Hit sezonu piłki ręcznej Wyróżniony

Już w najbliższą sobotę, 10 grudnia w hali sportowej Uniwersytetu Zielonogórskiego odbędzie się świąteczny mecz piłki ręcznej. Do Zielonej Góry przyjeżdża wicelider tabeli ŚKPR Świdnica. Oba zespoły jak dotąd nie straciły żadnego punktu, a dzieli ich zaledwie różnica kilku bramek. Jak widać szykuje się świetne widowisko, a to nie wszystko...

Zanim usiądziecie na trybunach:

Przed rozpoczęciem spotkania odbędzie się tradycyjna zbiórka żywności dla potrzebujących rodzin z naszego miasta. Jak co roku, przyjmujemy paczki z produktami długoterminowymi, zabawkami oraz chemią domową. To czy wesprzecie naszą akcję jednym produktem, czy ogromną paczką zależy już tylko od Was.
Każdy, kto weźmie udział w naszej zbiórce otrzyma los, który ma szansę wygrać fantastyczne nagrody w przerwie meczu.

Gdy usłyszymy pierwszy gwizdek:
Spoglądając na poczynania dwóch ekip, szykuje się wspaniałe widowisko. Mnóstwo potu, zaangażowania, emocji i walki o każdą piłkę - taki scenariusz zapowiadają podopieczni trenera Bronisława Malego. Zdecydowanie będzie to najlepszy pojedynek w sezonie 2016/2017. W szeregach biało-zielonych na szczęście nie widać kontuzji, a skład zasilił powracający Adam Szarłowicz. Zapraszamy więc wszystkich, aby wspomóc Nasz zespół w walce o utrzymanie fotelu lidera.

Zabawy i konkursy:

Po 30 minutach gry nastąpi chwilowe rozluźnienie atmosfery. Wszyscy, którzy podczas prezentacji złapią piłeczkę mają szansę otrzymać zestaw fantastycznych gadżetów. Chwilę później rozpocznie się wyczekiwana przez wszystkich loteria. W tym roku nagrodami głównymi są: Wieża HI-FI oraz kolacja z jednym z zawodników AZS. To oczywiście dopiero początek długiej listy nagród. Ostatnie nagroda zostanie przyznana dopiero po meczu, a powędruje do osoby, która najmocniej będzie kibicować naszym ulubieńcom.

Tak więc, nie warto się spóźnić i wpaść na mecz kilka minut wcześniej. W tym spotkaniu nawet prezentacja będzie bardziej uroczysta. Całość imprezy nakręcać będzie DJ Hektor. Do zobaczenia w sobotę!

KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego - ŚKPR Świdnica
sobota, 10 grudnia - hala UZ, ul. Prof. Szafrana 6 - godz. 18:45

Sportowa Zgora to nowa jakość informacji. Relacjonujemy, nagrywamy i fotografujemy najciekawsze wydarzenia lokalnego sportu. Jesteśmy też na Facebooku i YouTube.


Kontakt:

Ostatnio dodane

Kamerzysta na wesele