baner opel 09-2019 1130x90px

Pracowity tydzień piłkarzy ręcznych w I lidze

17 Kwi 2018

Akcja "3G" wciąż trwa. W minioną sobotę podopieczni trenerów Ireneusza Łuczaka i Łukasza Jacykowskiego pokonali ekipę z Grudziądza 31:25 (11:10). Do końca tygodnia biało-zieloni zmierzą się jeszcze z Gdańskiem i Gorzowem Wielkopolskim.

Pierwszy mecz, zielonogórzanie zagrają już w środę, 18.04 przed własną publicznością. Ekipa z Gdańska to młody, ambitny zespół grający pod szyldem SMS ZPRP. Reprezentacja województwa pomorskiego zgromadziła na swoim koncie 22 oczka, co daje im 12 lokatę w ligowym rankingu. Miejscowi, do tej pory zainkasowali 32 punkty, jednak rozegrali 2 mecze więcej.

KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego - SMS ZPRP Gdańsk
środa, 18.04.2018 - godzina 19:00 - hala UZ, ul. Prof. Szafrana 6

Bilety: 5 złotych (ulgowy), 10 złotych (normalny)

Zwieńczeniem akcji "3G" będą sobotnie derby w Gorzowie Wielkopolskim. Kilka dni po potyczce z Gdańskiem, ekipa z Grodu Bachusa uda się do północnej stolicy województwa zawalczyć o kolejne ligowe punkty. Gorzowianie są obecnie wiceliderami I ligi, ale zielonogórzanom niestraszna jest przewaga "na papierze". Przypomnijmy, iż w 1 rundzie spotkanie zakończyło się podziałem punktów (Stal zwyciężyła dopiero w rzutach karnych).

KS Stal Gorzów - KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego
sobota, 21.04.2018 - godzina 18:30 - Gorzów

Do zdobycia pozostało więc 6 punktów. Czy zielonogórzanie łaszą się na zdobycie kompletu. Oczywiście! Pierwsze emocje już w środę. Serdecznie zapraszamy!

Sportowa Zgora to nowa jakość informacji. Relacjonujemy, nagrywamy i fotografujemy najciekawsze wydarzenia lokalnego sportu. Jesteśmy też na Facebooku i YouTube.


Kontakt:

Ostatnio dodane

Kamerzysta na wesele