Smoki rekrutują

28 Lut 2017

Za oknami już niemal wiosna, a więc czas na sportowe ruchy w Zielonej Górze i wejście na ostatnią prostą przed zbliżającym się sezonem futbolu amerykańskiego, który w Winnym Grodzie zagościł już na dobre. Smoki szykują się do swojego kolejnego startu w ramach drugiej ligi w Polsce, jednak teraz głośno mówią, że za cel stawiają sobie awans do pierwszoligowych zmagań.

W związku z wysoko postawionym zadaniem, zielonogórscy futboliści szykują dwie akcje rekrutacyjne, które mają pomóc we wzmocnieniu składu na tyle, by wprowadzić Zieloną Górę o szczebel ligowy wyżej.

4 i 18 marca, te daty powinien zapamiętać każdy, kto chciałby spróbować futbolowych sił i kto chciałby powalczyć o medale drugiej ligi. W te dwa dni bowiem Smoki przeprowadzą treningi rekrutacyjne, które odbędą się na Hali Akrobatycznej przy ul. Urszuli 22 w Zielonej Górze, a których początek zaplanowany jest na godzinę 12:00.

"Przyjdź i spróbuj swoich sił, daj sobie szansę na reprezentowanie swojego miasta w ogólnopolskich zawodach. Jak wiele zespołów z tego miasta jeździ na mecze do Warszawy, czy Gdańska? Z nami przeżyjesz przygodę swojego życia, której nie zapomnisz nigdy! W tym roku celujemy wysoko, wszystko inne od awansu do pierwszej ligi uznamy za porażkę. Przyjdź i pomóż osiągnąć nam ten cel" - tak zachęca do pojawienia się na rekrutacji Krystian Wójcik, wciąż jeszcze aktywny zawodnik, a zarazem założyciel Smoków.

Dragonsi zapraszają wszystkich mężczyzn w wieku od 14 do 36 (lub więcej) lat, a w szczególności mierzą w tych z przyszłych zawodników, których waga przekracza 100kg. Dla nich przygotowali specjalną zachętę. Darmowy burger w zaprzyjaźnionym pubie Barcelona.

Po więcej szczegółów możecie zgłaszać się do Smoków przez ich konto na portalu Facebook lub przez ich stronę internetową www.dragons.zgora.pl/kontakt

Sportowa Zgora to nowa jakość informacji. Relacjonujemy, nagrywamy i fotografujemy najciekawsze wydarzenia lokalnego sportu. Jesteśmy też na Facebooku i YouTube.


Kontakt:

Kamerzysta na wesele