Reklama
Reklama

Menu główne

Żużel
Aktualności
Aktualny sezon
Terminarz
Tabela
Wyniki kolejki
Skład Falubazu
Aktualny przeciwnik
Statystyki zawodników
Krzywa rozgrywek
Sezon 2013
Terminarz
Tabela
Wyniki kolejki
Skład Falubazu
Aktualny przeciwnik
Statystyki zawodników
Krzywa rozgrywek
Sezon 2012
Aktualności
Ekstraliga
Droga do finału
Terminarz
Tabela
Wyniki kolejki
Aktualny przeciwnik
Siatka rozgrywek
Krzywa rozgrywek
Skład Falubazu
Statystyki zawodników
Sezon 2011
Ekstraliga
Aktualności
Tabela runda zasadnicza
Tabela play-off
Terminarz
Wyniki kolejki
Siatka rozgrywek
Krzywa rozgrywek
Skład Falubazu
Statystyki Falubazu
Statystyki
Pozostałe
Koszykówka
Aktualności
Aktualny sezon
Aktualności
TBL
Runda zasadnicza
Tabela
Tabela II etap
Terminarz
Wyniki kolejki
Siatka rozgrywek
Aktualny przeciwnik
Statystyki sezonu
Statystyki Stelmetu
II liga
Runda zasadnicza
Tabela
Terminarz
Wyniki kolejki
Krzywa rozgrywek
Siatka rozgrywek
Aktualny przeciwnik
Statystyki SKM-u Zastal
Sezon 2012/2013
Aktualności
TBL
Play off
Terminarz
Wyniki kolejki
Aktualny przeciwnik
Droga do finału
Runda zasadnicza
Tabela
Terminarz
Wyniki kolejki
Krzywa rozgrywek
Aktualny przeciwnik
Skład Stelmetu
Statystyki Stelmetu
Siatka rozgrywek
Statystyki sezonu
RDBL
RDBL - I liga
Tabela
Terminarz
Wyniki kolejki
Siatka rozgrywek
Krzywa rozgrywek
Statystyki sezonu
RDBL - II liga
Etap II
Tabela
Terminarz
Wyniki kolejki
Siatka rozgrywek
Krzywa rozgrywek
Statystyki sezonu
Etap I
Tabela
Terminarz
Wyniki kolejki
Siatka rozgrywek
Krzywa rozgrywek
Statystyki sezonu
Sezon 2011/2012
Aktualności
TBL
Play off
Droga do finału
Tabela
Terminarz
Wyniki kolejki
Krzywa rozgrywek
Siatka rozgrywek
Aktualny przeciwnik
Statystyki sezonu
Skład Zastalu
Statystyki Zastalu
Etap II 1-6
Tabela
Terminarz
Wyniki kolejki
Krzywa rozgrywek
Siatka rozgrywek
Aktualny przeciwnik
Statystyki sezonu
Statystyki Zastalu
Skład Zastalu
Etap II 7-14
Tabela
Terminarz
Wyniki kolejki
Krzywa rozgrywek
Siatka rozgrywek
Statystyki sezonu
Etap I
Tabela
Wyniki kolejki
Terminarz
Krzywa rozgrywek
Skład Zastalu
Aktualny przeciwnik
Siatka rozgrywek
Statystyki Zastalu
Statystyki sezonu
RDBL
Puchar ligi
Droga do finału
Terminarz
Wyniki kolejki
Krzywa rozgrywek
Siatka rozgrywek
RDBL I liga
Tabela
Wyniki
Terminarz
Siatka rozgrywek
Krzywa rozgrywek
Statystyki sezonu
Rankingi
RDBL II liga
Tabela
Wyniki
Terminarz
Siatka rozgrywek
Krzywa rozgrywek
Rankingi
Sezon 2010/2011
Aktualności
TBL
PlayOut
Tabela
Terminarz
Wyniki
Siatka rozgrywek
Runda zasadnicza
Krzywa rozgrywek
RDBL I
Tabela
Terminarz
Wyniki
Siatka rozgrywek
Krzywa rozgrywek
Statystyki sezonu
Rankingi
Pozostałe
Piłka nożna
Aktualności
Aktualny sezon
Aktualności
II liga
Tabela
Terminarz
Wyniki kolejki
Krzywa rozgrywek
Aktualny przeciwnik
Skład Stelmetu UKP
Klasa Okręgowa
Tabela
Terminarz
Wyniki kolejki
Klasa A
Tabela
Terminarz
Wyniki kolejki
Klasa B
Tabela
Terminarz
Wyniki kolejki
Futsal II liga
Tabela
Terminarz
Wyniki kolejki
Kadra AZS UZ MOSiR
Klasyfikacja strzelców
6tki
Puchar Zimy
Puchar Zimy - eliminacje
Tabela
Terminarz
Wyniki kolejki
Rankingi
Puchar Zimy - półfinały
Tabela
Terminarz
Wyniki kolejki
Rankingi
Puchar Zimy - finały
Terminarz
Wyniki kolejki
I liga
Tabela
Terminarz
Wyniki kolejki
Rankingi
II liga
Tabela
Terminarz
Wyniki kolejki
Rankingi
III liga A
Tabela
Terminarz
Wyniki kolejki
Rankingi
III liga B
Tabela
Terminarz
Wyniki kolejki
Rankingi
IV liga A
Tabela
Terminarz
Wyniki kolejki
Rankingi
IV liga B
Tabela
Terminarz
Wyniki kolejki
Rankingi
IV liga C
Tabela
Terminarz
Wyniki kolejki
Rankingi
Liga Oldboyów
Tabela
Terminarz
Wyniki kolejki
Rankingi
Boiska
Mecze ul. Sulechowska A
Mecze ul. Sulechowska B
Lubuska Liga Oldbojów
Terminarz
Tabela
Wyniki kolejki
Sezon 2012/2013
Artykuły
III liga
Tabela
Terminarz
Wyniki kolejki
Krzywa rozgrywek
Siatka rozgrywek
Aktualny przeciwnik
Statystyki sezonu
Statystyki Lechii
Skład UKP Lechii
II liga kobiet
Tabela
Terminarz
Wyniki kolejki
Krzywa rozgrywek
Siatka rozgrywek
Aktualny przeciwnik
Statystyki sezonu
Skład Lechii
Klasa Okręgowa
Tabela
Terminarz
Wyniki kolejki
Krzywa rozgrywek
Siatka rozgrywek
Aktualny przeciwnik
Statystyki sezonu
Statystyki UKP
Klasa A
Tabela
Terminarz
Wyniki kolejki
Krzywa rozgrywek
Siatka rozgrywek
Statystyki sezonu
Klasa B
Tabela
Terminarz
Wyniki kolejki
Krzywa rozgrywek
Siatka rozgrywek
Statystyki sezonu
6tki
I liga
Tabela
Terminarz
Wyniki kolejki
Krzywa rozgrywek
Siatka rozgrywek
Rankingi
II liga
Tabela
Terminarz
Wyniki kolejki
Rankingi
III liga A
Tabela
Terminarz
Wyniki kolejki
Rankingi
III liga B
Tabela
Terminarz
Wyniki kolejki
Rankingi
IV liga A
Tabela
Terminarz
Wyniki kolejki
Rankingi
IV liga B
Tabela
Terminarz
Wyniki kolejki
Rankingi
IV liga C
Tabela
Terminarz
Wyniki kolejki
Rankingi
Liga Oldboyów
Tabela
Terminarz
Wyniki kolejki
Rankingi
Puchar Zimy
Puchar Zimy - eliminacje
Tabela
Terminarz
Wyniki kolejki
Rankingi
Puchar Zimy - półfinały
Tabela
Terminarz
Wyniki kolejki
Rankingi
Puchar Zimy - finały
Terminarz
Rankingi
Regulamin rozgrywek
Boiska
Mecze ul. Sulechowska A
Mecze ul. Sulechowska B
Lubuska Liga Oldbojów
Terminarz
Tabela
Wyniki kolejki
Aktualności
Sezon 2011/2012
Artykuły
III liga
Tabela
Terminarz
Wyniki kolejki
Krzywa rozgrywek
Aktualny przeciwnik
Siatka rozgrywek
Skład Lechii
Statystyki Lechii
Statystyki sezonu
Typer III ligi
III liga kobiet
Tabela
Terminarz
Wyniki kolejki
Statystyki sezonu
Siatka rozgrywek
Krzywa rozgrywek
Aktualny przeciwnik
Skład Lechii
Klasa Okręgowa
Tabela
Terminarz
Wyniki kolejki
Krzywa rozgrywek
Siatka rozgrywek
Aktualny przeciwnik
Statystyki UKP
Statystyki sezonu
Klasa A
Tabela
Terminarz
Wyniki kolejki
Krzywa rozgrywek
Siatka rozgrywek
Statystyki Chynowianki
Statystyki sezonu
Klasa B
Tabela
Terminarz
Wyniki kolejki
Siatka rozgrywek
Krzywa rozgrywek
Statystyki KSF
Statystyki Lechii II
Statystyki sezonu
6tki
Puchar Zimy
Puchar Zimy - eliminacje
Tabela
Terminarz
Wyniki kolejki
Rankingi
Puchar Zimy - ćwierfinały
Tabela
Terminarz
Rankingi
Puchar Zimy - półfinały
Tabela
Terminarz
Rankingi
Puchar Zimy - finały
Terminarz
I liga
Tabela
Terminarz
Wyniki kolejki
Krzywa rozgrywek
Siatka rozgrywek
Rankingi
II liga
Tabela
Terminarz
Wyniki kolejki
Rankingi
III liga A
Tabela
Terminarz
Wyniki kolejki
Rankingi
III liga B
Tabela
Terminarz
Wyniki kolejki
Rankingi
IV liga A
Tabela
Terminarz
Wyniki kolejki
Rankingi
IV liga B
Tabela
Terminarz
Wyniki kolejki
Rankingi
IV liga C
Tabela
Terminarz
Wyniki kolejki
Rankingi
Boiska
Mecze na Sulechowskiej A
Mecze na Sulechowskiej B
Mecze na Mrowisku
Regulamin rozgrywek
Zarząd ZTPNP
Liga Oldboyów
Tabela
Wyniki kolejki
Rankingi
Sezon 2010/2011
Artykuły
II liga
Tabela
Terminarz
Statystyki sezonu
Statystyki Lechii
Skład Lechii
C - klasa
Tabela
Terminarz
Statystyki sezonu
Statystyki KSF
6tki
I liga
Tabela
Terminarz
Rankingi
II liga
Tabela
Terminarz
Rankingi
III liga A
Tabela
Terminarz
Rankingi
III liga B
Tabela
Terminarz
Rankingi
IV liga A
Tabela
Terminarz
Rankingi
IV liga B
Tabela
Terminarz
Rankingi
IV liga C
Tabela
Terminarz
Rankingi
Oldboye
Tabela
Terminarz
Rankingi
Puchar Zimy
Puchar Zimy - eliminacje
Tabela
Terminarz
Rankingi
Puchar Zimy - ćwierćfinały
Tabela
Terminarz
Rankingi
Puchar Zimy - półfinały
Tabela
Terminarz
Rankingi
Puchar Zimy - finały
Tabela
Terminarz
Rankingi
Pozostałe
Piłka ręczna
Aktualności
Aktualny sezon
Aktualności
II liga
Tabela
Wyniki kolejki
Terminarz
Aktualny przeciwnik
Krzywa rozgrywek
Siatka rozgrywek
Statystyki AZS-u
Skład AZS UZ
Sezon 2012/2013
Aktualności
II liga
Tabela
Wyniki kolejki
Terminarz
Aktualny przeciwnik
Krzywa rozgrywek
Siatka rozgrywek
Statystyki AZS-u
Statystyki sezonu
Skład AZS UZ
Sezon 2011/2012
Artykuły
II liga
Tabela
Wyniki kolejki
Terminarz
Skład AZS UZ
Aktualny przeciwnik
Krzywa rozgrywek
Siatka rozgrywek
Statystyki AZSu
Statystyki sezonu
Sezon 2010/2011
Artykuły
I liga
Tabela
Terminarz
Wyniki kolejki
Siatka rozgrywek
Krzywa rozgrywek
Statystyki AZSu
Statystyki sezonu
Pozostałe
Siatkówka
Aktualności
Aktualny sezon
Aktualnosci
II liga - play-off
Tabela
Terminarz
Wyniki kolejki
Aktualny przeciwnik
Skład AZS UZ
II liga - runda zasadnicza
Tabela
Wyniki kolejki
Terminarz
Aktualny przeciwnik
Skład AZS UZ
Siatka rozgrywek
Krzywa rozgrywek
Sezon 2012/2013
Aktualnosci
II liga
Krzywa rozgrywek
Tabela
Siatka rozgrywek
Terminarz
Wyniki kolejki
Skład AZS UZ
Sezon 2011/2012
Aktualnosci
II liga
Tabela
Wyniki kolejki
Terminarz
Aktualny przeciwnik
Skład AZS UZ
Siatka rozgrywek
Krzywa rozgrywek
Sezon 2010/2011
Artykuły
II liga
Tabela
Terminarz
Wyniki kolejki
Siatka rozgrywek
Krzywa rozgrywek
Pozostałe
Speedrower
Aktualności
Sezon 2012
Aktualnosci
Ekstraliga
Tabela
Wyniki
Terminarz
Krzywa rozgrywek
Siatka rozgrywek
Aktualny przeciwnik
Statystyki ZKSu
Sezon 2011
Artykuły
Ekstraliga
Terminarz
Tabela
Wyniki
Siatka rozgrywek
Krzywa rozgrywek
Aktualny przeciwnik
Skład ZKSu
Statystyki ZKSu
Rankingi
Pozostałe
Tenis stołowy
Aktualności
Aktualny sezon
Superliga
Tabela
Terminarz
Wyniki kolejki
Aktualny przeciwnik
Rankingi
Kadra ZKS Palmiarnia
Aktualności
Sezon 2012/2013
Aktualności
Superliga
Tabela
Wyniki kolejki
Terminarz
Aktualny przeciwnik
Siatka rozgrywek
Krzywa rozgrywek
Rankingi
Sezon 2011/2012
Aktualności
Superliga
Tabela
Terminarz
Wyniki kolejki
Aktualny przeciwnik
Siatka rozgrywek
Krzywa rozgrywek
Rankingi
Sezon 2010/2011
Aktualności
Ekstraklasa
Tabela
Terminarz
Wyniki
Siatka rozgrywek
Krzywa rozgrywek
Aktualny przeciwnik
Pozostałe
Pozostałe
Aktualności
Bieganie
Bilard/Snooker
Gimnastyka
Kajakarstwo
Lekka atletyka
Jeździectwo
Nordic walking
Pięciobój
Pływanie
Rugby/Futbol A.
Sporty motorowe
Sporty rowerowe
Sporty siłowe
Sporty walki
Strzelectwo
Szachy
Tenis ziemny
Unihokej
22 medale Kornera na mitingu w Oleśnicy
Pozostałe dyscypliny - Pływanie
Redakcja środa, 02 kwietnia 2014 07:48

korner zgZ udziałem 403 zawodniczek i zawodników ze 34 klubów rozegrano w dniach 29 - 30 marca 2014 w Oleśnicy III Międzynarodowy Miting Pływacki Oleśnica 2014. Podopieczni trenera Radosława Nitschke wywalczyli w tych zawodach 10 medali złotych, 6 medali srebrnych oraz 6 medali brązowych.

 
Danish Open: Trzeci medal Sebastiana Szczepańskiego
Pozostałe dyscypliny - Pływanie
Redakcja niedziela, 30 marca 2014 20:37

korner zgSebastian Szczepański (Korner Zielona Góra) zdobył swój trzeci medal na międzynarodowych zawodach Danish Open w Kopenhadze. W ostatnim dniu imprezy zajął drugie miejsce na 100 m dowolnym w czasie 50,33 s. Lokatę tę podzielił z Brazylijczykiem Alanem Madeira Da Vitoria. Zwyciężył Magnus Westermann (Dania), który uzyskał rezultat 50,13 s.

 
Drugi medal Sebastiana Szczepańskiego w Danish Open
Pozostałe dyscypliny - Pływanie
Redakcja piątek, 28 marca 2014 23:59

korner zgSebastian Szczepański kontynuuje świetne występy w reprezentacji kraju na międzynarodowym mitingu Danish Open w Kopenhadze. Po czwartkowym brązowym medalu na 100 m motylkowym, w piątek 19-letni zielonogórzanin spisał się jeszcze lepiej, zajmując drugie miejsce w finale 50 m stylem dowolnym.

 
Sebastian Szczepański powołany do kadry Polski
(4 głosów, średnia ocena 5.00 na 5)
Pozostałe dyscypliny - Pływanie
Paweł Grosse środa, 26 marca 2014 15:08

korner zgNiespełna 19-letni pływak Kornera Zielona Góra Sebastian Szczepański powołany został do 17-osobowej reprezentacji Polski seniorów na międzynarodowe zawody Danish Open, które w dniach 27-30 marca br. odbęda się w Kopenhadze. Podopieczny trenera Zbigniewa Pietrzyka wystartuje na 50 100 i 200 m dowolnym oraz 100 m motylkowym.

 
Makroregionalne Mistrzostwa Młodzików - wyniki Kornera Zielona Góra
(2 głosów, średnia ocena 5.00 na 5)
Pozostałe dyscypliny - Pływanie
Redakcja wtorek, 25 marca 2014 12:09

korner zgZ udziałem prawie 250 zawodniczek i zawodników z 24 klubów rozegrano w Nowej Rudzie Makroregionalne Mistrzostwa Młodzików 12 i 13-letnich. Dobrze wypadli zawodnicy i zawodniczki Kornera Zielona Góra wielokrotnie meldując się w silnej stawce na podium.

 
Znakomite występy pływaków Kornera w Zbierzowie
(1 głos, średnia ocena 5.00 na 5)
Pozostałe dyscypliny - Pływanie
Redakcja poniedziałek, 24 marca 2014 21:14

korner zgRadosław Kawęcki, najlepszy aktualnie polski pływak wystąpił jako gość i gwiazda imprezy w tradycyjnych, dziewiątych zawodach pływackich o Puchar Rycerza Kmity w Zabierzowie. W tym niewielkim miasteczku niedaleko Krakowa pływanie jest bardzo popularne, a dla młodziutkich adeptów tej dyscypliny możliwość startu obok wielkiego mistrza była ogromnym przeżyciem. Po autografy ustawiały się długie kolejki.

 
MP juniorów. Srebro Filipa Kołodziejskiego
(1 głos, średnia ocena 5.00 na 5)
Pozostałe dyscypliny - Pływanie
Redakcja piątek, 14 marca 2014 23:05

korner zgW Opolu i Gorzowie Wlkp. odbywają się mistrzostwa Polski w najstarszych kategoriach juniorskich na basenie 25-metrowym. W pierwszym dniu zawodnicy Kornera Zielona Góra zdobyli jeden medal oraz szereg miejsc finałowych.

 
MP: Drugie "srebro" Michała Miciula
Pozostałe dyscypliny - Pływanie
Redakcja sobota, 08 marca 2014 23:12

korner zgW drugim dniu mistrzostw Polski juniorów 14-letnich w Olsztynie, drugi swój medal indywidualny zdobył pływak Kornera Zielona Góra Michał Miciul. Po piątkowym srebrze na 200 m grzbietowym, dziś zajął identyczną lokatę na 50 m tym stylem w czasie 28,28 s. Zielonogórzanin pływał także w finale 50 m motylkowym, plasują się na piątej pozycji (27,21).

 
Dwa medale Kornera w pierwszym dniu MP juniorów
Pozostałe dyscypliny - Pływanie
Redakcja sobota, 08 marca 2014 00:39

korner zgW Olsztynie rozpoczęły się mistrzostwa Polski juniorów 14-letnich na basenie 25-metrowym. W pierwszym dniu zielonogórzanie zdobyli 2 medale.

 
Grand Prix - Pucharu Polski w Kozienicach (wyniki)
Pozostałe dyscypliny - Pływanie
Redakcja niedziela, 02 marca 2014 17:25

korner zgNa 25-metrowym basenie w Kozienicach odbyły się pierwsze w tym roku zawody Grand Prix - Pucharu Polski cyklu 2013/2014. Niestety zmagania stały na bardzo przeciętnym poziomie, po pływaczkach i pływakach widać trudy ciężkiego treningu przed zbliżającymi się szybkim krokiem mistrzostwami kraju w różnych kategoriach wiekowych. Zgodnie z oczekiwaniami gwiazdą kozienickich zawodów był Radosław Kawęcki.

 
Pływacy Kornera zakończyli starty w mistrzostwach Polski
Pozostałe dyscypliny - Pływanie
Paweł Grosse niedziela, 22 grudnia 2013 22:38

Korner Zielona GoraW ostatnim dniu mistrzostw Polski seniorów i młodzieżowców w Ostrowcu Świetokrzyskim, nie było medali reprezentantów zielonogórskiego klubu. Indywidualnie najwyższą lokatę wywalczył Bartosz Krzyżaniak, piaty na 100 m grzbietowym w czasie 54,14 s.

 
MP: Brąz Sebastiana Szczepańskiego
(5 głosów, średnia ocena 5.00 na 5)
Pozostałe dyscypliny - Pływanie
Paweł Grosse sobota, 21 grudnia 2013 21:00

Korner Zielona GoraW trzecim dniu pływackich mistrzostw Polski seniorów i młodzieżowców rozgrywanych w Ostrowcu Świętokrzyskim brązowy medal na 100 m stylem dowolnym zdobył Sebastian Szczepański (Korner Zielona Góra), który w finale tej konkurencji uzyskał czas 48,35 s. W finale 100 m zmiennym wystąpiła Zofia Szpak (Korner), zajmując siódme miejsce z wynikiem 1.03,70 s (rek. życ.).

 
MP: Srebro sztafety Kornera Zielona Góra
(3 głosów, średnia ocena 5.00 na 5)
Pozostałe dyscypliny - Pływanie
Redakcja piątek, 20 grudnia 2013 23:14

Korner Zielona GoraW drugim dniu mistrzostw Polski seniorów i młodzieżowców na krótkim basenie rozgrywanych w Ostrowcu Świętokrzyskim, srebrny medal (ex aequo z AZS AWF Warszawa) wywalczyła sztafeta Kornera Zielona Góra 4 x 100 m zmiennym, płynąca w składzie: Bartosz Krzyżaniak, Mateusz Kołodziejski, Szymon Golczyk, Sebastian Szczepański. Zielonogórzanie uzyskali czas 3.35,86 s.

 
Pływacy Kornera walczą w mistrzostwach Polski
Pozostałe dyscypliny - Pływanie
Redakcja piątek, 20 grudnia 2013 08:38

Korner Zielona GoraW Ostrowcu Świętokrzyskim rozpoczęły się mistrzostwa kraju seniorów i młodzieżowców w pływaniu z udziałem prawie 500 zawodniczek i zawodników ze 105 klubów. Pod nieobecność trzech gwiazd polskiego pływania: Pawła Korzeniowskiego, Konrada Czerniaka (startują w Pucharze Salnikowa w Sant Petersburgu) oraz chorego Radosława Kawęckiego (odwołany został także jego udział w meczu Europa - Ameryka w Glasgow), szansę dostała młodzież.

 
Radosław Kawęcki wycofał się z mistrzostw Europy
Pozostałe dyscypliny - Pływanie
Redakcja sobota, 14 grudnia 2013 21:37

Korner Zielona GoraZawodnik Kornera Zielona Góra Radosław Kawęcki z powodu choroby wycofał się z dalszych startów w mistrzostwach Europy w Herning (Dania). W sobotę podziębiony zielonogórzanin wystartował jeszcze rano  w eliminacjach 100 m st. grzbietowym, gdzie bez problemów (z siódmym czasem 51,67 s) uzyskał awans do wieczornych półfinałów.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 13

Najciekawsze

  • Artykuły
  • Komentarze
  • Inne

Sportowa Zgora Extra!

Przeglądaj online lub ściągnij wersję PDF

Fotogalerie

  • Najnowsze
  • Najciekawsze
  • Losowe
  • Inne

Aktualne spotkania

NADCHODZĄCE
Datum So., 19. Kwi. 2014 Beginn 11:00
Tęcza Krosno Odrzańskie
Tęcza Krosno
Start Artek Płoty
Start
-:- Porównanie drużyn
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext Match

Datum So., 19. Kwi. 2014 Beginn 12:00
Zenit Ługów
Zenit
Stelmet UKP II Zielona Góra
Stelmet UKP II
-:- Porównanie drużyn
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext Match

Datum So., 19. Kwi. 2014 Beginn 13:00
KSF Zielona Góra
KSF
Błękitni Ołobok
Błękitni
-:- Porównanie drużyn
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext Match

Datum So., 19. Kwi. 2014 Beginn 14:00
GKS Siedlisko
Siedlisko
TS Przylep
TS
-:- Porównanie drużyn
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext Match

Datum So., 19. Kwi. 2014 Beginn 16:00
Raków Częstochowa
Raków
Stelmet UKP Zielona Góra
Stelmet UKP
-:- Porównanie drużyn
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext Match

Datum So., 19. Kwi. 2014 Beginn 20:00
Stelmet Zielona Góra
Stelmet
Trefl Sopot
Trefl
-:- Porównanie drużyn
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext Match

Datum Pn., 21. Kwi. 2014 Beginn 14:00
Mieszko Konotop
Mieszko
Drzonkowianka Racula
Drzonkowianka
-:- Porównanie drużyn
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext Match

Datum Pn., 21. Kwi. 2014 Beginn 16:30
KantorOnline Włókniarz Częstochowa
Włókniarz
Stelmet Falubaz Zielona Góra
Falubaz
-:- Porównanie drużyn
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext Match

Datum Śr., 23. Kwi. 2014 Beginn 16:00
Stelmet UKP Zielona Góra
Stelmet UKP
Ostrovia Ostrów Wielkopolski
Ostrovia
-:- Porównanie drużyn
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext Match

Datum Śr., 23. Kwi. 2014 Beginn 18:00
Energa Czarni Słupsk
Energa
Stelmet Zielona Góra
Stelmet
-:- Porównanie drużyn
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext Match

OSTATNIO ROZEGRANE
Datum Śr., 16. Kwi. 2014 Beginn 19:00
Stelmet Zielona Góra
Stelmet
Anwil Włocławek
Anwil
83:66
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext Match

Datum Śr., 16. Kwi. 2014 Beginn 17:00
Stelmet UKP II Zielona Góra
Stelmet UKP II
Iskra Małomice
Iskra
-:- Porównanie drużyn
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext Match

Datum Wt., 15. Kwi. 2014 Beginn 18:00
ZKS Palmiarnia Zielona Góra
ZKS
KU AZS Politechnika Rzeszów
AZS
1:3
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext Match

Znajdź nas na Fejsie!

Najczęściej komentowano

sportowa.zgora.pl © 2010 • Wydawca: GMT • Zielona Góra
kontakt
Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez osoby współpracujące z redakcją

Polecamy: Nikon serwis | granit kamień płukany | pomniki nagrobki granity | odżywki suplementy Zielona Góra | karma | gazeta Zielona Góra