Terminarz: Wszystkie zespoły | Piłka ręczna - II liga - Sezon 2015/2016


KOL Data Godz. Gospodarz   GościeRezultat
1 19.09.2015 18:00 h EUCO UKS Dziewiątka Legnica - Śląsk Handball Team II Wrocław23 - 26
1 19.09.2015 18:00 h Polonia Środa Wlkp. - SPR Bór Oborniki Śląskie24 - 34
1 19.09.2015 18:00 h UKS Lider Swarzędz - LKS OSiR Komprachcice31 - 32
1 19.09.2015 18:00 h MKS Żagiew Dzierżoniów - TS Zew Świebodzin23 - 19
1 19.09.2015 18:00 h Sparta Oborniki Wlkp. - KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego25 - 26
1 19.09.2015 18:00 h WKS Grunwald Poznań - MKS Zagłębie II Lubin25 - 15
2 26.09.2015 18:00 h Śląsk Handball Team II Wrocław - MKS Zagłębie II Lubin28 - 21
2 26.09.2015 18:00 h KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego - WKS Grunwald Poznań21 - 28
2 26.09.2015 18:00 h TS Zew Świebodzin - Sparta Oborniki Wlkp.26 - 26
2 26.09.2015 18:00 h LKS OSiR Komprachcice - MKS Żagiew Dzierżoniów24 - 31
2 26.09.2015 18:00 h SPR Bór Oborniki Śląskie - UKS Lider Swarzędz32 - 29
2 26.09.2015 18:00 h EUCO UKS Dziewiątka Legnica - Polonia Środa Wlkp.18 - 16
3 03.10.2015 18:00 h Polonia Środa Wlkp. - Śląsk Handball Team II Wrocław26 - 42
3 03.10.2015 18:00 h UKS Lider Swarzędz - EUCO UKS Dziewiątka Legnica20 - 24
3 03.10.2015 18:00 h MKS Żagiew Dzierżoniów - SPR Bór Oborniki Śląskie33 - 17
3 03.10.2015 18:00 h Sparta Oborniki Wlkp. - LKS OSiR Komprachcice21 - 25
3 03.10.2015 18:00 h WKS Grunwald Poznań - TS Zew Świebodzin25 - 23
3 04.10.2015 12:00 h MKS Zagłębie II Lubin - KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego23 - 36
4 10.10.2015 18:00 h Śląsk Handball Team II Wrocław - KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego29 - 40
4 10.10.2015 18:00 h TS Zew Świebodzin - MKS Zagłębie II Lubin32 - 23
4 10.10.2015 18:00 h LKS OSiR Komprachcice - WKS Grunwald Poznań25 - 29
4 10.10.2015 18:00 h SPR Bór Oborniki Śląskie - Sparta Oborniki Wlkp.36 - 19
4 10.10.2015 18:00 h EUCO UKS Dziewiątka Legnica - MKS Żagiew Dzierżoniów19 - 22
4 10.10.2015 18:00 h Polonia Środa Wlkp. - UKS Lider Swarzędz18 - 37
5 17.10.2015 18:00 h UKS Lider Swarzędz - Śląsk Handball Team II Wrocław26 - 34
5 17.10.2015 18:00 h MKS Żagiew Dzierżoniów - Polonia Środa Wlkp.36 - 17
5 17.10.2015 18:00 h Sparta Oborniki Wlkp. - EUCO UKS Dziewiątka Legnica30 - 22
5 17.10.2015 18:00 h WKS Grunwald Poznań - SPR Bór Oborniki Śląskie29 - 27
5 17.10.2015 18:00 h MKS Zagłębie II Lubin - LKS OSiR Komprachcice22 - 23
5 17.10.2015 18:00 h KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego - TS Zew Świebodzin30 - 21
6 24.10.2015 18:00 h Śląsk Handball Team II Wrocław - TS Zew Świebodzin32 - 27
6 24.10.2015 18:00 h LKS OSiR Komprachcice - KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego31 - 31
6 24.10.2015 18:00 h SPR Bór Oborniki Śląskie - MKS Zagłębie II Lubin32 - 20
6 24.10.2015 18:00 h EUCO UKS Dziewiątka Legnica - WKS Grunwald Poznań16 - 26
6 24.10.2015 18:00 h Polonia Środa Wlkp. - Sparta Oborniki Wlkp.25 - 30
6 24.10.2015 18:00 h UKS Lider Swarzędz - MKS Żagiew Dzierżoniów29 - 34
7 07.11.2015 18:00 h MKS Żagiew Dzierżoniów - Śląsk Handball Team II Wrocław32 - 28
7 07.11.2015 18:00 h Sparta Oborniki Wlkp. - UKS Lider Swarzędz27 - 20
7 07.11.2015 18:00 h WKS Grunwald Poznań - Polonia Środa Wlkp.30 - 22
7 07.11.2015 18:00 h MKS Zagłębie II Lubin - EUCO UKS Dziewiątka Legnica19 - 21
7 07.11.2015 18:00 h KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego - SPR Bór Oborniki Śląskie32 - 25
7 07.11.2015 18:00 h TS Zew Świebodzin - LKS OSiR Komprachcice27 - 16
8 14.11.2015 18:00 h Śląsk Handball Team II Wrocław - LKS OSiR Komprachcice28 - 31
8 14.11.2015 18:00 h SPR Bór Oborniki Śląskie - TS Zew Świebodzin35 - 32
8 14.11.2015 18:00 h EUCO UKS Dziewiątka Legnica - KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego24 - 28
8 14.11.2015 18:00 h Polonia Środa Wlkp. - MKS Zagłębie II Lubin18 - 21
8 14.11.2015 18:00 h UKS Lider Swarzędz - WKS Grunwald Poznań22 - 35
8 14.11.2015 18:00 h MKS Żagiew Dzierżoniów - Sparta Oborniki Wlkp.31 - 13
9 21.11.2015 18:00 h Sparta Oborniki Wlkp. - Śląsk Handball Team II Wrocław36 - 28
9 21.11.2015 18:00 h WKS Grunwald Poznań - MKS Żagiew Dzierżoniów27 - 23
9 21.11.2015 18:00 h MKS Zagłębie II Lubin - UKS Lider Swarzędz34 - 26
9 21.11.2015 18:00 h KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego - Polonia Środa Wlkp.36 - 19
9 21.11.2015 18:00 h TS Zew Świebodzin - EUCO UKS Dziewiątka Legnica31 - 17
9 21.11.2015 18:00 h LKS OSiR Komprachcice - SPR Bór Oborniki Śląskie31 - 27
10 28.11.2015 18:00 h Śląsk Handball Team II Wrocław - SPR Bór Oborniki Śląskie31 - 22
10 28.11.2015 18:00 h EUCO UKS Dziewiątka Legnica - LKS OSiR Komprachcice24 - 28
10 28.11.2015 18:00 h Polonia Środa Wlkp. - TS Zew Świebodzin22 - 32
10 28.11.2015 18:00 h UKS Lider Swarzędz - KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego31 - 31
10 28.11.2015 18:00 h MKS Żagiew Dzierżoniów - MKS Zagłębie II Lubin28 - 22
10 28.11.2015 18:00 h Sparta Oborniki Wlkp. - WKS Grunwald Poznań27 - 30
11 05.12.2015 19:00 h WKS Grunwald Poznań - Śląsk Handball Team II Wrocław_ - _
11 05.12.2015 19:00 h MKS Zagłębie II Lubin - Sparta Oborniki Wlkp._ - _
11 05.12.2015 19:00 h KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego - MKS Żagiew Dzierżoniów23 - 29
11 05.12.2015 19:00 h TS Zew Świebodzin - UKS Lider Swarzędz_ - _
11 05.12.2015 19:00 h LKS OSiR Komprachcice - Polonia Środa Wlkp._ - _
11 05.12.2015 19:00 h SPR Bór Oborniki Śląskie - EUCO UKS Dziewiątka Legnica_ - _

Sportowa Zgora to nowa jakość informacji. Relacjonujemy, nagrywamy i fotografujemy najciekawsze wydarzenia lokalnego sportu. Jesteśmy też na Facebooku i YouTube.


Kontakt:

Kamerzysta na wesele