.10.2015 14:00 h Dąb Przybyszów - Spójnia Ośno Lubuskie1 - 0
11 Kolejka 11 24.10.2015 14:00 h Arka Nowa Sól - Kasztelania Santok3 - 1
11 Kolejka 11 24.10.2015 15:00 h Syrena Zbąszynek - UKP Zielona Góra1 - 1
11 Kolejka 11 24.10.2015 15:00 h Odra Bytom Odrz. - KP Piast Iłowa2 - 0
11 Kolejka 11 24.10.2015 15:00 h Promień Żary - Czarni Witnica1 - 0
11 Kolejka 11 24.10.2015 15:00 h Santos Świebodzin - Tęcza Krosno Odrzańskie2 - 0
11 Kolejka 11 24.10.2015 15:00 h Lubuszanin Drezdenko - Stal Sulęcin1 - 0
12 Kolejka 12 31.10.2015 12:00 h Syrena Zbąszynek - Odra Bytom Odrz.2 - 2
12 Kolejka 12 31.10.2015 13:00 h Tęcza Krosno Odrzańskie - Sprotavia Szprotawa0 - 0
12 Kolejka 12 31.10.2015 13:00 h Spójnia Ośno Lubuskie - Arka Nowa Sól1 - 3
12 Kolejka 12 31.10.2015 14:00 h UKP Zielona Góra - Stal Sulęcin1 - 3
12 Kolejka 12 31.10.2015 14:00 h Łucznik Strzelce Krajeńskie - Lubuszanin Drezdenko0 - 2
12 Kolejka 12 31.10.2015 14:00 h Kasztelania Santok - Santos Świebodzin0 - 6
12 Kolejka 12 31.10.2015 14:00 h Czarni Witnica - Dąb Przybyszów0 - 0
12 Kolejka 12 31.10.2015 14:00 h KP Piast Iłowa - Promień Żary0 - 1
13 Kolejka 13 07.11.2015 11:00 h Lubuszanin Drezdenko - Tęcza Krosno Odrzańskie1 - 1
13 Kolejka 13 07.11.2015 13:00 h Odra Bytom Odrz. - UKP Zielona Góra0 - 4
13 Kolejka 13 07.11.2015 13:00 h Promień Żary - Syrena Zbąszynek0 - 2
13 Kolejka 13 07.11.2015 13:00 h Dąb Przybyszów - KP Piast Iłowa3 - 1
13 Kolejka 13 07.11.2015 13:00 h Sprotavia Szprotawa - Kasztelania Santok6 - 1
13 Kolejka 13 07.11.2015 14:00 h Arka Nowa Sól - Czarni Witnica3 - 1
13 Kolejka 13 07.11.2015 14:00 h Stal Sulęcin - Łucznik Strzelce Krajeńskie0 - 0
13 Kolejka 13 21.11.2015 13:00 h Santos Świebodzin - Spójnia Ośno Lubuskie2 - 2
14 Kolejka 14 11.11.2015 11:00 h Syrena Zbąszynek - Dąb Przybyszów1 - 1
14 Kolejka 14 11.11.2015 13:00 h UKP Zielona Góra - Łucznik Strzelce Krajeńskie1 - 0
14 Kolejka 14 11.11.2015 13:00 h Tęcza Krosno Odrzańskie - Stal Sulęcin4 - 2
14 Kolejka 14 11.11.2015 13:00 h Spójnia Ośno Lubuskie - Sprotavia Szprotawa3 - 0
14 Kolejka 14 11.11.2015 13:00 h Czarni Witnica - Santos Świebodzin1 - 2
14 Kolejka 14 11.11.2015 13:00 h KP Piast Iłowa - Arka Nowa Sól0 - 1
14 Kolejka 14 11.11.2015 13:00 h Odra Bytom Odrz. - Promień Żary1 - 2
14 Kolejka 14 11.11.2015 14:00 h Kasztelania Santok - Lubuszanin Drezdenko1 - 4
15 Kolejka 15 14.11.2015 13:00 h Promień Żary - UKP Zielona Góra0 - 2
15 Kolejka 15 14.11.2015 13:00 h Dąb Przybyszów - Odra Bytom Odrz.1 - 1
15 Kolejka 15 14.11.2015 13:00 h Arka Nowa Sól - Syrena Zbąszynek2 - 0
15 Kolejka 15 14.11.2015 13:00 h Santos Świebodzin - KP Piast Iłowa3 - 1
15 Kolejka 15 14.11.2015 13:00 h Sprotavia Szprotawa - Czarni Witnica1 - 2
15 Kolejka 15 14.11.2015 13:00 h Stal Sulęcin - Kasztelania Santok4 - 3
15 Kolejka 15 14.11.2015 13:30 h Łucznik Strzelce Krajeńskie - Tęcza Krosno Odrzańskie0 - 1
15 Kolejka 15 14.11.2015 14:00 h Lubuszanin Drezdenko - Spójnia Ośno Lubuskie2 - 1
16 Kolejka 16 12.03.2016 16:00 h UKP Zielona Góra - Tęcza Krosno Odrzańskie2 - 1
16 Kolejka 16 12.03.2016 16:00 h Łucznik Strzelce Krajeńskie - Kasztelania Santok0 - 3
16 Kolejka 16 12.03.2016 16:00 h Stal Sulęcin - Spójnia Ośno Lubuskie0 - 2
16 Kolejka 16 12.03.2016 16:00 h Lubuszanin Drezdenko - Czarni Witnica5 - 2
16 Kolejka 16 12.03.2016 16:00 h Sprotavia Szprotawa - KP Piast Iłowa3 - 1
16 Kolejka 16 12.03.2016 16:00 h Santos Świebodzin - Syrena Zbąszynek1 - 3
16 Kolejka 16 12.03.2016 16:00 h Arka Nowa Sól - Odra Bytom Odrz.1 - 0
16 Kolejka 16 12.03.2016 16:00 h Dąb Przybyszów - Promień Żary1 - 0
17 Kolejka 17 19.03.2016 14:00 h Odra Bytom Odrz. - Santos Świebodzin2 - 0
17 Kolejka 17 19.03.2016 14:00 h Kasztelania Santok - Tęcza Krosno Odrzańskie0 - 4
17 Kolejka 17 19.03.2016 15:00 h Promień Żary - Arka Nowa Sól2 - 2
17 Kolejka 17 19.03.2016 15:00 h Syrena Zbąszynek - Sprotavia Szprotawa3 - 2
17 Kolejka 17 19.03.2016 15:00 h KP Piast Iłowa - Lubuszanin Drezdenko0 - 2
17 Kolejka 17 19.03.2016 15:00 h Spójnia Ośno Lubuskie - Łucznik Strzelce Krajeńskie3 - 0
17 Kolejka 17 19.03.2016 16:00 h Dąb Przybyszów - UKP Zielona Góra0 - 1
17 Kolejka 17 19.03.2016 16:00 h Czarni Witnica - Stal Sulęcin1 - 0
18 Kolejka 18 26.03.2016 13:00 h Tęcza Krosno Odrzańskie - Spójnia Ośno Lubuskie0 - 1
18 Kolejka 18 26.03.2016 13:00 h Lubuszanin Drezdenko - Syrena Zbąszynek1 - 2
18 Kolejka 18 26.03.2016 13:00 h Arka Nowa Sól - Dąb Przybyszów1 - 1
18 Kolejka 18 26.03.2016 14:00 h Stal Sulęcin - KP Piast Iłowa2 - 1
18 Kolejka 18 26.03.2016 15:00 h UKP Zielona Góra - Kasztelania Santok8 - 0
18 Kolejka 18 26.03.2016 15:00 h Sprotavia Szprotawa - Odra Bytom Odrz.0 - 2
18 Kolejka 18 26.03.2016 16:00 h Łucznik Strzelce Krajeńskie - Czarni Witnica0 - 3
18 Kolejka 18 26.03.2016 16:00 h Santos Świebodzin - Promień Żary1 - 0
19 Kolejka 19 02.04.2016 11:00 h Odra Bytom Odrz. - Lubuszanin Drezdenko1 - 2
19 Kolejka 19 02.04.2016 15:00 h Arka Nowa Sól - UKP Zielona Góra2 - 2
19 Kolejka 19 02.04.2016 15:00 h Spójnia Ośno Lubuskie - Kasztelania Santok3 - 0
19 Kolejka 19 02.04.2016 16:00 h Dąb Przybyszów - Santos Świebodzin1 - 2
19 Kolejka 19 02.04.2016 16:00 h Promień Żary - Sprotavia Szprotawa2 - 0
19 Kolejka 19 02.04.2016 16:00 h Syrena Zbąszynek - Stal Sulęcin1 - 0
19 Kolejka 19 02.04.2016 16:00 h KP Piast Iłowa - Łucznik Strzelce Krajeńskie3 - 0
19 Kolejka 19 02.04.2016 17:00 h Czarni Witnica - Tęcza Krosno Odrzańskie1 - 2
20 Kolejka 20 09.04.2016 12:00 h Kasztelania Santok - Czarni Witnica0 - 8
20 Kolejka 20 09.04.2016 13:00 h Sprotavia Szprotawa - Dąb Przybyszów2 - 2
20 Kolejka 20 09.04.2016 14:00 h Stal Sulęcin - Odra Bytom Odrz.1 - 3
20 Kolejka 20 09.04.2016 14:30 h UKP Zielona Góra - Spójnia Ośno Lubuskie1 - 1
20 Kolejka 20 09.04.2016 15:00 h Lubuszanin Drezdenko - Promień Żary6 - 0
20 Kolejka 20 09.04.2016 16:00 h Tęcza Krosno Odrzańskie - KP Piast Iłowa6 - 4
20 Kolejka 20 09.04.2016 16:00 h Łucznik Strzelce Krajeńskie - Syrena Zbąszynek0 - 3
20 Kolejka 20 09.04.2016 16:00 h Santos Świebodzin - Arka Nowa Sól1 - 0
21 Kolejka 21 16.04.2016 13:00 h KP Piast Iłowa - Kasztelania Santok1 - 4
21 Kolejka 21 16.04.2016 16:00 h Santos Świebodzin - UKP Zielona Góra4 - 2
21 Kolejka 21 16.04.2016 16:00 h Arka Nowa Sól - Sprotavia Szprotawa4 - 1
21 Kolejka 21 16.04.2016 16:00 h Dąb Przybyszów - Lubuszanin Drezdenko3 - 1
21 Kolejka 21 16.04.2016 16:00 h Odra Bytom Odrz. - Łucznik Strzelce Krajeńskie3 - 0
21 Kolejka 21 16.04.2016 17:00 h Promień Żary - Stal Sulęcin1 - 0
21 Kolejka 21 16.04.2016 17:00 h Syrena Zbąszynek - Tęcza Krosno Odrzańskie4 - 0
21 Kolejka 21 16.04.2016 17:30 h Czarni Witnica - Spójnia Ośno Lubuskie3 - 1
22 Kolejka 22 22.04.2016 15:00 h Sprotavia Szprotawa - Santos Świebodzin2 - 1
22 Kolejka 22 23.04.2016 13:00 h KP Piast Iłowa - Spójnia Ośno Lubuskie0 - 4
22 Kolejka 22 23.04.2016 14:00 h Stal Sulęcin - Dąb Przybyszów0 - 3
22 Kolejka 22 23.04.2016 15:00 h Lubuszanin Drezdenko - Arka Nowa Sól0 - 3
22 Kolejka 22 23.04.2016 15:30 h Kasztelania Santok - Syrena Zbąszynek1 - 4
22 Kolejka 22 23.04.2016 16:00 h Tęcza Krosno Odrzańskie - Odra Bytom Odrz.1 - 2
22 Kolejka 22 23.04.2016 16:00 h Łucznik Strzelce Krajeńskie - Promień Żary0 - 3
22 Kolejka 22 23.04.2016 17:00 h UKP Zielona Góra - Czarni Witnica2 - 0
23 Kolejka 23 30.04.2016 12:30 h Santos Świebodzin - Lubuszanin Drezdenko4 - 1
23 Kolejka 23 30.04.2016 16:00 h Sprotavia Szprotawa - UKP Zielona Góra