Zielonogórskie Wilki rekrutują! Dołącz Do Watahy

25 Paź 2017

Już w najbliższą niedzielę, 29.10 o godzinie 13:00 na Stadionie Futbolowym przy ul. Botanicznej 66, odbędzie się pierwsza historyczna rekrutacja do zielonogórskiego klubu futbolu amerykańskiego Wataha. Będzie to wyjątkowy moment, takich testów próbnych szukać można chociażby w zawodowej lidze NFL.

Na rekrutów czekać będą testy sprawnościowe, które przeprowadzi firma 4-Athletes specjalizująca się w organizacji takich wydarzeń. Partnerem rekrutacji jest również klub Everest Fitness, który przeprowadzi test siłowy przyszłych zawodników.

Wilki z Watahy zapraszają na testy wszystkich, którzy ukończyli 14 rok życia, w Zielonej Górze tworzy się bowiem również drużyna juniorska, która w przyszłym roku rywalizować będzie na ligowych boiskach.

Klub swoim zawodnikom zapewnia sprzęt treningowy i meczowy, stypendia, suplementację, karnety na siłownię, opiekę fizjoterapeutyczną oraz wykwalifikowaną kadrę trenerską.

Klip promujący testy --> klik.

Sportowa Zgora to nowa jakość informacji. Relacjonujemy, nagrywamy i fotografujemy najciekawsze wydarzenia lokalnego sportu. Jesteśmy też na Facebooku i YouTube.


Kontakt:

Kamerzysta na wesele