W Wielką Sobotę szczypiorniści pożegnają sezon ligowy z MKS Wieluń

19 Kwi 2019

Ostatni pojedynek ligowy pozostał do rozegrania podopiecznym Ireneusza Łuczaka i Łukasza Jacykowskiego. Biało-zieloni pewni utrzymania w rozgrywkach zaplecza PGNiG Superligi zagrają z czwartą siłą ligi - MKS Wieluń.

Drugą część sezonu wielunianie rozgrywają rewelacyjnie. Na 10 rozegranych spotkań, zwyciężyli aż ośmiokrotnie, m.in. z liderem tabeli - MKS Olimpią Medex Piekary Śląskie. Taki dorobek pozwala rywalom piastować miejsce tuż za podium w ligowym rankingu.

W pierwszej rundzie akademicy zwyciężyli w wyjazdowym pojedynku z reprezentantami województwa łódzkiego 22:24. Zielonogórzanie nie mieli jednak łatwej i przyjemnej przeprawy w 2019 roku. Plaga kontuzji pozwoliła triumfować tylko w 3 pojedynkach, co pozwoliło na bezpieczne utrzymanie w I lidze.

Sobotnie spotkanie będzie ostatnią kolejką rozgrywaną w sezonie 2018/19. W podziękowaniu za liczne wsparcie kibiców w trakcie całego sezonu, wstęp na ten mecz jest bezpłatny!

AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego - MKS Wieluń
sobota, 20.04.2019r. - godzina 17:00

hala UZ, ul. Prof. Szafrana 6

Sportowa Zgora to nowa jakość informacji. Relacjonujemy, nagrywamy i fotografujemy najciekawsze wydarzenia lokalnego sportu. Jesteśmy też na Facebooku i YouTube.


Kontakt:

Kamerzysta na wesele