baner opel 09-2019 1130x90px

Wrócić z tarczą. MTS Chrzanów - KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego na żywo! Wyróżniony

02 Paź 2014

W sobotę, 4 października rusza 4. kolejka pierwszoligowych zmagań piłki ręcznej mężczyzn. W tym tygodniu biało-zieloni udadzą się do Chrzanowa, by wywalczyć pierwsze zwycięstwo w tym sezonie.

Oba zespoły rozegrały już po trzy spotkania. Obserwując obecną sytuację w ligowym rankingu możemy śmiało stwierdzić, że jest to rywal w naszym zasięgu. Szczypiorniści z Chrzanowa znajdują się w tabeli tuż nad zielonogórskimi akademikami. Jedyną korzyścią, która wpływa na konto rywala jest własna hala i publika. Te elementy nie są jednak przeszkodą dla rozpędzonego zespołu Mariusza Kwiatkowskiego i Bronisława Maly.

Warto nadmienić, iż w zeszłym tygodniu Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego poczynił ważny krok w zapleczu Superligi. W meczu z Ostrovią gracze z Winnego Grodu wyszarpali inauguracyjny punkt. Teraz może być tylko lepiej! Mamy nadzieję, iż sobotni oponent zadziała na nasz zespół jak woda na młyn i wrócimy do miasta z kolejnymi oczkami.

Jak będzie? O tym możecie się przekonać w relacji na żywo, którą przeprowadzimy za pośrednictwem naszego fanpage. Szczegóły dotyczące sprawozdania LIVE pojawią się w sobotę na naszej stronie. Zapraszamy!

MTS Chrzanów - KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego sobota, 4 października - godzina 18:00

Sportowa Zgora to nowa jakość informacji. Relacjonujemy, nagrywamy i fotografujemy najciekawsze wydarzenia lokalnego sportu. Jesteśmy też na Facebooku i YouTube.


Kontakt:

Ostatnio dodane

Kamerzysta na wesele