Super Bowl Party z Dragonsami

31 Sty 2017

Już w najbliższą niedzielę, 5. lutego, odbędzie się najważniejszy mecz mijającego sezonu NFL. Oczy wszystkich skupione będą wtedy na Houston, gdzie w 51. finale zawodowej ligi futbolu amerykańskiego zmierzą się rewelacyjni w tym sezonie Atlanta Falcons z wciąż bardzo mocnymi New England Patriots.

I tym razem nie może zabraknąć możliwości obejrzenia tego meczu razem z zielonogórskimi Smokami, którzy tradycyjnie już zapraszają wszystkich Zielonogórzan na wspólne przeżywanie futbolowych emocji.

W ten dzień Smoki zagoszczą w najbardziej sportowym pubie Barcelona Sport Pub przy ul. Ciesielskiej 9 w Zielonej Górze, gdzie o 21:00 zaczną świętować najważniejsze futbolowe wydarzenie sezonu 2016. Przeżyjcie to razem z nami i wpadnijcie na Super Bowl Party z Dragonsami - tak zapraszają przedstawiciele Dragons.

Smoki gwarantują świetne emocje, dużo zabawy oraz wiele amerykańskich konkursów. Dla każdego nie zabraknie też małej pamiątki związanej z zielonogórską drużyną!

Jednak to nie koniec atrakcji - Tegoroczny mecz obejrzymy w podwójnie znakomitym towarzystwie. Do naszych zawodników i działaczy dołączą bowiem Amerykańscy żołnierze, którzy obecnie stacjonują w Żaganiu. Dzięki naszej świetnej współpracy z Ambasadą Stanów Zjednoczonych jesteśmy w bardzo bliskich kontaktach z zaprzyjaźnionymi żołnierzami i wierzymy, że to nie pierwsze takie wydarzenie z obecną zmianą - tak komentuje sprawę Tomasz Dzida, prezes zielonogórskich Smoków.

Smoki zapraszają już na 21:00, na którą przewidziany jest początek imprezy. Wtedy też rozpoczną się futbolowe konkursy. Początek Super Bowl zaplanowany jest na godzinę 0:30.

Sportowa Zgora to nowa jakość informacji. Relacjonujemy, nagrywamy i fotografujemy najciekawsze wydarzenia lokalnego sportu. Jesteśmy też na Facebooku i YouTube.


Kontakt:

Kamerzysta na wesele