Terminarz: Wszystkie zespoły | Piłka nożna - Klasa Okregowa Grupa Zielona Góra - Sezon 2015/2016


KOL Nazwa meczu Data Godz. Gospodarz   GościeRezultat sprawozdanie
1 Kolejka 1 15.08.2015 16:00 h TS Przylep - Piast Czerwieńsk5 - 0
1 Kolejka 1 15.08.2015 16:00 h Odra Nietków - Carina Gubin3 - 0
1 Kolejka 1 15.08.2015 16:00 h GKS Siedlisko - Czarni Rudno1 - 0
1 Kolejka 1 15.08.2015 16:00 h Start Ziel-Bruk Płoty - Zryw Rzeczyca0 - 1
1 Kolejka 1 15.08.2015 16:00 h Tramp-Karp Osiecznica - Czarni Żagań0 - 1
1 Kolejka 1 16.08.2015 17:00 h Zjednoczeni Lubrza - Błękitni Ołobok3 - 2
1 Kolejka 1 16.08.2015 17:00 h Delta Sieniawa Żarska - Błękitni Olbrachtów1 - 2
1 Kolejka 1 09.09.2015 17:00 h Amator Bobrowniki - Korona Kożuchów2 - 2
2 Kolejka 2 22.08.2015 11:00 h Piast Czerwieńsk - Błękitni Olbrachtów4 - 1
2 Kolejka 2 22.08.2015 11:00 h TS Przylep - Odra Nietków4 - 3
2 Kolejka 2 22.08.2015 17:00 h Zryw Rzeczyca - Tramp-Karp Osiecznica3 - 0
2 Kolejka 2 22.08.2015 17:00 h Czarni Rudno - Start Ziel-Bruk Płoty4 - 4
2 Kolejka 2 22.08.2015 17:00 h Korona Kożuchów - GKS Siedlisko1 - 2
2 Kolejka 2 22.08.2015 17:30 h Carina Gubin - Zjednoczeni Lubrza2 - 3
2 Kolejka 2 22.08.2015 20:00 h Czarni Żagań - Delta Sieniawa Żarska7 - 1
2 Kolejka 2 23.08.2015 17:00 h Błękitni Ołobok - Amator Bobrowniki3 - 5
3 Kolejka 3 29.08.2015 15:00 h Carina Gubin - Amator Bobrowniki3 - 0
3 Kolejka 3 29.08.2015 17:00 h Błękitni Olbrachtów - Czarni Żagań1 - 3
3 Kolejka 3 29.08.2015 17:00 h GKS Siedlisko - Błękitni Ołobok1 - 0
3 Kolejka 3 29.08.2015 17:00 h Odra Nietków - Piast Czerwieńsk2 - 1
3 Kolejka 3 29.08.2015 17:00 h Start Ziel-Bruk Płoty - Korona Kożuchów1 - 2
3 Kolejka 3 29.08.2015 17:00 h Tramp-Karp Osiecznica - Czarni Rudno2 - 4
3 Kolejka 3 30.08.2015 16:00 h Zjednoczeni Lubrza - TS Przylep3 - 4
3 Kolejka 3 30.08.2015 17:00 h Delta Sieniawa Żarska - Zryw Rzeczyca0 - 0
4 Kolejka 4 05.09.2015 16:00 h Czarni Rudno - Delta Sieniawa Żarska3 - 0
4 Kolejka 4 05.09.2015 16:00 h Piast Czerwieńsk - Czarni Żagań0 - 0
4 Kolejka 4 05.09.2015 17:00 h Błękitni Ołobok - Start Ziel-Bruk Płoty2 - 2
4 Kolejka 4 05.09.2015 17:00 h Carina Gubin - GKS Siedlisko1 - 2
4 Kolejka 4 05.09.2015 17:00 h Korona Kożuchów - Tramp-Karp Osiecznica6 - 1
4 Kolejka 4 05.09.2015 17:00 h Odra Nietków - Zjednoczeni Lubrza6 - 0
4 Kolejka 4 05.09.2015 17:00 h TS Przylep - Amator Bobrowniki3 - 2
4 Kolejka 4 05.09.2015 17:00 h Zryw Rzeczyca - Błękitni Olbrachtów2 - 4
5 Kolejka 5 12.09.2015 15:00 h Amator Bobrowniki - Odra Nietków2 - 3
5 Kolejka 5 12.09.2015 16:00 h Błękitni Olbrachtów - Czarni Rudno1 - 0
5 Kolejka 5 12.09.2015 16:00 h GKS Siedlisko - TS Przylep0 - 0
5 Kolejka 5 12.09.2015 16:00 h Tramp-Karp Osiecznica - Błękitni Ołobok0 - 3
5 Kolejka 5 12.09.2015 17:00 h Start Ziel-Bruk Płoty - Carina Gubin0 - 2
5 Kolejka 5 12.09.2015 17:00 h Czarni Żagań - Zryw Rzeczyca3 - 0
5 Kolejka 5 13.09.2015 16:00 h Zjednoczeni Lubrza - Piast Czerwieńsk3 - 1
5 Kolejka 5 13.09.2015 16:00 h Delta Sieniawa Żarska - Korona Kożuchów0 - 4
6 Kolejka 6 19.09.2015 16:00 h Czarni Rudno - Czarni Żagań1 - 1
6 Kolejka 6 19.09.2015 16:00 h Odra Nietków - GKS Siedlisko2 - 1
6 Kolejka 6 19.09.2015 16:00 h TS Przylep - Start Ziel-Bruk Płoty3 - 0
6 Kolejka 6 19.09.2015 17:00 h Błękitni Ołobok - Delta Sieniawa Żarska4 - 0
6 Kolejka 6 19.09.2015 17:00 h Carina Gubin - Tramp-Karp Osiecznica2 - 0
6 Kolejka 6 19.09.2015 17:00 h Korona Kożuchów - Błękitni Olbrachtów5 - 2
6 Kolejka 6 20.09.2015 15:00 h Zjednoczeni Lubrza - Amator Bobrowniki3 - 2
6 Kolejka 6 20.09.2015 16:00 h Piast Czerwieńsk - Zryw Rzeczyca8 - 2
7 Kolejka 7 26.09.2015 14:00 h GKS Siedlisko - Zjednoczeni Lubrza0 - 0
7 Kolejka 7 26.09.2015 15:00 h Błękitni Olbrachtów - Błękitni Ołobok0 - 4
7 Kolejka 7 26.09.2015 16:00 h Amator Bobrowniki - Piast Czerwieńsk1 - 2
7 Kolejka 7 26.09.2015 16:00 h Start Ziel-Bruk Płoty - Odra Nietków2 - 5
7 Kolejka 7 26.09.2015 16:00 h Tramp-Karp Osiecznica - TS Przylep1 - 4
7 Kolejka 7 26.09.2015 16:00 h Zryw Rzeczyca - Czarni Rudno4 - 1
7 Kolejka 7 26.09.2015 17:00 h Czarni Żagań - Korona Kożuchów1 - 1
7 Kolejka 7 27.09.2015 16:00 h Delta Sieniawa Żarska - Carina Gubin1 - 3
8 Kolejka 8 03.10.2015 15:00 h Amator Bobrowniki - GKS Siedlisko5 - 1
8 Kolejka 8 03.10.2015 15:00 h Piast Czerwieńsk - Czarni Rudno2 - 2
8 Kolejka 8 03.10.2015 15:00 h TS Przylep - Delta Sieniawa Żarska5 - 1
8 Kolejka 8 03.10.2015 16:00 h Błękitni Ołobok - Czarni Żagań0 - 0
8 Kolejka 8 03.10.2015 16:00 h Carina Gubin - Błękitni Olbrachtów5 - 0
8 Kolejka 8 03.10.2015 16:00 h Korona Kożuchów - Zryw Rzeczyca2 - 0
8 Kolejka 8 03.10.2015 16:00 h Odra Nietków - Tramp-Karp Osiecznica7 - 1
8 Kolejka 8 04.10.2015 15:00 h Zjednoczeni Lubrza - Start Ziel-Bruk Płoty1 - 2
9 Kolejka 9 10.10.2015 14:00 h GKS Siedlisko - Piast Czerwieńsk2 - 2
9 Kolejka 9 10.10.2015 15:00 h Błękitni Olbrachtów - TS Przylep0 - 5
9 Kolejka 9 10.10.2015 15:00 h Czarni Rudno - Korona Kożuchów2 - 4
9 Kolejka 9 10.10.2015 15:00 h Tramp-Karp Osiecznica - Zjednoczeni Lubrza1 - 3
9 Kolejka 9 10.10.2015 15:00 h Zryw Rzeczyca - Błękitni Ołobok2 - 3
9 Kolejka 9 10.10.2015 16:00 h Start Ziel-Bruk Płoty - Amator Bobrowniki1 - 2
9 Kolejka 9 10.10.2015 17:00 h Czarni Żagań - Carina Gubin0 - 1
9 Kolejka 9 11.10.2015 15:00 h Delta Sieniawa Żarska - Odra Nietków6 - 1
10 Kolejka 10 17.10.2015 14:00 h GKS Siedlisko - Start Ziel-Bruk Płoty4 - 2
10 Kolejka 10 17.10.2015 14:00 h TS Przylep - Czarni Żagań4 - 3
10 Kolejka 10 17.10.2015 15:00 h Amator Bobrowniki - Tramp-Karp Osiecznica5 - 0
10 Kolejka 10 17.10.2015 15:00 h Błękitni Ołobok - Czarni Rudno2 - 1
10 Kolejka 10 17.10.2015 15:00 h Carina Gubin - Zryw Rzeczyca0 - 0
10 Kolejka 10 17.10.2015 15:00 h Odra Nietków - Błękitni Olbrachtów2 - 3
10 Kolejka 10 17.10.2015 15:00 h Piast Czerwieńsk - Korona Kożuchów2 - 4
10 Kolejka 10 18.10.2015 14:00 h Zjednoczeni Lubrza - Delta Sieniawa Żarska1 - 1
11 Kolejka 11 24.10.2015 14:00 h Czarni Rudno - Carina Gubin0 - 4
11 Kolejka 11 24.10.2015 15:00 h Błękitni Olbrachtów - Zjednoczeni Lubrza3 - 3
11 Kolejka 11 24.10.2015 15:00 h Korona Kożuchów - Błękitni Ołobok5 - 1
11 Kolejka 11 24.10.2015 15:00 h Tramp-Karp Osiecznica - GKS Siedlisko3 - 2
11 Kolejka 11 24.10.2015 15:00 h Zryw Rzeczyca - TS Przylep1 - 3
11 Kolejka 11 24.10.2015 15:00 h Start Ziel-Bruk Płoty - Piast Czerwieńsk2 - 1
11 Kolejka 11 24.10.2015 17:00 h Czarni Żagań - Odra Nietków2 - 1
11 Kolejka 11 25.10.2015 14:00 h Delta Sieniawa Żarska - Amator Bobrowniki2 - 4
12 Kolejka 12 31.10.2015 13:00 h TS Przylep - Czarni Rudno5 - 2
12 Kolejka 12 31.10.2015 14:00 h Carina Gubin - Korona Kożuchów0 - 2
12 Kolejka 12 31.10.2015 14:00 h GKS Siedlisko - Delta Sieniawa Żarska2 - 2
12 Kolejka 12 31.10.2015 14:00 h Odra Nietków - Zryw Rzeczyca3 - 4
12 Kolejka 12 31.10.2015 14:00 h Piast Czerwieńsk - Błękitni Ołobok2 - 0
12 Kolejka 12 31.10.2015 14:00 h Zjednoczeni Lubrza - Czarni Żagań3 - 1
12 Kolejka 12 31.10.2015 14:00 h Amator Bobrowniki - Błękitni Olbrachtów3 - 2
12 Kolejka 12 01.11.2015 14:00 h Start Ziel-Bruk Płoty - Tramp-Karp Osiecznica6 - 1
13 Kolejka 13 07.11.2015 13:00 h Czarni Rudno - Odra Nietków1 - 1
13 Kolejka 13 07.11.2015 14:00 h Błękitni Olbrachtów - GKS Siedlisko2 - 0
13 Kolejka 13 07.11.2015 14:00 h Błękitni Ołobok - Carina Gubin4 - 5
13 Kolejka 13 07.11.2015 14:00 h Korona Kożuchów - TS Przylep1 - 0
13 Kolejka 13 07.11.2015 14:00 h Tramp-Karp Osiecznica - Piast Czerwieńsk0 - 6
13 Kolejka 13 07.11.2015 14:00 h Zryw Rzeczyca - Zjednoczeni Lubrza2 - 1
13 Kolejka 13 07.11.2015 17:00 h Czarni Żagań - Amator Bobrowniki0 - 1
13 Kolejka 13 08.11.2015 14:00 h Delta Sieniawa Żarska - Start Ziel-Bruk Płoty0 - 1
14 Kolejka 14 11.11.2015 13:00 h Odra Nietków - Korona Kożuchów3 - 0
14 Kolejka 14 11.11.2015 13:00 h TS Przylep - Błękitni Ołobok1 - 2
14 Kolejka 14 11.11.2015 13:00 h Zjednoczeni Lubrza - Czarni Rudno3 - 4
14 Kolejka 14 11.11.2015 14:00 h GKS Siedlisko - Czarni Żagań3 - 1
14 Kolejka 14 11.11.2015 14:00 h Piast Czerwieńsk - Carina Gubin0 - 1
14 Kolejka 14 11.11.2015 14:00 h Tramp-Karp Osiecznica - Delta Sieniawa Żarska3 - 3
14 Kolejka 14 11.11.2015 14:00 h Amator Bobrowniki - Zryw Rzeczyca3 - 2
14 Kolejka 14 11.11.2015 14:00 h Start Ziel-Bruk Płoty - Błękitni Olbrachtów2 - 3
15 Kolejka 15 14.11.2015 13:00 h Błękitni Olbrachtów - Tramp-Karp Osiecznica3 - 2
15 Kolejka 15 14.11.2015 13:00 h Błękitni Ołobok - Odra Nietków0 - 3
15 Kolejka 15 14.11.2015 13:00 h Czarni Rudno - Amator Bobrowniki1 - 4
15 Kolejka 15 14.11.2015 13:00 h Korona Kożuchów - Zjednoczeni Lubrza6 - 0
15 Kolejka 15 14.11.2015 13:00 h Zryw Rzeczyca - GKS Siedlisko0 - 3
15 Kolejka 15 14.11.2015 13:30 h Carina Gubin - TS Przylep0 - 1
15 Kolejka 15 14.11.2015 17:00 h Czarni Żagań - Start Ziel-Bruk Płoty2 - 1
15 Kolejka 15 15.11.2015 13:00 h Delta Sieniawa Żarska - Piast Czerwieńsk0 - 1
16 Kolejka 16 12.03.2016 16:00 h Piast Czerwieńsk - TS Przylep2 - 3
16 Kolejka 16 12.03.2016 16:00 h Carina Gubin - Odra Nietków1 - 4
16 Kolejka 16 12.03.2016 16:00 h Błękitni Ołobok - Zjednoczeni Lubrza1 - 3
16 Kolejka 16 12.03.2016 16:00 h Korona Kożuchów - Amator Bobrowniki2 - 0
16 Kolejka 16 12.03.2016 16:00 h Czarni Rudno - GKS Siedlisko4 - 0
16 Kolejka 16 12.03.2016 16:00 h Zryw Rzeczyca - Start Ziel-Bruk Płoty1 - 1
16 Kolejka 16 12.03.2016 16:00 h Czarni Żagań - Tramp-Karp Osiecznica2 - 0
16 Kolejka 16 12.03.2016 16:00 h Błękitni Olbrachtów - Delta Sieniawa Żarska4 - 0
17 Kolejka 17 19.03.2016 14:00 h Tramp-Karp Osiecznica - Zryw Rzeczyca0 - 3
17 Kolejka 17 19.03.2016 14:00 h GKS Siedlisko - Korona Kożuchów3 - 0
17 Kolejka 17 19.03.2016 15:00 h Błękitni Olbrachtów - Piast Czerwieńsk1 - 2
17 Kolejka 17 19.03.2016 15:00 h Start Ziel-Bruk Płoty - Czarni Rudno1 - 2
17 Kolejka 17 19.03.2016 15:00 h Amator Bobrowniki - Błękitni Ołobok1 - 2
17 Kolejka 17 19.03.2016 15:00 h Odra Nietków - TS Przylep0 - 2
17 Kolejka 17 19.03.2016 16:00 h Delta Sieniawa Żarska - Czarni Żagań1 - 2
17 Kolejka 17 20.03.2016 14:00 h Zjednoczeni Lubrza - Carina Gubin1 - 2
18 Kolejka 18 26.03.2016 13:00 h TS Przylep - Zjednoczeni Lubrza4 - 2
18 Kolejka 18 26.03.2016 13:00 h Amator Bobrowniki - Carina Gubin1 - 0
18 Kolejka 18 26.03.2016 13:00 h Czarni Rudno - Tramp-Karp Osiecznica4 - 1
18 Kolejka 18 26.03.2016 13:00 h Zryw Rzeczyca - Delta Sieniawa Żarska5 - 0
18 Kolejka 18 26.03.2016 14:00 h Korona Kożuchów - Start Ziel-Bruk Płoty2 - 2
18 Kolejka 18 26.03.2016 15:00 h Piast Czerwieńsk - Odra Nietków4 - 2
18 Kolejka 18 26.03.2016 15:00 h Błękitni Ołobok - GKS Siedlisko3 - 2
18 Kolejka 18 26.03.2016 15:00 h Czarni Żagań - Błękitni Olbrachtów4 - 0
19 Kolejka 19 02.04.2016 14:00 h Tramp-Karp Osiecznica - Korona Kożuchów0 - 2
19 Kolejka 19 02.04.2016 14:00 h GKS Siedlisko - Carina Gubin1 - 0
19 Kolejka 19 02.04.2016 15:00 h Amator Bobrowniki - TS Przylep2 - 1
19 Kolejka 19 02.04.2016 16:00 h Błękitni Olbrachtów - Zryw Rzeczyca1 - 6
19 Kolejka 19 02.04.2016 16:00 h Delta Sieniawa Żarska - Czarni Rudno2 - 2
19 Kolejka 19 02.04.2016 16:00 h Start Ziel-Bruk Płoty - Błękitni Ołobok0 - 0
19 Kolejka 19 02.04.2016 17:00 h Czarni Żagań - Piast Czerwieńsk0 - 1
19 Kolejka 19 03.04.2016 14:00 h Zjednoczeni Lubrza - Odra Nietków2 - 1
20 Kolejka 20 09.04.2016 15:00 h TS Przylep - GKS Siedlisko2 - 1
20 Kolejka 20 09.04.2016 15:00 h Korona Kożuchów - Delta Sieniawa Żarska1 - 0
20 Kolejka 20 09.04.2016 16:00 h Piast Czerwieńsk - Zjednoczeni Lubrza2 - 1
20 Kolejka 20 09.04.2016 16:00 h Carina Gubin - Start Ziel-Bruk Płoty4 - 0
20 Kolejka 20 09.04.2016 16:00 h Błękitni Ołobok - Tramp-Karp Osiecznica4 - 0
20 Kolejka 20 09.04.2016 16:00 h Czarni Rudno - Błękitni Olbrachtów5 - 2
20 Kolejka 20 09.04.2016 16:00 h Zryw Rzeczyca - Czarni Żagań1 - 0
20 Kolejka 20 09.04.2016 17:00 h Odra Nietków - Amator Bobrowniki2 - 3
21 Kolejka 21 16.04.2016 15:00 h GKS Siedlisko - Odra Nietków0 - 1
21 Kolejka 21 16.04.2016 16:00 h Zryw Rzeczyca - Piast Czerwieńsk