Terminarz: Wszystkie zespoły | Piłka nożna - B klasa - Sezon 2015/2016


KOL Nazwa meczu Data Godz. Gospodarz   GościeRezultat
1 Kolejka 1 29.08.2015 17:00 h Odra Klenica - Piast Parkovia II Trzebiechów2 - 2
1 Kolejka 1 29.08.2015 18:00 h Lech Sulechów - Liwno Zabór3 - 3
1 Kolejka 1 30.08.2015 16:00 h Polonia Nowe Kramsko - KP Świdnica2 - 3
1 Kolejka 1 30.08.2015 16:00 h Tęcza Brody - Sokól Kalsk2 - 2
1 Kolejka 1 30.08.2015 17:00 h Kijowianka Kije - Kometa Buków4 - 2
2 Kolejka 2 05.09.2015 17:00 h KP Świdnica - Odra Klenica1 - 2
2 Kolejka 2 05.09.2015 17:00 h Piast Parkovia II Trzebiechów - Lech Sulechów2 - 1
2 Kolejka 2 05.09.2015 17:00 h Sokól Kalsk - Polonia Nowe Kramsko3 - 4
2 Kolejka 2 05.09.2015 17:30 h Błękitni Kotowice - Kijowianka Kije1 - 3
2 Kolejka 2 06.09.2015 16:00 h Kometa Buków - Tęcza Brody6 - 3
3 Kolejka 3 12.09.2015 17:00 h Lech Sulechów - KP Świdnica6 - 0
3 Kolejka 3 12.09.2015 17:00 h Odra Klenica - Sokól Kalsk3 - 3
3 Kolejka 3 12.09.2015 17:30 h Liwno Zabór - Piast Parkovia II Trzebiechów4 - 0
3 Kolejka 3 13.09.2015 16:00 h Polonia Nowe Kramsko - Kometa Buków1 - 3
3 Kolejka 3 13.09.2015 16:00 h Tęcza Brody - Błękitni Kotowice4 - 1
4 Kolejka 4 19.09.2015 16:00 h Sokól Kalsk - Lech Sulechów1 - 0
4 Kolejka 4 19.09.2015 17:00 h KP Świdnica - Liwno Zabór1 - 6
4 Kolejka 4 19.09.2015 17:30 h Błękitni Kotowice - Polonia Nowe Kramsko3 - 3
4 Kolejka 4 20.09.2015 14:00 h Kometa Buków - Odra Klenica1 - 1
4 Kolejka 4 20.09.2015 16:00 h Kijowianka Kije - Tęcza Brody5 - 2
5 Kolejka 5 26.09.2015 16:00 h Odra Klenica - Błękitni Kotowice5 - 0
5 Kolejka 5 26.09.2015 17:00 h Liwno Zabór - Sokól Kalsk2 - 1
5 Kolejka 5 27.09.2015 15:00 h Polonia Nowe Kramsko - Kijowianka Kije2 - 4
5 Kolejka 5 27.09.2015 16:00 h Lech Sulechów - Kometa Buków2 - 0
5 Kolejka 5 27.09.2015 16:00 h Piast Parkovia II Trzebiechów - KP Świdnica5 - 2
6 Kolejka 6 04.10.2015 14:00 h Kometa Buków - Liwno Zabór1 - 3
6 Kolejka 6 04.10.2015 15:00 h Kijowianka Kije - Odra Klenica1 - 2
6 Kolejka 6 04.10.2015 15:00 h Sokól Kalsk - Piast Parkovia II Trzebiechów3 - 3
6 Kolejka 6 04.10.2015 15:00 h Tęcza Brody - Polonia Nowe Kramsko5 - 2
6 Kolejka 6 04.10.2015 16:00 h Błękitni Kotowice - Lech Sulechów3 - 4
7 Kolejka 7 10.10.2015 14:00 h Lech Sulechów - Kijowianka Kije1 - 1
7 Kolejka 7 10.10.2015 16:00 h Odra Klenica - Tęcza Brody1 - 3
7 Kolejka 7 10.10.2015 16:00 h KP Świdnica - Sokól Kalsk1 - 3
7 Kolejka 7 10.10.2015 16:00 h Liwno Zabór - Błękitni Kotowice4 - 0
7 Kolejka 7 11.10.2015 15:00 h Piast Parkovia II Trzebiechów - Kometa Buków6 - 3
8 Kolejka 8 18.10.2015 14:00 h Kometa Buków - KP Świdnica1 - 1
8 Kolejka 8 18.10.2015 15:00 h Kijowianka Kije - Liwno Zabór4 - 2
8 Kolejka 8 18.10.2015 15:00 h Polonia Nowe Kramsko - Odra Klenica1 - 3
8 Kolejka 8 18.10.2015 15:00 h Tęcza Brody - Lech Sulechów2 - 3
8 Kolejka 8 18.10.2015 16:00 h Błękitni Kotowice - Piast Parkovia II Trzebiechów2 - 3
9 Kolejka 9 24.10.2015 14:00 h Sokól Kalsk - Kometa Buków2 - 0
9 Kolejka 9 24.10.2015 15:00 h Lech Sulechów - Polonia Nowe Kramsko2 - 0
9 Kolejka 9 24.10.2015 16:00 h KP Świdnica - Błękitni Kotowice2 - 2
9 Kolejka 9 24.10.2015 16:00 h Liwno Zabór - Tęcza Brody2 - 2
9 Kolejka 9 25.10.2015 15:00 h Piast Parkovia II Trzebiechów - Kijowianka Kije1 - 2
10 Kolejka 10 07.11.2015 14:00 h Odra Klenica - Lech Sulechów1 - 1
10 Kolejka 10 08.11.2015 13:00 h Polonia Nowe Kramsko - Liwno Zabór0 - 4
10 Kolejka 10 08.11.2015 14:00 h Błękitni Kotowice - Sokól Kalsk4 - 4
10 Kolejka 10 08.11.2015 14:00 h Kijowianka Kije - KP Świdnica5 - 3
10 Kolejka 10 08.11.2015 14:00 h Tęcza Brody - Piast Parkovia II Trzebiechów1 - 3
11 Kolejka 11 14.11.2015 13:00 h Liwno Zabór - Odra Klenica2 - 0
11 Kolejka 11 14.11.2015 13:00 h Sokól Kalsk - Kijowianka Kije1 - 4
11 Kolejka 11 14.11.2015 13:00 h KP Świdnica - Tęcza Brody4 - 3
11 Kolejka 11 15.11.2015 13:00 h Kometa Buków - Błękitni Kotowice2 - 1
11 Kolejka 11 15.11.2015 13:00 h Piast Parkovia II Trzebiechów - Polonia Nowe Kramsko12 - 1
12 Kolejka 12 02.04.2016 16:00 h Kometa Buków - Kijowianka Kije1 - 3
12 Kolejka 12 02.04.2016 16:00 h Sokól Kalsk - Tęcza Brody2 - 2
12 Kolejka 12 02.04.2016 16:30 h Liwno Zabór - Lech Sulechów1 - 2
12 Kolejka 12 02.04.2016 17:00 h KP Świdnica - Polonia Nowe Kramsko4 - 0
12 Kolejka 12 03.04.2016 15:00 h Piast Parkovia II Trzebiechów - Odra Klenica4 - 1
13 Kolejka 13 09.05.2015 17:00 h Lech Sulechów - Piast Parkovia II Trzebiechów1 - 0
13 Kolejka 13 09.05.2015 17:00 h Odra Klenica - KP Świdnica4 - 0
13 Kolejka 13 10.05.2015 15:00 h Polonia Nowe Kramsko - Sokól Kalsk2 - 5
13 Kolejka 13 10.05.2015 15:00 h Tęcza Brody - Kometa Buków3 - 1
13 Kolejka 13 10.05.2015 15:00 h Kijowianka Kije - Błękitni Kotowice4 - 1
14 Kolejka 14 16.04.2016 16:00 h Kometa Buków - Polonia Nowe Kramsko1 - 1
14 Kolejka 14 16.04.2016 17:00 h KP Świdnica - Lech Sulechów0 - 1
14 Kolejka 14 17.04.2016 15:00 h Błękitni Kotowice - Tęcza Brody6 - 1
14 Kolejka 14 17.04.2016 16:00 h Sokól Kalsk - Odra Klenica4 - 3
14 Kolejka 14 03.05.2016 17:00 h Piast Parkovia II Trzebiechów - Liwno Zabór3 - 0
15 Kolejka 15 23.04.2016 17:00 h Liwno Zabór - KP Świdnica3 - 4
15 Kolejka 15 23.04.2016 17:00 h Lech Sulechów - Sokól Kalsk3 - 1
15 Kolejka 15 23.04.2016 17:00 h Odra Klenica - Kometa Buków3 - 2
15 Kolejka 15 24.04.2016 15:00 h Polonia Nowe Kramsko - Błękitni Kotowice1 - 4
15 Kolejka 15 24.04.2016 16:00 h Tęcza Brody - Kijowianka Kije0 - 4
16 Kolejka 16 30.04.2016 16:00 h Sokól Kalsk - Liwno Zabór0 - 2
16 Kolejka 16 30.04.2016 17:00 h Kometa Buków - Lech Sulechów1 - 3
16 Kolejka 16 30.04.2016 17:00 h KP Świdnica - Piast Parkovia II Trzebiechów0 - 1
16 Kolejka 16 01.05.2016 15:00 h Kijowianka Kije - Polonia Nowe Kramsko3 - 0
16 Kolejka 16 01.05.2016 16:00 h Błękitni Kotowice - Odra Klenica4 - 1
17 Kolejka 17 07.05.2016 17:00 h Liwno Zabór - Kometa Buków5 - 1
17 Kolejka 17 07.05.2016 17:00 h Lech Sulechów - Błękitni Kotowice4 - 2
17 Kolejka 17 07.05.2016 17:00 h Odra Klenica - Kijowianka Kije1 - 4
17 Kolejka 17 08.05.2016 15:00 h Piast Parkovia II Trzebiechów - Sokól Kalsk6 - 1
17 Kolejka 17 08.05.2016 16:00 h Polonia Nowe Kramsko - Tęcza Brody6 - 2
18 Kolejka 18 14.05.2016 17:00 h Kometa Buków - Piast Parkovia II Trzebiechów2 - 2
18 Kolejka 18 15.05.2016 16:00 h Tęcza Brody - Odra Klenica5 - 1
18 Kolejka 18 15.05.2016 16:00 h Kijowianka Kije - Lech Sulechów2 - 1
18 Kolejka 18 15.05.2016 16:00 h Błękitni Kotowice - Liwno Zabór3 - 4
18 Kolejka 18 15.05.2016 17:00 h Sokól Kalsk - KP Świdnica6 - 0
19 Kolejka 19 21.05.2016 17:00 h KP Świdnica - Kometa Buków2 - 1
19 Kolejka 19 21.05.2016 17:00 h Liwno Zabór - Kijowianka Kije5 - 3
19 Kolejka 19 21.05.2016 17:00 h Lech Sulechów - Tęcza Brody2 - 1
19 Kolejka 19 21.05.2016 17:00 h Odra Klenica - Polonia Nowe Kramsko1 - 3
19 Kolejka 19 22.05.2016 16:00 h Piast Parkovia II Trzebiechów - Błękitni Kotowice2 - 1
20 Kolejka 20 28.05.2016 17:00 h Polonia Nowe Kramsko - Lech Sulechów1 - 4
20 Kolejka 20 28.05.2016 17:00 h Tęcza Brody - Liwno Zabór3 - 9
20 Kolejka 20 28.05.2016 17:00 h Kijowianka Kije - Piast Parkovia II Trzebiechów0 - 3
20 Kolejka 20 28.05.2016 17:00 h Błękitni Kotowice - KP Świdnica3 - 1
20 Kolejka 20 28.05.2016 17:00 h Kometa Buków - Sokól Kalsk4 - 1
21 Kolejka 21 04.06.2016 17:00 h Sokól Kalsk - Błękitni Kotowice2 - 2
21 Kolejka 21 04.06.2016 17:00 h KP Świdnica - Kijowianka Kije5 - 0
21 Kolejka 21 04.06.2016 17:00 h Piast Parkovia II Trzebiechów - Tęcza Brody3 - 0
21 Kolejka 21 04.06.2016 17:00 h Liwno Zabór - Polonia Nowe Kramsko14 - 0
21 Kolejka 21 04.06.2016 17:00 h Lech Sulechów - Odra Klenica3 - 0
22 Kolejka 22 11.06.2016 17:00 h Odra Klenica - Liwno Zabór2 - 2
22 Kolejka 22 11.06.2016 17:00 h Polonia Nowe Kramsko - Piast Parkovia II Trzebiechów2 - 4
22 Kolejka 22 11.06.2016 17:00 h Tęcza Brody - KP Świdnica1 - 7
22 Kolejka 22 11.06.2016 17:00 h Kijowianka Kije - Sokól Kalsk1 - 3
22 Kolejka 22 11.06.2016 17:00 h Błękitni Kotowice - Kometa Buków4 - 3

Sportowa Zgora to nowa jakość informacji. Relacjonujemy, nagrywamy i fotografujemy najciekawsze wydarzenia lokalnego sportu. Jesteśmy też na Facebooku i YouTube.


Kontakt:

Kamerzysta na wesele