Elektryzujące derby piłki ręcznej! AZS vs. Stal Gorzów

14 Lis 2017

Na to wydarzenie czekali wszyscy. Po wielu latach na parkiecie przy ul. Prof. Szafrana 6 wracają prawdziwe derby I ligi piłki ręcznej. Twarzą w twarz staną akademicy z Zielonej Góry i gorzowscy Stalowcy. Kto okaże się silniejszy? Ambitny beniaminek, będący gospodarzem zawodów czy doświadczona ekipa z północy województwa?

Bezpośredniego zwycięzcę ciężko wyłonić bynajmniej w teorii. Miejscowi pod wodzą Ireneusza Łuczaka i Łukasza Jacykowskiego, po 8 kolejkach zapewnili sobie 6. lokatę w rankingu. To wszystko za sprawą wygranych aż w pięciu spotkaniach (2 po rzutach karnych). Drużyna z północy województwa prowadzona przez Dariusza Molskiego plasuje się 2 oczka wyżej z dorobkiem pięciu zwycięskich pojedynków w regulaminowym czasie gry.

To nie wszystko! W tabeli zespoły dzielą zaledwie 2 punkty. Oznacza, to że bitwa będzie o każdy centymetr boiska i o każdą piłkę. Stawka tego meczu jest bardzo wysoka. Zielonogórzanie są w pełni zmotywowani i gotowi do emocjonującej walki o szóste zwycięstwo w tym sezonie.

KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego - KS Stal Gorzów
hala Uniwersytetu Zielonogórskiego, ul. Profesora Szafrana 6
sobota, 18.11 - godzina 19:00

Bilety:

5,00 zł - ULGOWE (uczniowie, studenci, renciści, emeryci - za okazaniem ważnej legitymacji)
10,00 zł - NORMALNE (pozostałe osoby)

Liczba miejsc ograniczona! Bilety można nabyć w kasie, otwartej 45 minut przed rozpoczęciem spotkania.

Sportowa Zgora to nowa jakość informacji. Relacjonujemy, nagrywamy i fotografujemy najciekawsze wydarzenia lokalnego sportu. Jesteśmy też na Facebooku i YouTube.


Kontakt:

Kamerzysta na wesele