Wojtek Gąsiewski

W 6 kolejce Lotto Superligi zielonogórska Palmiarnia rozegra mecz w Grodzisku Mazowieckim z miejscową Bogorią. W poprzedniej kolejce obie drużyny poniosły porażki. ZKS we własnej hali z Politechniką Rzeszów 0:3, a Bogoria w Toruniu 2:3. W ligowej tabeli ZKS wciąż czeka na pierwszy ligowy punkt, a Bogoria ma ich 12 i zajmuje 3 miejsce.

W piątej kolejce Lotto Superligi Tenisa Stołowego ZKS Palmiarnia podejmowała akademików z Rzeszowa. Niestety nasza młoda drużyna nie potrafi jeszcze dorównać doświadczonym zawodnikom Lotto Superligi.

Marzysz o karierze żużlowca? Chcesz być jak Piotr Protasiewicz czy Patryk Dudek? W sobotę 27 października Zielonogórski Klub Żużlowy zaprasza na kolejny w tym sezonie nabór do żużlowej szkółki.

Zapraszamy do obejrzenia 10 najlepszych akcji 2. kolejki Energa Basket Ligi 2018/19:

Zapraszamy do udziału w 3. już edycji PRZEDSZKOLNEGO PRZEGLĄDU DOPINGU FALUBAZIAKA! Jest to kilkuetapowa, cykliczna impreza, podczas której Motomysz oraz nasz animator odwiedzają grupę we wcześniej ustalonym terminie, nagrywają przygotowany przez nią doping, najlepiej piosenkę lub wierszyk oraz rozdają dzieciom upominki i przeprowadzają kilka żużlowych zabaw.

Następnie, na naszym profilu Falubaz Facebook odbywa się głosowanie. 10 grup z największą ilością głosów otrzymuje możliwość wzięcia udziału w wielkim finale z udziałem wszystkich zawodników Falubazu, który odbędzie się w marcu, podczas „60 godzin z Falubazem”. Zachęcamy rodziców małych Falubaziaków do przekazania informacji w grupach przedszkolnych i zachęcenia Dyrekcji przedszkoli do wzięcia udziału w naszej zabawie, która z roku na rok, dostarcza dzieciom coraz więcej pozytywnych emocji i uczy pięknego kibicowania.

Więcej szczegółów pod numerem telefonu 507100809

W najbliższy weekend ruszają spotkania 5. kolejki pierwszej ligi piłki ręcznej mężczyzn. W tym tygodniu podopieczni Ireneusza Łuczaka i Łukasza Jacykowskiego podejmą Olimp Grodków.

W dniach 19-21.10.2018, w Zielonej Górze odbędzie się szereg imprez tenisa stołowego. Zawody będą rozgrywane na obiektach WOSiR Drzonków, na dwóch halach(tenisowa i sportowa). Zapraszamy do Drzonkowa!

W dniach 12-13 października 2018 r. odbyły się VI Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Kickboxingu we Wrocławiu zorganizowane przez Akademię Wojsk Lądowych i federację DSF Kickboxing Challenge pod patronatem Polskiego Związku Kickboxingu z udziałem prawie 200 zawodników z ponad 80 klubów i różnych formacji mundurowych z całego kraju. Reprezentanci Gwardii Zielona Góra pod okiem trenerów Jarosława Biernackiego i Leszka Wojciechowskiego reprezentujący jednocześnie swoje macierzyste służby wystawili bardzo silną ekipę i uzyskali następujące wyniki: dwa złote medale, 2 srebrne i 2 brązowe i tak:

Na torze speedrowerowym w Zielonej Górze odbyło się rewanżowe spotkanie pomiędzy zespołami ZKS-u Zielona Góra i Szawera Leszno. Ponownie lepszy okazał się miejscowy ZKS pokonując gości z Leszna w stosunku 93 : 87. Oba zespoły do rywalizacji przystąpiły w składach młodzieżowych, a w drużynie gości jeździła nawet dziewczyna Julia Pieprzyk.

Masz kilka kilogramów za dużo? Nie mieścisz się w ulubione ciuchy? Chciałbyś z tym walczyć, lecz nie wiesz jak? Zapisz się do naszego projektu i za darmo skorzystaj z profesjonalnej opieki dietetyka oraz dostępu do 5 siłowni w mieście.

Sportowa Zgora to nowa jakość informacji. Relacjonujemy, nagrywamy i fotografujemy najciekawsze wydarzenia lokalnego sportu. Jesteśmy też na Facebooku i YouTube.


Kontakt:

Ostatnio dodane

Kamerzysta na wesele