baner opel 09-2019 1130x90px

Podsumowanie 4 kolejki III Unima Liga ZLB

17 Mar 2015

Odbyła się 4 kolejka III Unima Liga ZLB Wiosna 2015. Z czołówki tylko Dariusz Kisielewicz nie doznał porażki. Szymon Kazimierczyk przegrał jeden mecz, a Jacek Lejman przegrał dwa razy.

Dariusz Kisielewicz jest samodzielnym liderem z 10 wygranymi, Jacek Lejman oraz Szymon Kazimerczyk z 9 wygranymi. „Grupa pościgowa” to Bartosz Hołodiuk z 8 wygranymi, Piotr Soboczyński z 7 wygranymi. Jest też spora grupa zawodników z 6 lub 5 wygranymi i oni przy komplecie zwycięstw mogą jeszcze się liczyć.

Ostatnia kolejka zapowiada się bardzo ciekawie. Szczególnie, że Dariusz Kisielewicz ma naprawdę 3 ciężkie pojedynki (m.in. z Szymonem) i od nich będzie zależeć wygranie całej ligi. Natomiast Jacek Lejman ma teoretycznie słabszych przeciwników, ale jak to historia uczy, to jest tylko teoria – nieraz teoretycznie słabsi stawiali spory opór i potrafili wygrywać z teoretycznie lepszymi graczami. W „grupie pościgowej” też odbędzie się kilka bezpośrednich pojedynków decydujących o ostatecznym miejscu. Tak więc kolejność na zakończenie ligi będzie się decydować do ostatniego pojedynku.

Przypominam, że do II Ligi awansuje już na pewno 4 najlepszych zawodników, a przy ewentualnych rezygnacjach z udziału zawodników z wyższych lig, może awansować więcej. Tak samo nagrody od sponsora Hurtowni Artykułów Spożywczych Unima Zielona Góra będą zróżnicowane w zależności od zajmowanego miejsca.

Wyniki znajdziecie tutaj

Sportowa Zgora to nowa jakość informacji. Relacjonujemy, nagrywamy i fotografujemy najciekawsze wydarzenia lokalnego sportu. Jesteśmy też na Facebooku i YouTube.


Kontakt:

Ostatnio dodane

Kamerzysta na wesele