baner opel 09-2019 1130x90px

Szczypiorniści AZS-u vs. Politechnika Anilana Łódź

18 Mar 2019

Zaplanowana na weekend 17. kolejka I ligi piłki ręcznej z lekkim opóźnieniem zawita do Zielonej Góry. Ze względu na udział łodzian w Finale Mistrzostw Polski Juniorów, szczypiorniści rozegrają swój pojedynek we wtorek, 19 marca.

Najbliższe dwa tygodnie mogą okazać się kluczowe dla zespołu akademików. Trzy najbliższe pojedynki ligowe rozegrają z bezpośrednimi rywalami w tabeli: Politechniką Anilana Łódź, ŚKPR Świdnica oraz ASPR Zawadzkie. Tylko pierwszy mecz zielonogórzanie rozegrają przed własną publicznością, kolejne dwa na wyjeździe. Zwycięstwo w trzech pojedynkach pozwoliłoby na "oddech" dla reprezentacji Uniwersytetu Zielonogórskiego.

Politechnika Anilana Łódź zdecydowanie lepiej radzi sobie w rundzie rewanżowej. Cztery zwycięstwa, dające łącznie 11 oczek pozwoliło łodzianom zająć 9 miejsce. Tuż pod znajduje się ekipa z Winnego Grodu, która w drugiej części sezonu nie zdołała jeszcze złapać punktów. Podopieczni Ireneusza Łuczaka i Łukasza Jacykowskiego zapowiadają walkę o punkty do ostatnich sekund we wtorkowy wieczór.

Początek spotkania zaplanowano na godzinę 19:00. Podczas prezentacji drużyn i w przerwie meczu do wygrania vouchery oraz gadżety.

AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego - Politechnika Anilana Łódź
miejsce: hala sportowa UZ, ul. Prof. Szafrana 6
data: 19/03/2019 (wtorek)

godzina: 19:00

Bilety:
ulgowe: 5 zł (uczniowie, studenci, renciści, emeryci za okazaniem legitymacji)
normalne: 10 zł (pozostałe osoby)

Wejściówki na mecz można zakupić 50 minut przed rozpoczęciem spotkania w kasie przy wejściu głównym (WEJŚCIE A). Ilość miejsc ograniczona.

Sportowa Zgora to nowa jakość informacji. Relacjonujemy, nagrywamy i fotografujemy najciekawsze wydarzenia lokalnego sportu. Jesteśmy też na Facebooku i YouTube.


Kontakt:

Ostatnio dodane

Kamerzysta na wesele