baner opel 06-2019 1130x90px

Aktywny Zielonogórzanin

14 Paź 2018

Masz kilka kilogramów za dużo? Nie mieścisz się w ulubione ciuchy? Chciałbyś z tym walczyć, lecz nie wiesz jak? Zapisz się do naszego projektu i za darmo skorzystaj z profesjonalnej opieki dietetyka oraz dostępu do 5 siłowni w mieście.

Jesienno-zimowa edycja rozpocznie się już 22/10/2018 i potrwa do 22/12/2018. Dla wszystkich zakwalifikowanych do programu organizatorzy zapewniają szereg udogodnień: wykład dot. zdrowego trybu życia, rozmowy indywidualne z dietetykiem, opracowanie indywidualnego planu dla każdego, nieograniczony dostęp do pięciu siłowni w mieście.

Aby wziąć udział w bezpłatnym projekcie należy wypełnić poniższą ankietę i przesłać ją na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dostraczyć ją osobiście do Biura Klubu do dnia 19/10/2018. Ilość miejsc ograniczona!

Pobierz załącznik:

Sportowa Zgora to nowa jakość informacji. Relacjonujemy, nagrywamy i fotografujemy najciekawsze wydarzenia lokalnego sportu. Jesteśmy też na Facebooku i YouTube.


Kontakt:

Ostatnio dodane

Kamerzysta na wesele