Otwarty trening Smoków w Sulechowie

29 Kwi 2017
Na najbliższy piątek, tj. piątego maja, zielonogórscy futboliści przygotowali nie lada gratkę dla mieszkańców Sulechowa. To właśnie w ten dzień rozpocznie się tam program przedsezonowych treningów otwartych dla mieszkańców województwa lubuskiego, które odbywać się będą w największych ośrodkach graniczących z Zieloną Górą. Trening ten rozpocznie się o godzinie 18:30 na boisku przy Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego mieszczącego się na ul. Piaskowej 52. 
 
Czym będą charakteryzować się te treningi? Będą one otwarte dla wszystkich chętnych, którzy chcieliby spróbować swoich sił w futbolu amerykańskim, poznać ten sport, a już w lipcu reprezentować województwo lubuskie w rozgrywkach Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego. Dragonsi w tym roku zapowiadają walkę o złoto i awans do pierwszej ligi. 
 
"Nasz nowy program zaczynamy po to, by wyjść z futbolem amerykańskim już nie tylko do mieszkańców Zielonej Góry, ale i całego województwa lubuskiego, a w szczególności do miast, które oddalone są od nas o ok. 40km. Chcemy tym samym dać szansę poznania futbolu każdemu, kto ma ku temu chęć. Zaczynamy od Sulechowa, to właśnie tam odbędzie się pierwszy nasz trening otwarty, na który zapraszamy każdego. Warto do nas dołączyć, oferujemy bowiem naprawdę dużo - od możliwości korzystania ze sprzętu klubowego, wykupionego ubezpieczenia, możliwości trenowania pod okiem amerykańskiego szkoleniowca, po możliwość korzystania ze specjalnych benefitów, a przede wszystkim walki o najwyższe cele na najlepszym obiekcie futbolowym, który niebawem powstanie w Zielonej Górze." tak treningi otwarte komentuje Tomasz Dzida, prezes zielonogórskich Smoków. 
 
 
Wiemy, że to dopiero początek wizyt Dragonsów w różnych częściach Ziemi Lubuskiej, których finał zaplanowany jest na początek czerwca, kiedy to też Dragonsi szykują dużą niespodziankę. 

Sportowa Zgora to nowa jakość informacji. Relacjonujemy, nagrywamy i fotografujemy najciekawsze wydarzenia lokalnego sportu. Jesteśmy też na Facebooku i YouTube.


Kontakt:

Kamerzysta na wesele