baner opel 09-2019 1130x90px

Bartek Migdałek zwycięzcą I ligi ZLB Wiosna 2015

02 Cze 2015

W poniedziałek 1 czerwca została rozegrana ostatnia kolejka I ligi ZLB Wiosna 2015. Bartek Migdałek, mimo pewnego już pierwszego miejsca, nie zwolnił tempa, wygrał ostatnią kolejkę i zakończył sezon kompletem 6-0.

O drugie miejsce walczyło 3 zawodników, a najlepszym okazał się Łukasz Jach, który pokonał Piotrka Dulata w zaciętym meczu (ponad 2h) 6-5. Dzięki tej wygranej Łukasz ostatecznie zajął 2 miejsce, a Piotrek trzecie. Tuż za „pudłem” uplasował się Jacek Kołecki.

W tzw. grupie spadkowej brało udział 4 zawodników. Sebastian Łukacz wygrywając z Jackiem Malinowskim 6-5 zajął 6 miejsce i rozegrał mecz barażowy, natomiast Jacek, mimo przegranej, zajął 5 miejsce i dzięki temu utrzymał się w I lidze. W drugim meczu Artur Matykowski pokonał Kamila Szczepanka 6-4, ale niestety i tak zajął 7 miejsce – do miejsca szóstego zabrakło mu jednej mniej przegranej partii. Ostatnie miejsce przypadło Kamilowi Szczepankowi.

Po zakończeniu kolejki odbył się mecz barażowy o awans do I Ligi pomiędzy Sebastianem Łukaczem, a Szymonem Kazimerczykiem. Szymon wygrał go 6-1 i dołączył do I Ligi. Do II ligi spadli Sebastian Łukacz, Artur Matykowski oraz Kamil Szczepanek.

Podium I liiga ZLB:
1. Bartosz Migdałek

2. Łukasz Jach
3. Piotr Dulat

Pełna tabela wyników znajduje się tutaj

Więcej w tej kategorii: « Podsumowanie 3 rundy I ligi ZLB

Sportowa Zgora to nowa jakość informacji. Relacjonujemy, nagrywamy i fotografujemy najciekawsze wydarzenia lokalnego sportu. Jesteśmy też na Facebooku i YouTube.


Kontakt:

Ostatnio dodane

Kamerzysta na wesele