Wracają z podwójną energią! Piłkarze ręczni podejmą piątą siłę I ligi

01 Lis 2017

Trzytygodniowa przerwa od rozgrywek ligowych szczypiorniaka powoli dobiega końca. Podopieczni Ireneusza Łuczaka i Łukasza Jacykowskiego już w najbliższą sobotę, 4.11 podejmą przed własną publicznością MKS Mazur Sierpc.

Ekipa przyjezdnych dotychczas rozegrała pięć spotkań. Reprezentacja województwa mazowieckiego pokonała koszalińską Gwardię, Szkołę Mistrzostwa Sportowego z Gdańska oraz Sokoła Porcelana Lubiana Kościerzynę. Remisem zakończyło się spotkanie z rezerwami Orlen Wisły Płock, zaś wysoką porażką pojedynek z gorzowską Stalą. Taki dorobek punktowy pozwala sierpczanom piastować 5. pozycję w ligowym rankingu.

KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego, choć nie zajmuje tak dobrego miejsca w tabeli to już niejednokrotnie pokonał rywali "z czuba". Zielonogórzanie planują podejść do najbliższego meczu w pełni skoncentrowani i zgarnąć we własnej hali komplet oczek. Ponad 20-dniową przerwę akademicy ciężko przepracowali i udoskonalali swoją grę zarówno w ataku jak i obronie. Ciężka praca ma zaprocentować właśnie w tym spotkaniu.

KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego - MKS Mazur Sierpc
hala Uniwersytetu Zielonogórskiego, ul. Profesora Szafrana 6
sobota, 4.11 - godzina 19:00

Bilety:

5,00 zł - ULGOWE (uczniowie, studenci, renciści, emeryci - za okazaniem ważnej legitymacji)
10,00 zł - NORMALNE (pozostałe osoby)

Bilety można nabyć w kasie, otwartej 40 minut przed rozpoczęciem spotkania.

Sportowa Zgora to nowa jakość informacji. Relacjonujemy, nagrywamy i fotografujemy najciekawsze wydarzenia lokalnego sportu. Jesteśmy też na Facebooku i YouTube.


Kontakt:

Ostatnio dodane

Kamerzysta na wesele