baner opel 09-2019 1130x90px

Zakończenie III Umina Liga ZLB

26 Mar 2015

Zakończyły się rozgrywki III Umina Liga ZLB Wiosna 2015. Podium Ligi: 1. Szymon Kazimierczyk, 2. Dariusz Kisielewicz, 3. Jacek Lejman.

Podczas ostatniej kolejki odbył się decydujący o pierwszym miejscu pojedynek pomiędzy Dariuszem Kisielewiczem oraz Szymonem Kazimierczykiem. Mecz był na wysokim poziomie i bardzo zacięty. Wygrał go Szymon 4-3 i dzięki temu zdecydowanie przybliżył sobie wygranie całej ligi. Później Dariusz czekał jeszcze na potknięcie w następnych meczach, ale Szymon nie dawał szans swoim przeciwnikom. Szymon i Darek skończyli z 12 wygranymi i 2 porażkami, a o pierwszym miejscu decydował bezpośredni pojedynek. Trzeci Jacek Lejman wygrał 11 meczy, a 3 przegrał.

Każdy z uczestników starał się grać na jak najwyższym poziomie, dużo meczy było bardzo zaciętych mimo, że padał wynik 4-0. Oczywiście było kilka niespodzianek – chociaż podium można było przewidzieć. Miejmy nadzieję, że runda jesienna ligi będzie równie emocjonująca.

Awans do II Ligi uzyskała pierwsza trójka oraz Bartosz Hołodiuk. Pierwszym rezerwowym (w przypadku rezygnacji jakiegoś zawodnika z wyższych lig) jest Krzysztof Wróblewski.

Sportowa Zgora to nowa jakość informacji. Relacjonujemy, nagrywamy i fotografujemy najciekawsze wydarzenia lokalnego sportu. Jesteśmy też na Facebooku i YouTube.


Kontakt:

Ostatnio dodane

Kamerzysta na wesele