baner opel 06-2019 1130x90px

Gwardzista, zielonogórzanin we władzach PZKB

19 Lip 2018

W Węgrowie odbył się Walny Zjazd Delegatów Polskiego Związku Kickboxingu w celu podsumowania działalności związku za 2017r.

Zielonogórskim akcentem zjazdu był udział w nim jako delegata Zielonogórskiego Klubu Sportowego Gwardia trenera Jarosława Biernackiego, który zasiada już trzecią kadencję w Komisji Rewizyjnej PZKB jako jej przewodniczący. Na zjeździe pełnił (wybrany jednogłośnie) funkcję przewodniczącego zjazdu zaproponowany przez Prezesa Piotra Siegoczyńskiego. Z naszego województwa lubuskiego zrzeszonych jest w PZKB jedenaście klubów w tym
aż sześć z Zielonej Góry, trzy z Gorzowa Wlkp., po jednym z Żar i Nowej Soli.

Największymi sukcesami kickboxingu w ubiegłym roku był udział i uzyskanie najlepszego pierwszego miejsca jako dyscyplina na Światowych Igrzyskach Sportów Nieolimpijskich World Games 2017 oraz przyjęcie Polskiego Związku Kickboxingu do Polskiego Komitetu Olimpijskiego.

Jednocześnie ZKS Gwardia informuje, że są jeszcze wolne miejsca na obóz sportowy sekcji kickboxingu i boksu w terminie 20-29 sierpnia 2018r. (Międzywodzie) – kontakt pod tel. 501318767 tr.J.Biernacki.

Regularne treningi rozpoczynamy od 03 września 2018r. w poniedziałki, środy i piątki o godz. 17.00 w hali przy ul. Strzeleckiej 22 w Zielonej Górze.

Na zdjęciu od lewej:
Łukasz Wabnic - zarząd

Andrzej Palacz - wiceprezes
Piotr Siegoczyński - prezes
Jarosław Biernacki - przewodniczący zjazdu i Komisji Rewizyjnej PZKB

trener Jarosław Biernacki

Sportowa Zgora to nowa jakość informacji. Relacjonujemy, nagrywamy i fotografujemy najciekawsze wydarzenia lokalnego sportu. Jesteśmy też na Facebooku i YouTube.


Kontakt:

Ostatnio dodane

Kamerzysta na wesele