I Ty możesz zostać "Smokiem"

02 Paź 2016

15 października 2016 - to bardzo ważna data dla Dragons Zielona Góra, ponieważ w ten dzień odbędzie się rekrutacja do obu drużyn Smoków, które w przyszłym roku reprezentować będą Zieloną Górę w rozgrywkach seniorskich i juniorskich. Trenerzy Dragons przygotują specjalny trening dla nowych rekrutów, który pomoże im wejść w futbol w naturalny sposób, a zatem osoby, które pojawią się na Botanicznej nie będą miały czego żałować.

"Dołączenie do drużyn właśnie w tym momencie jest kluczowe z perspektywy przygotowań do sezonu" - tłumaczą przedstawiciele Dragons, którzy zamierzają zakończyć przyszłoroczne rozgrywki bardzo wysoko, by już w kolejnym roku walczyć w pierwszej lidze.

Smoki gwarantują, że wszyscy nowi zawodnicy mogą liczyć na możliwość wykorzystywania sprzętu klubowego, treningi z wysoce wyspecjalizowanym sztabem trenerskim, ubezpieczenie, a przede wszystkim na wspaniałą przygodę, która staje się bardzo ważną częścią życia. Tak o drużynie mówią sami zawodnicy:

Mateusz Andrzejak: Jako zawodnik śmiało mogę powiedzieć, że treningi stają się moim życiem prywatnym bo są tam świetni ludzie i wspaniała atmosfera.

Przemek Schołtun: Dragons to jedna wielka rodzina – nie tylko razem trenujemy, u nas każdy może na siebie liczyć. Spędzamy ze sobą wiele czasu poza treningami, spotykamy się u siebie w domach, oglądamy mecze, gramy na konsolach albo po prostu ze sobą rozmawiamy.

A jeśli i to Was nie przekonuje, warto pamiętać o tym, że już w 2017 roku czeka nas w Zielonej Górze otwarcie jedynego w Polsce stadionu wyłącznie do futbolu amerykańskiego, którego Smoki będą gospodarzami, a więc na wszystkich zawodników czeka coś niezwykłego.

Pamiętajcie, 15.10.2016 o godzinie 15:00 zapraszamy na ul. Botanicznej 66 (przy Zespole Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego) - przedstawiciele Smoków wymagają jedynie, aby nowi rekruci zabrali ze sobą strój sportowy i chęci rozpoczęcia najważniejszej przygody w życiu!

Sportowa Zgora to nowa jakość informacji. Relacjonujemy, nagrywamy i fotografujemy najciekawsze wydarzenia lokalnego sportu. Jesteśmy też na Facebooku i YouTube.


Kontakt:

Kamerzysta na wesele