baner opel 09-2019 1130x90px

1. liga: AZS UZ - Ostrovia Ostrów

05 Paź 2018

Zagrać dobrze w obronie i skutecznie w ataku - to plan idealny na sobotnie spotkanie piłkarzy ręcznych. Podopieczni Ireneusza Łuczaka i Łukasza Jacykowskiego mają pomysł na pokonanie Ostrovii Ostrów.

Ostrovia to rywal, z którym udało się zmierzyć przed rozpoczęciem sezonu. Reprezentacja Winnego Grodu rozegrała spotkanie kontrolne na turnieju w Wągrowcu, w którym nieznacznie przegrała. Biało-zieloni analizowali również wideo z ostatnich pojedynków przeciwnika. Po dwóch kolejkach 1. ligi oba zespoły mają po jednym zwycięstwie na koncie. W drugim spotkaniu ekipa gości przegrała po karnych, a zielonogórzanie uznali wyższość rywala w regulaminowym czasie gry.

Ekipa z Ostrowa to młody zespół, który posiada również paru doświadczonych zawodników. Kluczem do sukcesu będzie obrona i skuteczność rzutowa. Za akademikami przemawia własna hala, w której bardzo pomagają zgromadzeni kibice. Z pewnością  to będzie wyrównany mecz do ostatniej minuty.
AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego - Ostrovia Ostrów Wielkopolski
miejsce: hala sportowa UZ, ul. Prof. Szafrana 6
data: 06/10/2018 (sobota)

godzina: 19:00

Bilety:
ulgowe: 5 zł (uczniowie, studenci, renciści, emeryci za okazaniem legitymacji)
normalne: 10 zł (pozostałe osoby)

Wejściówki na mecz można zakupić 45 minut przed rozpoczęciem spotkania w kasie przy wejściu głównym (WEJŚCIE A). Ilość miejsc ograniczona!

Sportowa Zgora to nowa jakość informacji. Relacjonujemy, nagrywamy i fotografujemy najciekawsze wydarzenia lokalnego sportu. Jesteśmy też na Facebooku i YouTube.


Kontakt:

Ostatnio dodane

Kamerzysta na wesele