Terminarz: Wszystkie zespoły | Piłka nożna - A klasa, Grupa IV - Sezon 2015/2016


KOL Nazwa meczu Data Godz. Gospodarz   GościeRezultat
1 Kolejka 1 22.08.2015 15:00 h Błękitni Zabłocie - Stal Jasień0 - 1
1 Kolejka 1 22.08.2015 16:00 h Nysa Przewóz - Mirostowiczanka Mirostowice3 - 2
1 Kolejka 1 22.08.2015 17:00 h Beskid Bożnów - LZS KS Tomaszowo2 - 0
1 Kolejka 1 22.08.2015 17:00 h Budowlani Gozdnica - Iskra Małomice1 - 1
1 Kolejka 1 22.08.2015 17:00 h Unia Kunice Żary - Orzeł Konin Żagański2 - 1
1 Kolejka 1 23.08.2015 16:00 h Czarni Jelenin - Traper Chichy3 - 0
1 Kolejka 1 23.08.2015 16:00 h Granica Żarki Wielkie - Sparta Miodnica2 - 3
2 Kolejka 2 29.08.2015 16:00 h Beskid Bożnów - Budowlani Gozdnica3 - 2
2 Kolejka 2 29.08.2015 16:00 h Iskra Małomice - Błękitni Zabłocie4 - 2
2 Kolejka 2 29.08.2015 16:00 h Traper Chichy - Granica Żarki Wielkie0 - 3
2 Kolejka 2 29.08.2015 16:00 h Sparta Miodnica - Nysa Przewóz1 - 1
2 Kolejka 2 29.08.2015 16:00 h Mirostowiczanka Mirostowice - Unia Kunice Żary0 - 6
2 Kolejka 2 29.08.2015 16:00 h LZS KS Tomaszowo - Orzeł Konin Żagański3 - 1
2 Kolejka 2 15.11.2015 16:00 h Stal Jasień - Czarni Jelenin4 - 1
3 Kolejka 3 05.09.2015 16:00 h Błękitni Zabłocie - Beskid Bożnów4 - 2
3 Kolejka 3 05.09.2015 16:00 h Budowlani Gozdnica - LZS KS Tomaszowo1 - 1
3 Kolejka 3 05.09.2015 16:00 h Nysa Przewóz - Traper Chichy3 - 3
3 Kolejka 3 05.09.2015 16:00 h Unia Kunice Żary - Sparta Miodnica8 - 0
3 Kolejka 3 05.09.2015 16:00 h Orzeł Konin Żagański - Mirostowiczanka Mirostowice6 - 5
3 Kolejka 3 05.09.2015 16:00 h Czarni Jelenin - Iskra Małomice1 - 2
3 Kolejka 3 06.09.2015 16:00 h Granica Żarki Wielkie - Stal Jasień2 - 0
4 Kolejka 4 12.09.2015 16:00 h Beskid Bożnów - Czarni Jelenin3 - 4
4 Kolejka 4 12.09.2015 16:00 h Budowlani Gozdnica - Błękitni Zabłocie3 - 1
4 Kolejka 4 12.09.2015 16:00 h Iskra Małomice - Granica Żarki Wielkie4 - 1
4 Kolejka 4 12.09.2015 16:00 h LZS KS Tomaszowo - Mirostowiczanka Mirostowice0 - 4
4 Kolejka 4 12.09.2015 17:00 h Traper Chichy - Unia Kunice Żary0 - 3
4 Kolejka 4 13.09.2015 16:00 h Stal Jasień - Nysa Przewóz7 - 2
4 Kolejka 4 15.11.2015 11:00 h Sparta Miodnica - Orzeł Konin Żagański6 - 3
5 Kolejka 5 19.09.2015 15:00 h Błękitni Zabłocie - LZS KS Tomaszowo2 - 6
5 Kolejka 5 19.09.2015 15:00 h Nysa Przewóz - Iskra Małomice0 - 1
5 Kolejka 5 19.09.2015 17:00 h Orzeł Konin Żagański - Traper Chichy3 - 1
5 Kolejka 5 19.09.2015 17:00 h Unia Kunice Żary - Stal Jasień2 - 0
5 Kolejka 5 20.09.2015 15:00 h Mirostowiczanka Mirostowice - Sparta Miodnica9 - 5
5 Kolejka 5 20.09.2015 16:00 h Czarni Jelenin - Budowlani Gozdnica1 - 2
5 Kolejka 5 20.09.2015 16:00 h Granica Żarki Wielkie - Beskid Bożnów1 - 3
6 Kolejka 6 26.09.2015 16:00 h Budowlani Gozdnica - Granica Żarki Wielkie2 - 2
6 Kolejka 6 26.09.2015 16:00 h Iskra Małomice - Unia Kunice Żary2 - 2
6 Kolejka 6 26.09.2015 16:00 h LZS KS Tomaszowo - Sparta Miodnica4 - 1
6 Kolejka 6 26.09.2015 16:00 h Traper Chichy - Mirostowiczanka Mirostowice4 - 2
6 Kolejka 6 26.09.2015 17:00 h Beskid Bożnów - Nysa Przewóz7 - 0
6 Kolejka 6 27.09.2015 14:00 h Błękitni Zabłocie - Czarni Jelenin2 - 1
6 Kolejka 6 27.09.2015 15:00 h Stal Jasień - Orzeł Konin Żagański1 - 0
7 Kolejka 7 03.10.2015 15:00 h Nysa Przewóz - Budowlani Gozdnica5 - 2
7 Kolejka 7 03.10.2015 16:00 h Sparta Miodnica - Traper Chichy3 - 1
7 Kolejka 7 03.10.2015 16:30 h Iskra Małomice - Orzeł Konin Żagański2 - 1
7 Kolejka 7 03.10.2015 17:00 h Unia Kunice Żary - Beskid Bożnów4 - 1
7 Kolejka 7 04.10.2015 15:00 h Granica Żarki Wielkie - Błękitni Zabłocie3 - 0
7 Kolejka 7 04.10.2015 15:00 h Mirostowiczanka Mirostowice - Stal Jasień0 - 2
7 Kolejka 7 04.10.2015 16:00 h Czarni Jelenin - LZS KS Tomaszowo0 - 1
8 Kolejka 8 10.10.2015 14:00 h Błękitni Zabłocie - Nysa Przewóz2 - 4
8 Kolejka 8 10.10.2015 16:00 h Budowlani Gozdnica - Unia Kunice Żary0 - 1
8 Kolejka 8 10.10.2015 16:00 h Iskra Małomice - Mirostowiczanka Mirostowice3 - 3
8 Kolejka 8 10.10.2015 16:00 h LZS KS Tomaszowo - Traper Chichy3 - 0
8 Kolejka 8 11.10.2015 15:00 h Beskid Bożnów - Orzeł Konin Żagański0 - 1
8 Kolejka 8 11.10.2015 15:00 h Stal Jasień - Sparta Miodnica1 - 2
8 Kolejka 8 11.10.2015 16:00 h Czarni Jelenin - Granica Żarki Wielkie3 - 0
9 Kolejka 9 17.10.2015 16:00 h Sparta Miodnica - Iskra Małomice3 - 6
9 Kolejka 9 17.10.2015 16:00 h Orzeł Konin Żagański - Budowlani Gozdnica4 - 1
9 Kolejka 9 17.10.2015 16:00 h Traper Chichy - Stal Jasień0 - 4
9 Kolejka 9 17.10.2015 16:00 h Mirostowiczanka Mirostowice - Beskid Bożnów8 - 6
9 Kolejka 9 17.10.2015 16:00 h Nysa Przewóz - Czarni Jelenin3 - 0
9 Kolejka 9 17.10.2015 16:00 h Granica Żarki Wielkie - LZS KS Tomaszowo3 - 0
9 Kolejka 9 17.10.2015 16:00 h Unia Kunice Żary - Błękitni Zabłocie5 - 0
10 Kolejka 10 24.10.2015 14:00 h Błękitni Zabłocie - Orzeł Konin Żagański5 - 1
10 Kolejka 10 24.10.2015 15:00 h Beskid Bożnów - Sparta Miodnica5 - 1
10 Kolejka 10 24.10.2015 15:00 h Budowlani Gozdnica - Mirostowiczanka Mirostowice1 - 1
10 Kolejka 10 24.10.2015 15:00 h LZS KS Tomaszowo - Stal Jasień1 - 4
10 Kolejka 10 24.10.2015 15:00 h Iskra Małomice - Traper Chichy3 - 0
10 Kolejka 10 25.10.2015 14:00 h Czarni Jelenin - Unia Kunice Żary0 - 5
10 Kolejka 10 25.10.2015 14:00 h Granica Żarki Wielkie - Nysa Przewóz3 - 2
11 Kolejka 11 31.10.2015 14:00 h Mirostowiczanka Mirostowice - Błękitni Zabłocie3 - 2
11 Kolejka 11 31.10.2015 14:00 h Nysa Przewóz - LZS KS Tomaszowo5 - 2
11 Kolejka 11 31.10.2015 14:00 h Stal Jasień - Iskra Małomice5 - 0
11 Kolejka 11 31.10.2015 14:00 h Traper Chichy - Beskid Bożnów1 - 0
11 Kolejka 11 31.10.2015 14:00 h Sparta Miodnica - Budowlani Gozdnica1 - 2
11 Kolejka 11 31.10.2015 14:00 h Unia Kunice Żary - Granica Żarki Wielkie0 - 0
11 Kolejka 11 31.10.2015 14:30 h Orzeł Konin Żagański - Czarni Jelenin0 - 3
12 Kolejka 12 07.11.2015 14:00 h Błękitni Zabłocie - Sparta Miodnica3 - 0
12 Kolejka 12 07.11.2015 14:00 h Budowlani Gozdnica - Traper Chichy4 - 0
12 Kolejka 12 07.11.2015 14:00 h LZS KS Tomaszowo - Iskra Małomice0 - 0
12 Kolejka 12 07.11.2015 14:00 h Nysa Przewóz - Unia Kunice Żary2 - 5
12 Kolejka 12 08.11.2015 14:00 h Beskid Bożnów - Stal Jasień3 - 1
12 Kolejka 12 08.11.2015 14:00 h Czarni Jelenin - Mirostowiczanka Mirostowice3 - 3
12 Kolejka 12 08.11.2015 14:00 h Granica Żarki Wielkie - Orzeł Konin Żagański7 - 2
13 Kolejka 13 11.11.2015 13:00 h Stal Jasień - Budowlani Gozdnica1 - 1
13 Kolejka 13 11.11.2015 14:00 h Iskra Małomice - Beskid Bożnów2 - 6
13 Kolejka 13 11.11.2015 14:00 h Mirostowiczanka Mirostowice - Granica Żarki Wielkie4 - 4
13 Kolejka 13 11.11.2015 14:00 h Orzeł Konin Żagański - Nysa Przewóz2 - 4
13 Kolejka 13 11.11.2015 14:00 h Sparta Miodnica - Czarni Jelenin4 - 1
13 Kolejka 13 11.11.2015 14:00 h Traper Chichy - Błękitni Zabłocie1 - 5
13 Kolejka 13 11.11.2015 14:00 h Unia Kunice Żary - LZS KS Tomaszowo4 - 2
14 Kolejka 14 19.03.2016 15:00 h LZS KS Tomaszowo - Beskid Bożnów1 - 2
14 Kolejka 14 19.03.2016 15:00 h Iskra Małomice - Budowlani Gozdnica3 - 0
14 Kolejka 14 19.03.2016 15:00 h Traper Chichy - Czarni Jelenin0 - 2
14 Kolejka 14 19.03.2016 15:00 h Sparta Miodnica - Granica Żarki Wielkie3 - 2
14 Kolejka 14 19.03.2016 16:00 h Orzeł Konin Żagański - Unia Kunice Żary1 - 5
14 Kolejka 14 20.03.2016 14:00 h Stal Jasień - Błękitni Zabłocie2 - 1
14 Kolejka 14 20.03.2016 14:00 h Mirostowiczanka Mirostowice - Nysa Przewóz1 - 1
15 Kolejka 15 26.03.2016 14:00 h Orzeł Konin Żagański - LZS KS Tomaszowo2 - 1
15 Kolejka 15 26.03.2016 14:00 h Nysa Przewóz - Sparta Miodnica5 - 5
15 Kolejka 15 26.03.2016 14:00 h Błękitni Zabłocie - Iskra Małomice3 - 3
15 Kolejka 15 26.03.2016 14:00 h Budowlani Gozdnica - Beskid Bożnów1 - 2
15 Kolejka 15 26.03.2016 15:00 h Unia Kunice Żary - Mirostowiczanka Mirostowice4 - 1
15 Kolejka 15 26.03.2016 15:00 h Granica Żarki Wielkie - Traper Chichy2 - 1
15 Kolejka 15 26.03.2016 15:00 h Czarni Jelenin - Stal Jasień1 - 0
16 Kolejka 16 02.04.2016 15:00 h LZS KS Tomaszowo - Budowlani Gozdnica3 - 2
16 Kolejka 16 02.04.2016 15:00 h Stal Jasień - Granica Żarki Wielkie0 - 2
16 Kolejka 16 02.04.2016 15:30 h Sparta Miodnica - Unia Kunice Żary1 - 2
16 Kolejka 16 02.04.2016 16:00 h Beskid Bożnów - Błękitni Zabłocie4 - 0
16 Kolejka 16 02.04.2016 16:00 h Iskra Małomice - Czarni Jelenin5 - 1
16 Kolejka 16 02.04.2016 17:00 h Traper Chichy - Nysa Przewóz4 - 2
16 Kolejka 16 03.04.2016 15:00 h Mirostowiczanka Mirostowice - Orzeł Konin Żagański1 - 4
17 Kolejka 17 09.04.2016 16:00 h Unia Kunice Żary - Traper Chichy2 - 0
17 Kolejka 17 09.04.2016 16:00 h Nysa Przewóz - Stal Jasień2 - 3
17 Kolejka 17 09.04.2016 16:00 h Błękitni Zabłocie - Budowlani Gozdnica2 - 2
17 Kolejka 17 09.04.2016 17:30 h Orzeł Konin Żagański - Sparta Miodnica4 - 2
17 Kolejka 17 10.04.2016 15:00 h Mirostowiczanka Mirostowice - LZS KS Tomaszowo9 - 2
17 Kolejka 17 10.04.2016 15:00 h Czarni Jelenin - Beskid Bożnów0 - 0
17 Kolejka 17 10.04.2016 15:00 h Granica Żarki Wielkie - Iskra Małomice0 - 3
18 Kolejka 18 16.04.2016 16:00 h LZS KS Tomaszowo - Błękitni Zabłocie0 - 1
18 Kolejka 18 16.04.2016 16:00 h Budowlani Gozdnica - Czarni Jelenin0 - 0
18 Kolejka 18 16.04.2016 16:00 h Iskra Małomice - Nysa Przewóz1 - 1
18 Kolejka 18 16.04.2016 16:00 h Sparta Miodnica - Mirostowiczanka Mirostowice4 - 2
18 Kolejka 18 16.04.2016 17:00 h Traper Chichy - Orzeł Konin Żagański1 - 8
18 Kolejka 18 17.04.2016 16:00 h Beskid Bożnów - Granica Żarki Wielkie3 - 1
18 Kolejka 18 17.04.2016 16:00 h Stal Jasień - Unia Kunice Żary1 - 3
19 Kolejka 19 22.04.2016 17:30 h Orzeł Konin Żagański - Stal Jasień0 - 2
19 Kolejka 19 23.04.2016 16:00 h Sparta Miodnica - LZS KS Tomaszowo2 - 3
19 Kolejka 19 23.04.2016 16:00 h Unia Kunice Żary - Iskra Małomice1 - 0
19 Kolejka 19 23.04.2016 16:00 h Nysa Przewóz - Beskid Bożnów0 - 4
19 Kolejka 19 24.04.2016 15:00 h Mirostowiczanka Mirostowice - Traper Chichy2 - 2
19 Kolejka 19 24.04.2016 15:00 h Czarni Jelenin - Błękitni Zabłocie0 - 0
19 Kolejka 19 24.04.2016 16:00 h Granica Żarki Wielkie - Budowlani Gozdnica3 - 2
20 Kolejka 20 30.04.2016 14:00 h Stal Jasień - Mirostowiczanka Mirostowice2 - 2
20 Kolejka 20 30.04.2016 16:00 h LZS KS Tomaszowo - Czarni Jelenin3 - 1
20 Kolejka 20 30.04.2016 16:00 h Budowlani Gozdnica - Nysa Przewóz3 - 3
20 Kolejka 20 30.04.2016 17:00 h Traper Chichy - Sparta Miodnica0 - 3
20 Kolejka 20 30.04.2016 18:00 h Orzeł Konin Żagański - Iskra Małomice2 - 3
20 Kolejka 20 01.05.2016 15:00 h Błękitni Zabłocie - Granica Żarki Wielkie3 - 1
20 Kolejka 20 01.05.2016 16:00 h Beskid Bożnów - Unia Kunice Żary3 - 1
21 Kolejka 21 07.05.2016 14:00 h Nysa Przewóz - Błękitni Zabłocie0 - 2
21 Kolejka 21 07.05.2016 17:00 h Traper Chichy - LZS KS Tomaszowo1 - 2
21 Kolejka 21 07.05.2016 17:00 h Sparta Miodnica - Stal Jasień1 - 3
21 Kolejka 21 07.05.2016 17:00 h Unia Kunice Żary - Budowlani Gozdnica2 - 1
21 Kolejka 21 07.05.2016 18:00 h Orzeł Konin Żagański - Beskid Bożnów2 - 1
21 Kolejka 21 08.05.2016 16:00 h Mirostowiczanka Mirostowice - Iskra Małomice1 - 2
21 Kolejka 21 08.05.2016 16:00 h Granica Żarki Wielkie - Czarni Jelenin3 - 1
22 Kolejka 22 14.05.2016 16:00 h Błękitni Zabłocie - Unia Kunice Żary2 - 2
22 Kolejka 22 14.05.2016 17:00 h LZS KS Tomaszowo - Granica Żarki Wielkie0 - 3
22 Kolejka 22 14.05.2016 17:00 h Budowlani Gozdnica - Orzeł Konin Żagański2 - 0
22 Kolejka 22 14.05.2016 17:00 h Iskra Małomice - Sparta Miodnica0 - 0
22 Kolejka 22 14.05.2016 17:30 h Beskid Bożnów - Mirostowiczanka Mirostowice4 - 2
22 Kolejka 22 15.05.2016 15:00 h Czarni Jelenin - Nysa Przewóz2 - 1
22 Kolejka 22 15.05.2016 16:00 h Stal Jasień - Traper Chichy6 - 2
23 Kolejka 23 21.05.2016 17:00 h Traper Chichy - Iskra Małomice0 - 1
23 Kolejka 23 21.05.2016 17:00 h Sparta Miodnica - Beskid Bożnów0 - 2
23 Kolejka 23 21.05.2016 17:00 h Unia Kunice Żary - Czarni Jelenin7 - 2
23 Kolejka 23 21.05.2016 18:30 h Orzeł Konin Żagański - Błękitni Zabłocie4 - 1
23 Kolejka 23 22.05.2016 14:00 h Nysa Przewóz - Granica Żarki Wielkie2 - 2
23 Kolejka 23 22.05.2016 16:00 h Mirostowiczanka Mirostowice - Budowlani Gozdnica2 - 4
23 Kolejka 23 22.05.2016 17:00 h Stal Jasień - LZS KS Tomaszowo4 - 0
24 Kolejka 24 28.05.2016 16:00 h LZS KS Tomaszowo - Nysa Przewóz1 - 2
24 Kolejka 24 28.05.2016 16:00 h Granica Żarki Wielkie - Unia Kunice Żary1 - 1
24 Kolejka 24 28.05.2016 16:00 h Czarni Jelenin - Orzeł Konin Żagański0 - 1
24 Kolejka 24 28.05.2016 16:00 h Błękitni Zabłocie - Mirostowiczanka Mirostowice2 - 4
24 Kolejka 24 28.05.2016 16:00 h Budowlani Gozdnica - Sparta Miodnica1 - 1
24 Kolejka 24 28.05.2016 16:00 h Beskid Bożnów - Traper Chichy5 - 3
24 Kolejka 24 28.05.2016 16:00 h Iskra Małomice - Stal Jasień0 - 4
25 Kolejka 25 04.06.2016 16:00 h Iskra Małomice - LZS KS Tomaszowo0 - 2
25 Kolejka 25 04.06.2016 16:00 h Stal Jasień - Beskid Bożnów2 - 2
25 Kolejka 25 04.06.2016 16:00 h Traper Chichy - Budowlani Gozdnica0 - 3
25 Kolejka 25 04.06.2016 16:00 h Sparta Miodnica - Błękitni Zabłocie5 - 2
25 Kolejka 25 04.06.2016 16:00 h Mirostowiczanka Mirostowice - Czarni Jelenin