American Bowl, czyli futbol amerykański po amerykańsku

25 Lis 2016

Dragons Zielona Góra zapraszają wszystkich mieszkańców Zielonej Góry oraz Województwa Lubuskiego na wydarzenie, które Smoki organizują wspólnie z Ambasadą Stanów Zjednoczonych oraz Armią Stanów Zjednoczonych.

Będzie to American Bowl, czyli prawdziwy amerykański piknik z futbolem w tle. Rozgrywane mecze będą również ostatnimi spotkaniami na obecnym boisku przy Botanicznej przed rozpoczęciem jego przebudowy, która finansowana jest ze środków zielonogórskiego Budżetu Obywatelskiego.

3 grudnia, o godzinie 10:15 zapraszamy wszystkich zainteresowanych do Auli Zespołu Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego w Zielonej Górze przy ul. Botanicznej 58, gdzie najpierw odbędzie się około godzinne otwarte spotkanie z reprezentantami Kompanii Destined, II Batalionu 503. Pułku Piechoty 173. Brygady Powietrznodesantowej Armii Stanów Zjednoczonych, a następnie, od godziny 11:30 odbędzie się Turniej Futbolu Flagowego pomiędzy drużynami Dragons Zielona Góra i Żołnierzami USA.

W trakcie tego wydarzenia, zebrani goście posmakują prawdziwych amerykańskich przekąsek (hot dogi, żeberka, hamburgery), napiją się najlepszej jakości soków, a także będą mieli okazję na otrzymanie pamiątek związanych ze Stanami Zjednoczonymi.

Program imprezy:
10:15 - spotkanie z żołnierzami

11:30 - początek turnieju Futbolu Flagowego oraz grill
14:30 - zakończenie zmagań sportowych

Sportowa Zgora to nowa jakość informacji. Relacjonujemy, nagrywamy i fotografujemy najciekawsze wydarzenia lokalnego sportu. Jesteśmy też na Facebooku i YouTube.


Kontakt:

Kamerzysta na wesele