baner opel 06-2019 1130x90px

Pierwszoligowa walka o 3 punkty z Żukowem już w sobotę

08 Lut 2018

Drugą rundę szczypiorniści otworzyli koncertowo. Ubiegłotygodniowy triumf z wyżej notowanym MKS Real Astromal Leszno, tylko wyostrzył zęby zielonogórskim kibicom i zawodnikom. W najbliższą sobotę, 10.02 akademicy podejmą przed własną publicznością SPR GKS Żukowo. Czy będzie to dobra okazja do zainkasowania kolejnych 3 oczek?

Teoretycznie tak! Jednak nic w tej lidze nie jest pewne. Zespół z Żukowa obecnie nie wiedzie prymu w ligowym rankingu, jednak już kilkakrotnie zdążył zaszokować ambitną postawą. Reprezentacja województwa pomorskiego plasuje się na 13. miejscu z dorobkiem 11 oczek. W znacznie lepszej sytuacji znajdują się podopieczni duetu trenerskiego Łuczak-Jacykowski, którzy na swoim koncie zgromadzili 26 punktów, co daje im miejsce w samym środku tabeli.

"Dość specyficzny przeciwnik, ponieważ ciągle pojawiają się nowe nazwiska. Nie wiadomo w jakim składzie przyjedzie i kto tam będzie grał." - zapowiada szkoleniowiec AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego Ireneusz Łuczak.

W naszym składzie też doszło do pewnych roszad. Kontuzję wyleczył już skrzydłowy Maciej Orliński, który w ubiegłym tygodniu powrócił do grania i trenowania. Szeregi biało-zielonych w środę opuścił natomiast Marcel Sroczyk, zasilając tym samym Superligowe Zagłębie Lubin. Marcelowi serdecznie dziękujemy za wszystkie mecze i życzymy powodzenia na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w Polsce.

Akademicy skupiają się już w pełni na sobotnim przeciwniku. Od poniedziałku przygotowują się bezpośrednio pod najbliższe spotkanie, które odbędzie się o nietypowej godzinie. Wyjątkowo zielonogórzanie zagrają przy ul. Profesora Szafrana 6 o godzinie 15:00. Liczymy, jak zwykle na gorący doping i nieocenione wsparcie wszystkich kibiców.

KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego - SPR GKS Żukowo
hala Uniwersytetu Zielonogórskiego, ul. Profesora Szafrana 6
sobota, 10.02 - godzina 15:00

Bilety:

5,00 zł - ULGOWE (uczniowie, studenci, renciści, emeryci - za okazaniem ważnej legitymacji)
10,00 zł - NORMALNE (pozostałe osoby)

Liczba miejsc ograniczona! Bilety można nabyć w kasie, otwartej 45 minut przed rozpoczęciem spotkania. O wstępie na mecz decyduje kolejność zakupu biletów.

Filmik z przygotowań: klik

Sportowa Zgora to nowa jakość informacji. Relacjonujemy, nagrywamy i fotografujemy najciekawsze wydarzenia lokalnego sportu. Jesteśmy też na Facebooku i YouTube.


Kontakt:

Ostatnio dodane

Kamerzysta na wesele