Terminarz: Wszystkie zespoły | Piłka nożna - A klasa, Grupa I - Sezon 2015/2016


KOL Nazwa meczu Data Godz. Gospodarz   GościeRezultat
1 Kolejka 1 22.08.2015 16:00 h Błyskawica Lubinicko - Medyk Cibórz5 - 0
1 Kolejka 1 23.08.2015 16:00 h Błękitni Toporów - Mewa Cigacice2 - 2
1 Kolejka 1 23.08.2015 16:00 h Schnug Chociule - Jedność Podmokle6 - 0
1 Kolejka 1 23.08.2015 16:00 h Sokół Rozłogi - Zenit Ługów3 - 2
1 Kolejka 1 23.08.2015 17:00 h Zorza Mostki - Bizon Wilkowo2 - 2
1 Kolejka 1 23.08.2015 18:00 h Klon Babimost - Sokół Dąbrówka Wlkp.2 - 0
2 Kolejka 2 29.08.2015 16:00 h Bizon Wilkowo - Sokół Rozłogi2 - 2
2 Kolejka 2 29.08.2015 16:00 h Medyk Cibórz - Klon Babimost2 - 1
2 Kolejka 2 29.08.2015 16:00 h Zenit Ługów - Schnug Chociule1 - 0
2 Kolejka 2 30.08.2015 16:00 h Jedność Podmokle - Błyskawica Lubinicko2 - 2
2 Kolejka 2 30.08.2015 16:00 h Błękitni Toporów - Zorza Mostki2 - 4
2 Kolejka 2 30.08.2015 16:00 h Sokół Dąbrówka Wlkp. - Spartak Budachów3 - 1
3 Kolejka 3 05.09.2015 16:00 h Błyskawica Lubinicko - Zenit Ługów1 - 4
3 Kolejka 3 05.09.2015 16:00 h Spartak Budachów - Medyk Cibórz3 - 8
3 Kolejka 3 06.09.2015 16:00 h Schnug Chociule - Bizon Wilkowo3 - 2
3 Kolejka 3 06.09.2015 16:00 h Sokół Rozłogi - Błękitni Toporów2 - 3
3 Kolejka 3 06.09.2015 16:00 h Zorza Mostki - Mewa Cigacice3 - 4
3 Kolejka 3 06.09.2015 17:00 h Klon Babimost - Jedność Podmokle7 - 2
4 Kolejka 4 12.09.2015 15:00 h Bizon Wilkowo - Błyskawica Lubinicko9 - 1
4 Kolejka 4 12.09.2015 16:00 h Mewa Cigacice - Sokół Dąbrówka Wlkp.4 - 1
4 Kolejka 4 12.09.2015 16:00 h Zenit Ługów - Klon Babimost1 - 1
4 Kolejka 4 13.09.2015 15:00 h Błękitni Toporów - Schnug Chociule2 - 3
4 Kolejka 4 13.09.2015 15:00 h Jedność Podmokle - Spartak Budachów0 - 1
4 Kolejka 4 13.09.2015 15:00 h Zorza Mostki - Sokół Rozłogi7 - 4
5 Kolejka 5 19.09.2015 16:00 h Błyskawica Lubinicko - Błękitni Toporów1 - 4
5 Kolejka 5 19.09.2015 16:00 h Schnug Chociule - Zorza Mostki6 - 3
5 Kolejka 5 19.09.2015 16:00 h Spartak Budachów - Zenit Ługów4 - 1
5 Kolejka 5 20.09.2015 15:00 h Klon Babimost - Bizon Wilkowo5 - 2
5 Kolejka 5 20.09.2015 15:00 h Sokół Rozłogi - Mewa Cigacice4 - 7
5 Kolejka 5 20.09.2015 16:00 h Sokół Dąbrówka Wlkp. - Medyk Cibórz1 - 3
6 Kolejka 6 26.09.2015 15:00 h Mewa Cigacice - Medyk Cibórz1 - 2
6 Kolejka 6 26.09.2015 16:00 h Bizon Wilkowo - Spartak Budachów6 - 1
6 Kolejka 6 27.09.2015 14:00 h Jedność Podmokle - Sokół Dąbrówka Wlkp.0 - 2
6 Kolejka 6 27.09.2015 14:00 h Zorza Mostki - Błyskawica Lubinicko3 - 2
6 Kolejka 6 27.09.2015 15:00 h Błękitni Toporów - Klon Babimost0 - 0
6 Kolejka 6 27.09.2015 15:00 h Sokół Rozłogi - Schnug Chociule2 - 0
7 Kolejka 7 03.10.2015 15:00 h Błyskawica Lubinicko - Sokół Rozłogi1 - 3
7 Kolejka 7 03.10.2015 15:00 h Schnug Chociule - Mewa Cigacice0 - 2
7 Kolejka 7 03.10.2015 16:00 h Medyk Cibórz - Jedność Podmokle10 - 0
7 Kolejka 7 04.10.2015 14:00 h Spartak Budachów - Błękitni Toporów2 - 1
7 Kolejka 7 04.10.2015 15:00 h Klon Babimost - Zorza Mostki5 - 0
7 Kolejka 7 04.10.2015 16:00 h Sokół Dąbrówka Wlkp. - Zenit Ługów5 - 1
8 Kolejka 8 10.10.2015 15:00 h Bizon Wilkowo - Sokół Dąbrówka Wlkp.3 - 5
8 Kolejka 8 10.10.2015 15:00 h Mewa Cigacice - Jedność Podmokle14 - 1
8 Kolejka 8 11.10.2015 14:00 h Schnug Chociule - Błyskawica Lubinicko7 - 0
8 Kolejka 8 11.10.2015 14:00 h Sokół Rozłogi - Klon Babimost1 - 5
8 Kolejka 8 11.10.2015 14:00 h Zorza Mostki - Spartak Budachów1 - 3
8 Kolejka 8 11.10.2015 15:00 h Zenit Ługów - Medyk Cibórz0 - 3
9 Kolejka 9 17.10.2015 15:00 h Błyskawica Lubinicko - Mewa Cigacice0 - 10
9 Kolejka 9 17.10.2015 15:00 h Medyk Cibórz - Bizon Wilkowo2 - 0
9 Kolejka 9 18.10.2015 14:00 h Jedność Podmokle - Zenit Ługów1 - 5
9 Kolejka 9 18.10.2015 14:00 h Spartak Budachów - Sokół Rozłogi_ - _
9 Kolejka 9 18.10.2015 15:00 h Klon Babimost - Schnug Chociule3 - 0
9 Kolejka 9 18.10.2015 15:00 h Sokół Dąbrówka Wlkp. - Błękitni Toporów4 - 3
10 Kolejka 10 24.10.2015 14:00 h Błyskawica Lubinicko - Klon Babimost2 - 5
10 Kolejka 10 24.10.2015 15:00 h Bizon Wilkowo - Jedność Podmokle9 - 2
10 Kolejka 10 24.10.2015 15:00 h Mewa Cigacice - Zenit Ługów2 - 0
10 Kolejka 10 25.10.2015 14:00 h Błękitni Toporów - Medyk Cibórz6 - 1
10 Kolejka 10 25.10.2015 14:00 h Schnug Chociule - Spartak Budachów2 - 5
10 Kolejka 10 25.10.2015 14:00 h Zorza Mostki - Sokół Dąbrówka Wlkp.1 - 3
11 Kolejka 11 31.10.2015 14:00 h Jedność Podmokle - Błękitni Toporów0 - 3
11 Kolejka 11 31.10.2015 14:00 h Medyk Cibórz - Zorza Mostki1 - 4
11 Kolejka 11 31.10.2015 14:00 h Sokół Dąbrówka Wlkp. - Sokół Rozłogi6 - 5
11 Kolejka 11 31.10.2015 14:00 h Spartak Budachów - Błyskawica Lubinicko_ - _
11 Kolejka 11 31.10.2015 14:00 h Klon Babimost - Mewa Cigacice3 - 3
11 Kolejka 11 31.10.2015 14:00 h Zenit Ługów - Bizon Wilkowo0 - 6
12 Kolejka 12 07.11.2015 11:00 h Mewa Cigacice - Bizon Wilkowo2 - 0
12 Kolejka 12 08.11.2015 13:00 h Błękitni Toporów - Zenit Ługów0 - 0
12 Kolejka 12 08.11.2015 13:00 h Schnug Chociule - Sokół Dąbrówka Wlkp.4 - 3
12 Kolejka 12 08.11.2015 13:00 h Sokół Rozłogi - Medyk Cibórz5 - 7
12 Kolejka 12 08.11.2015 13:00 h Zorza Mostki - Jedność Podmokle5 - 2
12 Kolejka 12 08.11.2015 14:00 h Klon Babimost - Spartak Budachów4 - 1
13 Kolejka 13 11.11.2015 11:00 h Medyk Cibórz - Schnug Chociule0 - 0
13 Kolejka 13 11.11.2015 13:00 h Bizon Wilkowo - Błękitni Toporów4 - 10
13 Kolejka 13 11.11.2015 14:00 h Sokół Dąbrówka Wlkp. - Błyskawica Lubinicko5 - 0
13 Kolejka 13 11.11.2015 14:00 h Jedność Podmokle - Sokół Rozłogi3 - 2
13 Kolejka 13 11.11.2015 14:00 h Mewa Cigacice - Spartak Budachów16 - 0
13 Kolejka 13 11.11.2015 14:00 h Zenit Ługów - Zorza Mostki2 - 0
14 Kolejka 14 19.03.2016 14:00 h Mewa Cigacice - Błękitni Toporów2 - 1
14 Kolejka 14 19.03.2016 14:00 h Bizon Wilkowo - Zorza Mostki2 - 2
14 Kolejka 14 20.03.2016 12:30 h Medyk Cibórz - Błyskawica Lubinicko1 - 1
14 Kolejka 14 20.03.2016 14:00 h Jedność Podmokle - Schnug Chociule3 - 1
14 Kolejka 14 20.03.2016 15:00 h Zenit Ługów - Sokół Rozłogi0 - 1
14 Kolejka 14 20.03.2016 15:00 h Sokół Dąbrówka Wlkp. - Klon Babimost2 - 2
15 Kolejka 15 26.03.2016 14:00 h Spartak Budachów - Sokół Dąbrówka Wlkp.0 - 4
15 Kolejka 15 26.03.2016 14:00 h Klon Babimost - Medyk Cibórz5 - 0
15 Kolejka 15 26.03.2016 14:00 h Błyskawica Lubinicko - Jedność Podmokle7 - 0
15 Kolejka 15 26.03.2016 14:00 h Sokół Rozłogi - Bizon Wilkowo4 - 3
15 Kolejka 15 26.03.2016 15:00 h Schnug Chociule - Zenit Ługów3 - 1
15 Kolejka 15 26.03.2016 15:00 h Zorza Mostki - Błękitni Toporów1 - 1
16 Kolejka 16 02.04.2016 13:30 h Bizon Wilkowo - Schnug Chociule3 - 2
16 Kolejka 16 02.04.2016 15:00 h Mewa Cigacice - Zorza Mostki3 - 2
16 Kolejka 16 03.04.2016 12:30 h Medyk Cibórz - Spartak Budachów4 - 4
16 Kolejka 16 03.04.2016 14:00 h Błękitni Toporów - Sokół Rozłogi1 - 5
16 Kolejka 16 03.04.2016 15:00 h Zenit Ługów - Błyskawica Lubinicko0 - 4
16 Kolejka 16 03.04.2016 15:00 h Jedność Podmokle - Klon Babimost0 - 1
17 Kolejka 17 09.04.2016 15:00 h Błyskawica Lubinicko - Bizon Wilkowo4 - 7
17 Kolejka 17 10.04.2016 14:00 h Spartak Budachów - Jedność Podmokle12 - 2
17 Kolejka 17 10.04.2016 15:00 h Klon Babimost - Zenit Ługów0 - 0
17 Kolejka 17 10.04.2016 15:00 h Schnug Chociule - Błękitni Toporów1 - 6
17 Kolejka 17 10.04.2016 15:00 h Sokół Rozłogi - Zorza Mostki2 - 1
17 Kolejka 17 10.04.2016 16:00 h Sokół Dąbrówka Wlkp. - Mewa Cigacice5 - 2
18 Kolejka 18 16.04.2016 15:00 h Mewa Cigacice - Sokół Rozłogi5 - 1
18 Kolejka 18 16.04.2016 15:00 h Bizon Wilkowo - Klon Babimost7 - 3
18 Kolejka 18 16.04.2016 15:00 h Sokół Dąbrówka Wlkp. - Medyk Cibórz0 - 1
18 Kolejka 18 16.04.2016 17:00 h Zorza Mostki - Schnug Chociule2 - 1
18 Kolejka 18 17.04.2016 15:00 h Błękitni Toporów - Błyskawica Lubinicko5 - 1
18 Kolejka 18 17.04.2016 15:00 h Zenit Ługów - Spartak Budachów1 - 2
19 Kolejka 19 23.04.2016 15:00 h Błyskawica Lubinicko - Zorza Mostki2 - 1
19 Kolejka 19 23.04.2016 16:00 h Schnug Chociule - Sokół Rozłogi3 - 0
19 Kolejka 19 24.04.2016 13:00 h Medyk Cibórz - Mewa Cigacice2 - 2
19 Kolejka 19 24.04.2016 15:00 h Spartak Budachów - Bizon Wilkowo2 - 1
19 Kolejka 19 24.04.2016 15:00 h Klon Babimost - Błękitni Toporów1 - 3
19 Kolejka 19 24.04.2016 16:00 h Sokół Dąbrówka Wlkp. - Jedność Podmokle4 - 2
20 Kolejka 20 30.04.2016 11:00 h Zorza Mostki - Klon Babimost1 - 0
20 Kolejka 20 30.04.2016 15:00 h Mewa Cigacice - Schnug Chociule3 - 1
20 Kolejka 20 01.05.2016 15:00 h Sokół Rozłogi - Błyskawica Lubinicko3 - 4
20 Kolejka 20 01.05.2016 15:00 h Błękitni Toporów - Spartak Budachów2 - 5
20 Kolejka 20 01.05.2016 15:00 h Zenit Ługów - Sokół Dąbrówka Wlkp.1 - 1
20 Kolejka 20 01.05.2016 15:00 h Jedność Podmokle - Medyk Cibórz3 - 3
21 Kolejka 21 07.05.2016 15:00 h Błyskawica Lubinicko - Schnug Chociule1 - 3
21 Kolejka 21 07.05.2016 17:00 h Medyk Cibórz - Zenit Ługów3 - 1
21 Kolejka 21 08.05.2016 15:00 h Jedność Podmokle - Mewa Cigacice4 - 5
21 Kolejka 21 08.05.2016 15:00 h Klon Babimost - Sokół Rozłogi5 - 4
21 Kolejka 21 08.05.2016 16:00 h Spartak Budachów - Zorza Mostki5 - 3
21 Kolejka 21 08.05.2016 17:00 h Sokół Dąbrówka Wlkp. - Bizon Wilkowo3 - 0
22 Kolejka 22 14.05.2016 16:00 h Mewa Cigacice - Błyskawica Lubinicko7 - 0
22 Kolejka 22 14.05.2016 17:00 h Bizon Wilkowo - Medyk Cibórz2 - 1
22 Kolejka 22 15.05.2016 16:00 h Schnug Chociule - Klon Babimost0 - 2
22 Kolejka 22 15.05.2016 16:00 h Sokół Rozłogi - Spartak Budachów3 - 4
22 Kolejka 22 15.05.2016 16:00 h Błękitni Toporów - Sokół Dąbrówka Wlkp.2 - 0
22 Kolejka 22 15.05.2016 16:00 h Zenit Ługów - Jedność Podmokle6 - 1
23 Kolejka 23 21.05.2016 17:00 h Medyk Cibórz - Błękitni Toporów1 - 1
23 Kolejka 23 22.05.2016 15:00 h Klon Babimost - Błyskawica Lubinicko11 - 1
23 Kolejka 23 22.05.2016 16:00 h Zenit Ługów - Mewa Cigacice0 - 0
23 Kolejka 23 22.05.2016 16:00 h Jedność Podmokle - Bizon Wilkowo2 - 1
23 Kolejka 23 22.05.2016 16:00 h Spartak Budachów - Schnug Chociule2 - 2
23 Kolejka 23 22.05.2016 17:00 h Sokół Dąbrówka Wlkp. - Zorza Mostki2 - 2
24 Kolejka 24 28.05.2016 16:00 h Mewa Cigacice - Klon Babimost2 - 2
24 Kolejka 24 28.05.2016 16:00 h Błyskawica Lubinicko - Spartak Budachów2 - 8
24 Kolejka 24 28.05.2016 16:00 h Sokół Rozłogi - Sokół Dąbrówka Wlkp.4 - 5
24 Kolejka 24 28.05.2016 16:00 h Zorza Mostki - Medyk Cibórz5 - 2
24 Kolejka 24 28.05.2016 16:00 h Błękitni Toporów - Jedność Podmokle3 - 0
24 Kolejka 24 28.05.2016 16:00 h Bizon Wilkowo - Zenit Ługów9 - 4
25 Kolejka 25 05.06.2016 17:00 h Bizon Wilkowo - Mewa Cigacice2 - 4
25 Kolejka 25 05.06.2016 17:00 h Zenit Ługów - Błękitni Toporów0 - 0
25 Kolejka 25 05.06.2016 17:00 h Jedność Podmokle - Zorza Mostki0 - 5
25 Kolejka 25 05.06.2016 17:00 h Medyk Cibórz - Sokół Rozłogi2 - 4
25 Kolejka 25 05.06.2016 17:00 h Sokół Dąbrówka Wlkp. - Schnug Chociule2 - 2
25 Kolejka 25 05.06.2016 17:00 h Spartak Budachów - Klon Babimost5 - 4
26 Kolejka 26 12.06.2016 16:00 h Spartak Budachów - Mewa Cigacice6 - 3
26 Kolejka 26 12.06.2016 16:00 h Błyskawica Lubinicko - Sokół Dąbrówka Wlkp.1 - 3
26 Kolejka 26 12.06.2016 16:00 h Schnug Chociule - Medyk Cibórz4 - 3
26 Kolejka 26 12.06.2016 16:00 h Sokół Rozłogi - Jedność Podmokle6 - 2
26 Kolejka 26 12.06.2016 16:00 h Zorza Mostki - Zenit Ługów0 - 3
26 Kolejka 26 12.06.2016 16:00 h Błękitni Toporów - Bizon Wilkowo2 - 2

Sportowa Zgora to nowa jakość informacji. Relacjonujemy, nagrywamy i fotografujemy najciekawsze wydarzenia lokalnego sportu. Jesteśmy też na Facebooku i YouTube.


Kontakt:

Kamerzysta na wesele