Czas na pierwsze domowe spotkanie sezonu 2016 Wyróżniony

03 Sie 2016

Po trzecim meczu wyjazdowym naszych futbolistów przyszedł w końcu czas na pierwsze domowe spotkanie sezonu 2016, w którym to Smoki podejmą rezerwy Topligowych Panthers Wrocław - drużynę, której wyższość zielonogórzanie musieli uznać w ostatniej kolejce, kiedy to wrocławianie pokonali Dragons po bardzo emocjonującym meczu 27:24.

Niedzielny mecz jest niemal meczem o wszystko, wygrana w nim bardzo przybliży naszych zawodników do awansu do fazy pucharowej, a porażka niemal przekreśla szanse na wejście do kolejnej rundy. Z tego powodu Smoki bardzo mocno liczą na doping ze strony zielonogórskiej publiczności, która nigdy nie zawodziła i zawsze pomagała w trudnych momentach. "Ostatnia porażka boli bardzo, choć traktujemy ją już jako wydarzenie z przeszłości, z którego wyciągnęliśmy bardzo ważną lekcję. Od razu po meczu zaczęliśmy analizę naszej gry i na treningach robimy wszystko, by poprawić błędy, które pojawiły się we Wrocławiu. Sytuacja w grupie po naszej porażce bardzo mocno się pokomplikowała z naszego punktu widzenia i jest ona niemal identyczna jak rok temu, kiedy to też przegraliśmy trzecie spotkanie sezonu. Po tamtym meczu nie przegraliśmy jednak nic, aż do półfinału i osobiście liczę na to, że sytuacja ta się ponowi, ale tym razem zakończymy naszą przygodę na finale. Bardzo cieszy mnie, że nasze pierwsze spotkanie w Zielonej Górze będzie tak ważne i tu mocno liczę na naszych kibiców, którzy pomogą nam wygrać ten mecz" - komentuje Tomasz Dzida, prezes Dragons Zielona Góra.

Początek niedzielnego spotkania, które rozegrane zostanie na stadionie przy ul. Botanicznej 66 na terenie Zespołu Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego, zaplanowany jest na godzinę 14:30. Smoki zapraszają całe rodziny i jak zawsze zapewniają lody i soki od sponsorów, domowe ciasta, a także atrakcje dla najmłodszych.

Sportowa Zgora to nowa jakość informacji. Relacjonujemy, nagrywamy i fotografujemy najciekawsze wydarzenia lokalnego sportu. Jesteśmy też na Facebooku i YouTube.


Kontakt:

Kamerzysta na wesele