Terminarz: Wszystkie zespoły | Piłka nożna - A klasa, Grupa III - Sezon 2015/2016


KOL Nazwa meczu Data Godz. Gospodarz   GościeRezultat
1 Kolejka 1 22.08.2015 16:00 h MKS Nowe Miasteczko - Mieszko Konotop0 - 2
1 Kolejka 1 22.08.2015 17:00 h Ikar Zawada - Cargovia Kargowa4 - 2
1 Kolejka 1 22.08.2015 18:00 h Błękitni Lubięcin - Piast Parkovia Trzebiechów2 - 6
1 Kolejka 1 23.08.2015 16:00 h Dąb II Przybyszów - Avia Siedlnica0 - 0
1 Kolejka 1 23.08.2015 17:00 h Zorza Nowe Żabno - Pogoń Przyborów1 - 2
1 Kolejka 1 14.11.2015 13:00 h Orzeł Szlichtyngowa - Korona Wschowa_ - _
2 Kolejka 2 29.08.2015 16:00 h Korona Wschowa - Drzonkowianka Racula3 - 0
2 Kolejka 2 29.08.2015 17:00 h Pogoń Przyborów - Piast Parkovia Trzebiechów8 - 2
2 Kolejka 2 30.08.2015 16:00 h Avia Siedlnica - Orzeł Szlichtyngowa0 - 4
2 Kolejka 2 30.08.2015 17:00 h Cargovia Kargowa - MKS Nowe Miasteczko3 - 1
2 Kolejka 2 30.08.2015 17:00 h Mieszko Konotop - Błękitni Lubięcin3 - 2
2 Kolejka 2 15.11.2015 16:00 h Zorza Nowe Żabno - Dąb II Przybyszów_ - _
3 Kolejka 3 05.09.2015 16:00 h Orzeł Szlichtyngowa - Zorza Nowe Żabno8 - 3
3 Kolejka 3 05.09.2015 17:00 h Drzonkowianka Racula - Avia Siedlnica6 - 0
3 Kolejka 3 05.09.2015 17:00 h Ikar Zawada - Korona Wschowa0 - 1
3 Kolejka 3 05.09.2015 17:00 h Błękitni Lubięcin - Cargovia Kargowa4 - 2
3 Kolejka 3 06.09.2015 15:00 h Piast Parkovia Trzebiechów - Mieszko Konotop1 - 5
3 Kolejka 3 06.09.2015 16:00 h Dąb II Przybyszów - Pogoń Przyborów3 - 0
4 Kolejka 4 12.09.2015 16:00 h Korona Wschowa - MKS Nowe Miasteczko3 - 2
4 Kolejka 4 12.09.2015 17:00 h Pogoń Przyborów - Mieszko Konotop1 - 2
4 Kolejka 4 13.09.2015 15:00 h Avia Siedlnica - Ikar Zawada2 - 1
4 Kolejka 4 13.09.2015 16:00 h Cargovia Kargowa - Piast Parkovia Trzebiechów2 - 4
4 Kolejka 4 13.09.2015 16:00 h Dąb II Przybyszów - Orzeł Szlichtyngowa1 - 3
4 Kolejka 4 13.09.2015 16:00 h Zorza Nowe Żabno - Drzonkowianka Racula2 - 0
5 Kolejka 5 19.09.2015 15:00 h MKS Nowe Miasteczko - Avia Siedlnica_ - _
5 Kolejka 5 19.09.2015 16:00 h Drzonkowianka Racula - Dąb II Przybyszów7 - 5
5 Kolejka 5 19.09.2015 16:00 h Ikar Zawada - Zorza Nowe Żabno4 - 2
5 Kolejka 5 19.09.2015 16:00 h Orzeł Szlichtyngowa - Pogoń Przyborów4 - 0
5 Kolejka 5 19.09.2015 17:00 h Błękitni Lubięcin - Korona Wschowa2 - 1
5 Kolejka 5 20.09.2015 16:00 h Mieszko Konotop - Cargovia Kargowa_ - _
6 Kolejka 6 26.09.2015 15:00 h Orzeł Szlichtyngowa - Drzonkowianka Racula1 - 0
6 Kolejka 6 26.09.2015 16:00 h Korona Wschowa - Piast Parkovia Trzebiechów5 - 0
6 Kolejka 6 26.09.2015 16:00 h Pogoń Przyborów - Cargovia Kargowa2 - 0
6 Kolejka 6 27.09.2015 15:00 h Avia Siedlnica - Błękitni Lubięcin1 - 4
6 Kolejka 6 27.09.2015 15:00 h Dąb II Przybyszów - Ikar Zawada5 - 3
6 Kolejka 6 14.11.2015 16:00 h Zorza Nowe Żabno - MKS Nowe Miasteczko_ - _
7 Kolejka 7 03.10.2015 13:00 h Ikar Zawada - Orzeł Szlichtyngowa1 - 1
7 Kolejka 7 03.10.2015 15:00 h MKS Nowe Miasteczko - Dąb II Przybyszów1 - 1
7 Kolejka 7 03.10.2015 16:00 h Drzonkowianka Racula - Pogoń Przyborów3 - 0
7 Kolejka 7 03.10.2015 16:00 h Błękitni Lubięcin - Zorza Nowe Żabno6 - 2
7 Kolejka 7 04.10.2015 14:00 h Mieszko Konotop - Korona Wschowa4 - 6
7 Kolejka 7 04.10.2015 15:00 h Piast Parkovia Trzebiechów - Avia Siedlnica3 - 1
8 Kolejka 8 10.10.2015 15:00 h Drzonkowianka Racula - Ikar Zawada0 - 0
8 Kolejka 8 10.10.2015 16:00 h Korona Wschowa - Cargovia Kargowa6 - 1
8 Kolejka 8 10.10.2015 16:00 h Orzeł Szlichtyngowa - MKS Nowe Miasteczko3 - 0
8 Kolejka 8 11.10.2015 15:00 h Avia Siedlnica - Mieszko Konotop0 - 10
8 Kolejka 8 11.10.2015 15:00 h Dąb II Przybyszów - Błękitni Lubięcin1 - 2
8 Kolejka 8 11.10.2015 15:00 h Zorza Nowe Żabno - Piast Parkovia Trzebiechów2 - 1
9 Kolejka 9 17.10.2015 15:00 h MKS Nowe Miasteczko - Drzonkowianka Racula3 - 0
9 Kolejka 9 17.10.2015 16:00 h Ikar Zawada - Pogoń Przyborów1 - 2
9 Kolejka 9 17.10.2015 16:00 h Błękitni Lubięcin - Orzeł Szlichtyngowa2 - 3
9 Kolejka 9 18.10.2015 14:00 h Mieszko Konotop - Zorza Nowe Żabno4 - 2
9 Kolejka 9 18.10.2015 15:00 h Cargovia Kargowa - Avia Siedlnica0 - 2
9 Kolejka 9 18.10.2015 15:00 h Piast Parkovia Trzebiechów - Dąb II Przybyszów_ - _
10 Kolejka 10 24.10.2015 14:00 h Orzeł Szlichtyngowa - Piast Parkovia Trzebiechów1 - 3
10 Kolejka 10 24.10.2015 15:00 h Drzonkowianka Racula - Błękitni Lubięcin7 - 2
10 Kolejka 10 24.10.2015 15:00 h Pogoń Przyborów - Korona Wschowa2 - 3
10 Kolejka 10 24.10.2015 15:00 h Ikar Zawada - MKS Nowe Miasteczko4 - 1
10 Kolejka 10 25.10.2015 14:00 h Dąb II Przybyszów - Mieszko Konotop3 - 2
10 Kolejka 10 25.10.2015 14:00 h Zorza Nowe Żabno - Cargovia Kargowa3 - 4
11 Kolejka 11 31.10.2015 14:00 h Korona Wschowa - Avia Siedlnica7 - 0
11 Kolejka 11 31.10.2015 14:00 h Mieszko Konotop - Orzeł Szlichtyngowa1 - 1
11 Kolejka 11 31.10.2015 14:00 h MKS Nowe Miasteczko - Pogoń Przyborów5 - 1
11 Kolejka 11 31.10.2015 14:00 h Błękitni Lubięcin - Ikar Zawada2 - 0
11 Kolejka 11 31.10.2015 14:00 h Cargovia Kargowa - Dąb II Przybyszów1 - 1
11 Kolejka 11 31.10.2015 14:00 h Piast Parkovia Trzebiechów - Drzonkowianka Racula4 - 1
12 Kolejka 12 07.11.2015 14:00 h Ikar Zawada - Piast Parkovia Trzebiechów0 - 2
12 Kolejka 12 07.11.2015 14:00 h MKS Nowe Miasteczko - Błękitni Lubięcin2 - 1
12 Kolejka 12 07.11.2015 14:00 h Pogoń Przyborów - Avia Siedlnica7 - 0
12 Kolejka 12 07.11.2015 14:00 h Orzeł Szlichtyngowa - Cargovia Kargowa1 - 2
12 Kolejka 12 07.11.2015 14:30 h Drzonkowianka Racula - Mieszko Konotop1 - 2
12 Kolejka 12 08.11.2015 14:00 h Zorza Nowe Żabno - Korona Wschowa2 - 4
13 Kolejka 13 11.11.2015 13:00 h Cargovia Kargowa - Drzonkowianka Racula0 - 3
13 Kolejka 13 11.11.2015 14:00 h Mieszko Konotop - Ikar Zawada5 - 1
13 Kolejka 13 11.11.2015 14:00 h Piast Parkovia Trzebiechów - MKS Nowe Miasteczko1 - 0
13 Kolejka 13 11.11.2015 14:00 h Avia Siedlnica - Zorza Nowe Żabno7 - 1
13 Kolejka 13 11.11.2015 14:00 h Błękitni Lubięcin - Pogoń Przyborów4 - 1
13 Kolejka 13 11.11.2015 16:00 h Korona Wschowa - Dąb II Przybyszów1 - 0
14 Kolejka 14 19.03.2016 14:00 h Pogoń Przyborów - Zorza Nowe Żabno4 - 0
14 Kolejka 14 19.03.2016 14:00 h Cargovia Kargowa - Ikar Zawada0 - 0
14 Kolejka 14 19.03.2016 15:00 h Korona Wschowa - Orzeł Szlichtyngowa3 - 1
14 Kolejka 14 20.03.2016 14:00 h Avia Siedlnica - Dąb II Przybyszów3 - 4
14 Kolejka 14 20.03.2016 14:00 h Mieszko Konotop - MKS Nowe Miasteczko1 - 0
14 Kolejka 14 20.03.2016 14:30 h Piast Parkovia Trzebiechów - Błękitni Lubięcin2 - 1
15 Kolejka 15 26.03.2016 11:00 h Błękitni Lubięcin - Mieszko Konotop1 - 1
15 Kolejka 15 26.03.2016 14:00 h MKS Nowe Miasteczko - Cargovia Kargowa2 - 1
15 Kolejka 15 26.03.2016 14:00 h Drzonkowianka Racula - Korona Wschowa2 - 2
15 Kolejka 15 26.03.2016 14:30 h Piast Parkovia Trzebiechów - Pogoń Przyborów5 - 0
15 Kolejka 15 26.03.2016 15:00 h Orzeł Szlichtyngowa - Avia Siedlnica4 - 0
15 Kolejka 15 26.03.2016 15:00 h Dąb II Przybyszów - Zorza Nowe Żabno10 - 0
16 Kolejka 16 02.04.2016 15:00 h Pogoń Przyborów - Dąb II Przybyszów0 - 1
16 Kolejka 16 02.04.2016 16:00 h Korona Wschowa - Ikar Zawada5 - 0
16 Kolejka 16 02.04.2016 16:00 h Cargovia Kargowa - Błękitni Lubięcin2 - 0
16 Kolejka 16 03.04.2016 14:00 h Avia Siedlnica - Drzonkowianka Racula0 - 5
16 Kolejka 16 03.04.2016 14:00 h Mieszko Konotop - Piast Parkovia Trzebiechów4 - 2
16 Kolejka 16 03.04.2016 15:00 h Zorza Nowe Żabno - Orzeł Szlichtyngowa1 - 3
17 Kolejka 17 09.04.2016 15:00 h Drzonkowianka Racula - Zorza Nowe Żabno6 - 0
17 Kolejka 17 09.04.2016 15:00 h Orzeł Szlichtyngowa - Dąb II Przybyszów0 - 1
17 Kolejka 17 09.04.2016 16:00 h MKS Nowe Miasteczko - Korona Wschowa1 - 2
17 Kolejka 17 09.04.2016 16:00 h Ikar Zawada - Avia Siedlnica3 - 2
17 Kolejka 17 10.04.2016 14:00 h Mieszko Konotop - Pogoń Przyborów4 - 0
17 Kolejka 17 10.04.2016 14:30 h Piast Parkovia Trzebiechów - Cargovia Kargowa4 - 0
18 Kolejka 18 16.04.2016 16:00 h Pogoń Przyborów - Orzeł Szlichtyngowa5 - 0
18 Kolejka 18 16.04.2016 16:00 h Korona Wschowa - Błękitni Lubięcin5 - 2
18 Kolejka 18 16.04.2016 16:00 h Cargovia Kargowa - Mieszko Konotop0 - 3
18 Kolejka 18 17.04.2016 15:00 h Zorza Nowe Żabno - Ikar Zawada3 - 0
18 Kolejka 18 17.04.2016 15:00 h Avia Siedlnica - MKS Nowe Miasteczko1 - 2
18 Kolejka 18 17.04.2016 16:00 h Dąb II Przybyszów - Drzonkowianka Racula0 - 2
19 Kolejka 19 23.04.2016 16:00 h Cargovia Kargowa - Pogoń Przyborów2 - 1
19 Kolejka 19 23.04.2016 16:00 h Piast Parkovia Trzebiechów - Korona Wschowa3 - 0
19 Kolejka 19 23.04.2016 16:00 h Błękitni Lubięcin - Avia Siedlnica3 - 4
19 Kolejka 19 23.04.2016 16:00 h MKS Nowe Miasteczko - Zorza Nowe Żabno3 - 1
19 Kolejka 19 23.04.2016 16:00 h Ikar Zawada - Dąb II Przybyszów2 - 0
19 Kolejka 19 23.04.2016 16:00 h Drzonkowianka Racula - Orzeł Szlichtyngowa5 - 0
20 Kolejka 20 30.04.2016 16:00 h Dąb II Przybyszów - MKS Nowe Miasteczko0 - 0
20 Kolejka 20 30.04.2016 17:00 h Korona Wschowa - Mieszko Konotop1 - 0
20 Kolejka 20 01.05.2016 15:00 h Avia Siedlnica - Piast Parkovia Trzebiechów1 - 8
20 Kolejka 20 01.05.2016 16:00 h Zorza Nowe Żabno - Błękitni Lubięcin0 - 8
20 Kolejka 20 03.05.2016 17:00 h Pogoń Przyborów - Drzonkowianka Racula1 - 1
20 Kolejka 20 26.05.2016 15:00 h Orzeł Szlichtyngowa - Ikar Zawada3 - 0
21 Kolejka 21 07.05.2016 11:00 h Błękitni Lubięcin - Dąb II Przybyszów2 - 0
21 Kolejka 21 07.05.2016 16:00 h MKS Nowe Miasteczko - Orzeł Szlichtyngowa3 - 1
21 Kolejka 21 07.05.2016 16:00 h Ikar Zawada - Drzonkowianka Racula1 - 5
21 Kolejka 21 07.05.2016 17:00 h Cargovia Kargowa - Korona Wschowa0 - 2
21 Kolejka 21 08.05.2016 14:30 h Piast Parkovia Trzebiechów - Zorza Nowe Żabno10 - 1
21 Kolejka 21 08.05.2016 15:00 h Mieszko Konotop - Avia Siedlnica4 - 2
22 Kolejka 22 14.05.2016 16:00 h Drzonkowianka Racula - MKS Nowe Miasteczko3 - 3
22 Kolejka 22 14.05.2016 16:00 h Orzeł Szlichtyngowa - Błękitni Lubięcin3 - 1
22 Kolejka 22 14.05.2016 17:00 h Pogoń Przyborów - Ikar Zawada4 - 0
22 Kolejka 22 15.05.2016 16:00 h Dąb II Przybyszów - Piast Parkovia Trzebiechów1 - 2
22 Kolejka 22 15.05.2016 16:00 h Zorza Nowe Żabno - Mieszko Konotop1 - 1
22 Kolejka 22 15.05.2016 16:00 h Avia Siedlnica - Cargovia Kargowa1 - 2
23 Kolejka 23 21.05.2016 11:00 h Błękitni Lubięcin - Drzonkowianka Racula1 - 2
23 Kolejka 23 21.05.2016 17:00 h Korona Wschowa - Pogoń Przyborów4 - 1
23 Kolejka 23 21.05.2016 17:00 h Cargovia Kargowa - Zorza Nowe Żabno1 - 1
23 Kolejka 23 21.05.2016 17:00 h MKS Nowe Miasteczko - Ikar Zawada0 - 2
23 Kolejka 23 22.05.2016 14:30 h Piast Parkovia Trzebiechów - Orzeł Szlichtyngowa2 - 0
23 Kolejka 23 22.05.2016 15:00 h Mieszko Konotop - Dąb II Przybyszów5 - 1
24 Kolejka 24 28.05.2016 16:00 h Pogoń Przyborów - MKS Nowe Miasteczko3 - 3
24 Kolejka 24 28.05.2016 16:00 h Ikar Zawada - Błękitni Lubięcin2 - 1
24 Kolejka 24 28.05.2016 16:00 h Drzonkowianka Racula - Piast Parkovia Trzebiechów3 - 6
24 Kolejka 24 28.05.2016 16:00 h Orzeł Szlichtyngowa - Mieszko Konotop3 - 1
24 Kolejka 24 28.05.2016 16:00 h Dąb II Przybyszów - Cargovia Kargowa3 - 0
24 Kolejka 24 28.05.2016 16:00 h Avia Siedlnica - Korona Wschowa3 - 2
25 Kolejka 25 04.06.2016 18:00 h Błękitni Lubięcin - MKS Nowe Miasteczko4 - 4
25 Kolejka 25 05.06.2016 17:00 h Avia Siedlnica - Pogoń Przyborów1 - 0
25 Kolejka 25 05.06.2016 17:00 h Korona Wschowa - Zorza Nowe Żabno10 - 1
25 Kolejka 25 05.06.2016 17:00 h Cargovia Kargowa - Orzeł Szlichtyngowa1 - 0
25 Kolejka 25 05.06.2016 17:00 h Mieszko Konotop - Drzonkowianka Racula1 - 2
25 Kolejka 25 05.06.2016 17:00 h Piast Parkovia Trzebiechów - Ikar Zawada7 - 2
26 Kolejka 26 12.06.2016 16:00 h Pogoń Przyborów - Błękitni Lubięcin0 - 1
26 Kolejka 26 12.06.2016 16:00 h MKS Nowe Miasteczko - Piast Parkovia Trzebiechów3 - 1
26 Kolejka 26 12.06.2016 16:00 h Ikar Zawada - Mieszko Konotop4 - 0
26 Kolejka 26 12.06.2016 16:00 h Drzonkowianka Racula - Cargovia Kargowa2 - 1
26 Kolejka 26 12.06.2016 16:00 h Dąb II Przybyszów - Korona Wschowa1 - 2
26 Kolejka 26 12.06.2016 16:00 h Zorza Nowe Żabno - Avia Siedlnica2 - 2

Sportowa Zgora to nowa jakość informacji. Relacjonujemy, nagrywamy i fotografujemy najciekawsze wydarzenia lokalnego sportu. Jesteśmy też na Facebooku i YouTube.


Kontakt:

Ostatnio dodane

Kamerzysta na wesele