1. liga: AZS UZ - Olimp Grodków

18 Paź 2018

W najbliższy weekend ruszają spotkania 5. kolejki pierwszej ligi piłki ręcznej mężczyzn. W tym tygodniu podopieczni Ireneusza Łuczaka i Łukasza Jacykowskiego podejmą Olimp Grodków.

Reprezentacja Miasta dwukrotnie zdobyła punkty we własnej hali. W pierwszym spotkaniu z Forzą Wrocław, zielonogórzanie zgarnęli komplet zwyciężając 31:28. W pojedynku 3. kolejki, biało-zieloni zremisowali w regulaminowym czasie gry z Ostrovią Ostrów i ostatecznie "przytulili" kolejne oczko.

Sobotni rywal akademików również rozgrywał spotkanie z Ostrovią przed własną publicnością. Po 60 minutach tablica wskazywała także rezultat remisowy. W "loterii" rzutów karnych zwycięzył Grodków, zabierając 2 punkty na swoje konto.

Najbliższy pojedynek będzie bardzo emocjonujący. Ekipa z Winnego Grodu przyzwyczaiła swoich kibiców do zaciętych pojedynków, pełnych zwrotów akcji i nerwów do ostatniej syreny. Ten mecz będzie podobny. Obecność kibiców, z pewnością doda otuchy zielonogórskiemu AZS. Liczymy na Was!

AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego - UKS Olimp Grodków
miejsce: hala sportowa UZ, ul. Prof. Szafrana 6
data: 20/10/2018 (sobota)

godzina: 19:00

Bilety:
ulgowe: 5 zł (uczniowie, studenci, renciści, emeryci za okazaniem legitymacji)
normalne: 10 zł (pozostałe osoby)

Wejściówki na mecz można zakupić 50 minut przed rozpoczęciem spotkania w kasie przy wejściu głównym (WEJŚCIE A). Ilość miejsc ograniczona!

Sportowa Zgora to nowa jakość informacji. Relacjonujemy, nagrywamy i fotografujemy najciekawsze wydarzenia lokalnego sportu. Jesteśmy też na Facebooku i YouTube.


Kontakt:

Kamerzysta na wesele