Terminarz: Wszystkie zespoły | Piłka nożna - A klasa, Grupa II - Sezon 2015/2016


KOL Nazwa meczu Data Godz. Gospodarz   GościeRezultat
1 Kolejka 1 22.08.2015 15:00 h Czarni Czarnowo - Alfa Jaromirowice3 - 3
1 Kolejka 1 22.08.2015 16:00 h Zorza Ochla - Znicz Leśniów Wielki2 - 1
1 Kolejka 1 22.08.2015 17:00 h Edi Panorama Sparta Łężyca - Chynowianka Francepol Zielona Góra3 - 1
1 Kolejka 1 22.08.2015 17:00 h Sparta Mierków - Budowlani II Lubsko4 - 3
1 Kolejka 1 23.08.2015 17:00 h Energetyk Dychów - LZS Kado Górzyn3 - 2
1 Kolejka 1 23.08.2015 17:00 h Pogoń Wężyska - Perła Cybinka2 - 2
1 Kolejka 1 23.08.2015 17:00 h Żenisz Żenichów - Relax Grabice2 - 2
2 Kolejka 2 29.08.2015 14:30 h Perła Cybinka - Żenisz Żenichów0 - 0
2 Kolejka 2 29.08.2015 16:00 h Chynowianka Francepol Zielona Góra - Budowlani II Lubsko2 - 4
2 Kolejka 2 29.08.2015 17:00 h LZS Kado Górzyn - Zorza Ochla1 - 2
2 Kolejka 2 29.08.2015 17:00 h Edi Panorama Sparta Łężyca - Pogoń Wężyska8 - 2
2 Kolejka 2 29.08.2015 17:00 h Znicz Leśniów Wielki - Sparta Mierków3 - 2
2 Kolejka 2 30.08.2015 17:00 h Alfa Jaromirowice - Energetyk Dychów4 - 1
2 Kolejka 2 30.08.2015 17:00 h Relax Grabice - Czarni Czarnowo1 - 3
3 Kolejka 3 05.09.2015 16:00 h Budowlani II Lubsko - Znicz Leśniów Wielki4 - 2
3 Kolejka 3 05.09.2015 16:00 h Pogoń Wężyska - Chynowianka Francepol Zielona Góra1 - 4
3 Kolejka 3 05.09.2015 16:00 h Sparta Mierków - LZS Kado Górzyn1 - 4
3 Kolejka 3 05.09.2015 16:00 h Zorza Ochla - Alfa Jaromirowice4 - 3
3 Kolejka 3 06.09.2015 15:00 h Energetyk Dychów - Relax Grabice5 - 1
3 Kolejka 3 06.09.2015 16:00 h Czarni Czarnowo - Perła Cybinka4 - 1
3 Kolejka 3 06.09.2015 16:00 h Żenisz Żenichów - Edi Panorama Sparta Łężyca0 - 2
4 Kolejka 4 12.09.2015 16:00 h Chynowianka Francepol Zielona Góra - Znicz Leśniów Wielki3 - 1
4 Kolejka 4 12.09.2015 17:00 h LZS Kado Górzyn - Budowlani II Lubsko2 - 1
4 Kolejka 4 12.09.2015 17:00 h Edi Panorama Sparta Łężyca - Czarni Czarnowo3 - 1
4 Kolejka 4 13.09.2015 14:00 h Perła Cybinka - Energetyk Dychów3 - 2
4 Kolejka 4 13.09.2015 16:00 h Alfa Jaromirowice - Sparta Mierków4 - 1
4 Kolejka 4 13.09.2015 16:00 h Pogoń Wężyska - Żenisz Żenichów3 - 2
4 Kolejka 4 13.09.2015 17:00 h Relax Grabice - Zorza Ochla1 - 5
5 Kolejka 5 19.09.2015 15:00 h Energetyk Dychów - Edi Panorama Sparta Łężyca2 - 3
5 Kolejka 5 19.09.2015 15:00 h Żenisz Żenichów - Chynowianka Francepol Zielona Góra4 - 5
5 Kolejka 5 19.09.2015 15:00 h Zorza Ochla - Perła Cybinka3 - 0
5 Kolejka 5 19.09.2015 16:00 h Sparta Mierków - Relax Grabice2 - 1
5 Kolejka 5 19.09.2015 17:00 h Znicz Leśniów Wielki - LZS Kado Górzyn3 - 5
5 Kolejka 5 20.09.2015 15:00 h Budowlani II Lubsko - Alfa Jaromirowice9 - 1
5 Kolejka 5 20.09.2015 15:00 h Czarni Czarnowo - Pogoń Wężyska1 - 1
6 Kolejka 6 26.09.2015 16:00 h Chynowianka Francepol Zielona Góra - LZS Kado Górzyn1 - 2
6 Kolejka 6 26.09.2015 16:00 h Relax Grabice - Budowlani II Lubsko3 - 2
6 Kolejka 6 26.09.2015 17:00 h Edi Panorama Sparta Łężyca - Zorza Ochla2 - 6
6 Kolejka 6 27.09.2015 14:00 h Perła Cybinka - Sparta Mierków1 - 2
6 Kolejka 6 27.09.2015 14:00 h Żenisz Żenichów - Czarni Czarnowo3 - 1
6 Kolejka 6 27.09.2015 15:00 h Pogoń Wężyska - Energetyk Dychów3 - 1
6 Kolejka 6 27.09.2015 16:00 h Alfa Jaromirowice - Znicz Leśniów Wielki8 - 1
7 Kolejka 7 03.10.2015 15:00 h Energetyk Dychów - Żenisz Żenichów4 - 1
7 Kolejka 7 03.10.2015 15:00 h Sparta Mierków - Edi Panorama Sparta Łężyca2 - 2
7 Kolejka 7 03.10.2015 15:00 h Zorza Ochla - Pogoń Wężyska5 - 0
7 Kolejka 7 03.10.2015 16:00 h LZS Kado Górzyn - Alfa Jaromirowice1 - 1
7 Kolejka 7 03.10.2015 16:00 h Znicz Leśniów Wielki - Relax Grabice6 - 3
7 Kolejka 7 04.10.2015 14:00 h Budowlani II Lubsko - Perła Cybinka3 - 3
7 Kolejka 7 04.10.2015 14:00 h Czarni Czarnowo - Chynowianka Francepol Zielona Góra1 - 3
8 Kolejka 8 10.10.2015 16:00 h Chynowianka Francepol Zielona Góra - Alfa Jaromirowice0 - 5
8 Kolejka 8 10.10.2015 16:00 h Edi Panorama Sparta Łężyca - Budowlani II Lubsko3 - 4
8 Kolejka 8 11.10.2015 14:00 h Czarni Czarnowo - Energetyk Dychów4 - 0
8 Kolejka 8 11.10.2015 14:00 h Perła Cybinka - Znicz Leśniów Wielki3 - 4
8 Kolejka 8 11.10.2015 14:00 h Żenisz Żenichów - Zorza Ochla0 - 7
8 Kolejka 8 11.10.2015 15:00 h Pogoń Wężyska - Sparta Mierków2 - 7
8 Kolejka 8 11.10.2015 15:00 h Relax Grabice - LZS Kado Górzyn0 - 6
9 Kolejka 9 17.10.2015 14:00 h Zorza Ochla - Czarni Czarnowo5 - 1
9 Kolejka 9 17.10.2015 15:00 h Energetyk Dychów - Chynowianka Francepol Zielona Góra1 - 0
9 Kolejka 9 17.10.2015 15:00 h LZS Kado Górzyn - Perła Cybinka13 - 2
9 Kolejka 9 17.10.2015 15:00 h Sparta Mierków - Żenisz Żenichów4 - 3
9 Kolejka 9 17.10.2015 15:00 h Budowlani II Lubsko - Pogoń Wężyska5 - 0
9 Kolejka 9 17.10.2015 16:00 h Znicz Leśniów Wielki - Edi Panorama Sparta Łężyca1 - 1
9 Kolejka 9 18.10.2015 15:00 h Alfa Jaromirowice - Relax Grabice2 - 0
10 Kolejka 10 24.10.2015 15:00 h Energetyk Dychów - Zorza Ochla0 - 4
10 Kolejka 10 24.10.2015 15:00 h Pogoń Wężyska - Znicz Leśniów Wielki3 - 4
10 Kolejka 10 24.10.2015 15:00 h Edi Panorama Sparta Łężyca - LZS Kado Górzyn1 - 4
10 Kolejka 10 24.10.2015 15:00 h Chynowianka Francepol Zielona Góra - Relax Grabice3 - 2
10 Kolejka 10 25.10.2015 13:00 h Perła Cybinka - Alfa Jaromirowice2 - 8
10 Kolejka 10 25.10.2015 14:00 h Czarni Czarnowo - Sparta Mierków1 - 3
10 Kolejka 10 25.10.2015 14:00 h Żenisz Żenichów - Budowlani II Lubsko1 - 9
11 Kolejka 11 31.10.2015 14:00 h Alfa Jaromirowice - Edi Panorama Sparta Łężyca4 - 1
11 Kolejka 11 31.10.2015 14:00 h Budowlani II Lubsko - Czarni Czarnowo9 - 2
11 Kolejka 11 31.10.2015 14:00 h Zorza Ochla - Chynowianka Francepol Zielona Góra5 - 0
11 Kolejka 11 31.10.2015 14:00 h LZS Kado Górzyn - Pogoń Wężyska8 - 2
11 Kolejka 11 31.10.2015 14:00 h Relax Grabice - Perła Cybinka5 - 0
11 Kolejka 11 31.10.2015 14:00 h Sparta Mierków - Energetyk Dychów2 - 1
11 Kolejka 11 31.10.2015 14:00 h Znicz Leśniów Wielki - Żenisz Żenichów7 - 0
12 Kolejka 12 07.11.2015 13:00 h Zorza Ochla - Sparta Mierków7 - 2
12 Kolejka 12 07.11.2015 14:00 h Edi Panorama Sparta Łężyca - Relax Grabice2 - 3
12 Kolejka 12 07.11.2015 14:00 h Chynowianka Francepol Zielona Góra - Perła Cybinka8 - 3
12 Kolejka 12 07.11.2015 14:00 h Energetyk Dychów - Budowlani II Lubsko1 - 1
12 Kolejka 12 08.11.2015 13:00 h Żenisz Żenichów - LZS Kado Górzyn3 - 4
12 Kolejka 12 08.11.2015 13:00 h Czarni Czarnowo - Znicz Leśniów Wielki1 - 5
12 Kolejka 12 08.11.2015 14:00 h Pogoń Wężyska - Alfa Jaromirowice3 - 8
13 Kolejka 13 11.11.2015 13:00 h Alfa Jaromirowice - Żenisz Żenichów5 - 1
13 Kolejka 13 11.11.2015 13:00 h Perła Cybinka - Edi Panorama Sparta Łężyca2 - 9
13 Kolejka 13 11.11.2015 13:00 h Relax Grabice - Pogoń Wężyska5 - 2
13 Kolejka 13 11.11.2015 14:00 h LZS Kado Górzyn - Czarni Czarnowo2 - 0
13 Kolejka 13 11.11.2015 14:00 h Sparta Mierków - Chynowianka Francepol Zielona Góra0 - 2
13 Kolejka 13 11.11.2015 14:00 h Znicz Leśniów Wielki - Energetyk Dychów0 - 1
13 Kolejka 13 11.11.2015 14:00 h Budowlani II Lubsko - Zorza Ochla5 - 1
14 Kolejka 14 19.03.2016 15:00 h Chynowianka Francepol Zielona Góra - Edi Panorama Sparta Łężyca4 - 2
14 Kolejka 14 19.03.2016 15:00 h Znicz Leśniów Wielki - Zorza Ochla0 - 3
14 Kolejka 14 19.03.2016 16:00 h LZS Kado Górzyn - Energetyk Dychów1 - 0
14 Kolejka 14 20.03.2016 14:00 h Perła Cybinka - Pogoń Wężyska2 - 2
14 Kolejka 14 20.03.2016 14:00 h Relax Grabice - Żenisz Żenichów2 - 1
14 Kolejka 14 20.03.2016 14:00 h Alfa Jaromirowice - Czarni Czarnowo7 - 2
14 Kolejka 14 20.03.2016 15:00 h Budowlani II Lubsko - Sparta Mierków3 - 2
15 Kolejka 15 26.03.2016 14:00 h Sparta Mierków - Znicz Leśniów Wielki1 - 4
15 Kolejka 15 26.03.2016 14:00 h Zorza Ochla - LZS Kado Górzyn9 - 0
15 Kolejka 15 26.03.2016 14:00 h Energetyk Dychów - Alfa Jaromirowice1 - 10
15 Kolejka 15 26.03.2016 14:00 h Czarni Czarnowo - Relax Grabice0 - 4
15 Kolejka 15 26.03.2016 14:00 h Pogoń Wężyska - Edi Panorama Sparta Łężyca0 - 1
15 Kolejka 15 26.03.2016 15:00 h Żenisz Żenichów - Perła Cybinka1 - 2
15 Kolejka 15 26.03.2016 16:00 h Budowlani II Lubsko - Chynowianka Francepol Zielona Góra0 - 3
16 Kolejka 16 02.04.2016 15:00 h Edi Panorama Sparta Łężyca - Żenisz Żenichów6 - 1
16 Kolejka 16 02.04.2016 16:00 h Chynowianka Francepol Zielona Góra - Pogoń Wężyska3 - 0
16 Kolejka 16 02.04.2016 16:00 h LZS Kado Górzyn - Sparta Mierków5 - 2
16 Kolejka 16 02.04.2016 16:00 h Znicz Leśniów Wielki - Budowlani II Lubsko6 - 1
16 Kolejka 16 03.04.2016 14:00 h Perła Cybinka - Czarni Czarnowo2 - 2
16 Kolejka 16 03.04.2016 14:00 h Relax Grabice - Energetyk Dychów1 - 0
16 Kolejka 16 03.04.2016 16:00 h Alfa Jaromirowice - Zorza Ochla0 - 2
17 Kolejka 17 09.04.2016 14:00 h Zorza Ochla - Relax Grabice9 - 2
17 Kolejka 17 09.04.2016 15:00 h Sparta Mierków - Alfa Jaromirowice0 - 4
17 Kolejka 17 09.04.2016 16:00 h Znicz Leśniów Wielki - Chynowianka Francepol Zielona Góra3 - 0
17 Kolejka 17 10.04.2016 14:00 h Czarni Czarnowo - Edi Panorama Sparta Łężyca1 - 0
17 Kolejka 17 10.04.2016 15:00 h Energetyk Dychów - Perła Cybinka0 - 3
17 Kolejka 17 10.04.2016 16:00 h Budowlani II Lubsko - LZS Kado Górzyn2 - 2
17 Kolejka 17 26.05.2016 16:00 h Żenisz Żenichów - Pogoń Wężyska0 - 5
18 Kolejka 18 16.04.2016 15:00 h Edi Panorama Sparta Łężyca - Energetyk Dychów8 - 0
18 Kolejka 18 16.04.2016 16:00 h Chynowianka Francepol Zielona Góra - Żenisz Żenichów9 - 2
18 Kolejka 18 16.04.2016 16:00 h Pogoń Wężyska - Czarni Czarnowo2 - 0
18 Kolejka 18 16.04.2016 16:00 h Alfa Jaromirowice - Budowlani II Lubsko4 - 2
18 Kolejka 18 17.04.2016 14:00 h Perła Cybinka - Zorza Ochla1 - 4
18 Kolejka 18 17.04.2016 15:00 h Relax Grabice - Sparta Mierków2 - 2
18 Kolejka 18 27.04.2016 16:00 h LZS Kado Górzyn - Znicz Leśniów Wielki3 - 6
19 Kolejka 19 23.04.2016 14:00 h Zorza Ochla - Edi Panorama Sparta Łężyca0 - 1
19 Kolejka 19 23.04.2016 15:00 h Energetyk Dychów - Pogoń Wężyska0 - 1
19 Kolejka 19 23.04.2016 16:00 h Znicz Leśniów Wielki - Alfa Jaromirowice2 - 3
19 Kolejka 19 23.04.2016 16:00 h Sparta Mierków - Perła Cybinka4 - 3
19 Kolejka 19 23.04.2016 17:00 h LZS Kado Górzyn - Chynowianka Francepol Zielona Góra4 - 4
19 Kolejka 19 24.04.2016 15:00 h Czarni Czarnowo - Żenisz Żenichów3 - 3
19 Kolejka 19 24.04.2016 16:00 h Budowlani II Lubsko - Relax Grabice3 - 1
20 Kolejka 20 30.04.2016 15:00 h Edi Panorama Sparta Łężyca - Sparta Mierków2 - 1
20 Kolejka 20 30.04.2016 16:00 h Chynowianka Francepol Zielona Góra - Czarni Czarnowo1 - 2
20 Kolejka 20 30.04.2016 16:00 h Pogoń Wężyska - Zorza Ochla0 - 1
20 Kolejka 20 01.05.2016 14:00 h Perła Cybinka - Budowlani II Lubsko3 - 4
20 Kolejka 20 01.05.2016 15:00 h Żenisz Żenichów - Energetyk Dychów0 - 2
20 Kolejka 20 01.05.2016 16:00 h Relax Grabice - Znicz Leśniów Wielki4 - 2
20 Kolejka 20 01.05.2016 16:00 h Alfa Jaromirowice - LZS Kado Górzyn4 - 1
21 Kolejka 21 07.05.2016 14:00 h Zorza Ochla - Żenisz Żenichów3 - 0
21 Kolejka 21 07.05.2016 15:00 h Energetyk Dychów - Czarni Czarnowo1 - 3
21 Kolejka 21 07.05.2016 16:00 h Znicz Leśniów Wielki - Perła Cybinka3 - 2
21 Kolejka 21 07.05.2016 17:00 h Sparta Mierków - Pogoń Wężyska0 - 2
21 Kolejka 21 08.05.2016 15:00 h LZS Kado Górzyn - Relax Grabice3 - 3
21 Kolejka 21 08.05.2016 16:00 h Budowlani II Lubsko - Edi Panorama Sparta Łężyca0 - 7
21 Kolejka 21 08.05.2016 17:00 h Alfa Jaromirowice - Chynowianka Francepol Zielona Góra2 - 1
22 Kolejka 22 14.05.2016 16:00 h Chynowianka Francepol Zielona Góra - Energetyk Dychów5 - 1
22 Kolejka 22 14.05.2016 16:00 h Edi Panorama Sparta Łężyca - Znicz Leśniów Wielki1 - 1
22 Kolejka 22 14.05.2016 17:00 h Pogoń Wężyska - Budowlani II Lubsko5 - 1
22 Kolejka 22 15.05.2016 14:00 h Perła Cybinka - LZS Kado Górzyn1 - 7
22 Kolejka 22 15.05.2016 15:00 h Żenisz Żenichów - Sparta Mierków0 - 8
22 Kolejka 22 15.05.2016 16:00 h Czarni Czarnowo - Zorza Ochla0 - 7
22 Kolejka 22 15.05.2016 16:00 h Relax Grabice - Alfa Jaromirowice3 - 1
23 Kolejka 23 21.05.2016 14:00 h Zorza Ochla - Energetyk Dychów4 - 0
23 Kolejka 23 21.05.2016 16:00 h Znicz Leśniów Wielki - Pogoń Wężyska6 - 1
23 Kolejka 23 21.05.2016 17:00 h LZS Kado Górzyn - Edi Panorama Sparta Łężyca6 - 2
23 Kolejka 23 21.05.2016 17:00 h Sparta Mierków - Czarni Czarnowo2 - 3
23 Kolejka 23 22.05.2016 16:00 h Budowlani II Lubsko - Żenisz Żenichów3 - 1
23 Kolejka 23 22.05.2016 17:00 h Relax Grabice - Chynowianka Francepol Zielona Góra0 - 0
23 Kolejka 23 22.05.2016 17:00 h Alfa Jaromirowice - Perła Cybinka3 - 0
24 Kolejka 24 28.05.2016 16:00 h Chynowianka Francepol Zielona Góra - Zorza Ochla1 - 2
24 Kolejka 24 28.05.2016 16:00 h Energetyk Dychów - Sparta Mierków0 - 2
24 Kolejka 24 28.05.2016 16:00 h Czarni Czarnowo - Budowlani II Lubsko3 - 2
24 Kolejka 24 28.05.2016 16:00 h Żenisz Żenichów - Znicz Leśniów Wielki1 - 3
24 Kolejka 24 28.05.2016 16:00 h Pogoń Wężyska - LZS Kado Górzyn1 - 2
24 Kolejka 24 28.05.2016 16:00 h Edi Panorama Sparta Łężyca - Alfa Jaromirowice0 - 4
24 Kolejka 24 28.05.2016 16:00 h Perła Cybinka - Relax Grabice2 - 3
25 Kolejka 25 05.06.2016 17:00 h Perła Cybinka - Chynowianka Francepol Zielona Góra1 - 4
25 Kolejka 25 05.06.2016 17:00 h Relax Grabice - Edi Panorama Sparta Łężyca4 - 2
25 Kolejka 25 05.06.2016 17:00 h Alfa Jaromirowice - Pogoń Wężyska4 - 1
25 Kolejka 25 05.06.2016 17:00 h LZS Kado Górzyn