Wojtek Gąsiewski

Zapraszamy do obejrzenia 10 najlepszych akcji 13. kolejki Energa Basket Ligi 2018/19:

W piątek 11 stycznia ZKS Palmiarnia rozegra wyjazdowe spotkanie z Morlinami Ostróda. Zespół z Warmii i Mazur przed sezonem odmłodził skład tak jak zielonogórzanie.

Mecz 10 kolejki Lotto Superligi Tenisa Stołowego pomiędzy zielonogórzanami i gdańszczanami potoczył się zgodnie z przewidywaniami. Akademicy z Gdańska nie mieli większych problemów z pokonaniem ZKS-u.

W hali zielonogórskiego MOSiR-u w ostatnich dniach 2018 roku odbyły się tradycyjne 2-dniowe zawody sylwestrowe. Startowali zawodnicy w kategoriach młodzieżowych. Najlepszym zawodnikiem zielonogórskim okazał się 18-letni Dominik KOWALSKI (ZLKL). Wychowanek Andrzeja Maciejewskiego triumfował w skoku wzwyż z bardzo dobrym rezultatem 195 cm.

Sportowcy AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego nie próżnowali w przerwie świąteczno-noworocznej. Już w najbliższy weekend o ligowe punkty walczyć będą siatkarze oraz futsaliści.

Koniec kalendarzowego roku to czas plebiscytów, rankingów i podsumowań. Tenis stołowy to jedna z wielu dyscyplin, gdzie sezon rozgrywkowy obejmuje dwa lata kalendarzowe. Pierwsza runda rozpoczyna się jesienią i trwa do końca roku, natomaist druga od stycznia do czerwca. My zajmiemy się podsumowaniem pierwszej rundy w wykonaniu drużyn ligowych ZKS i występom indywidualnym zawodników.

Przed samymi Świętami Bożego Narodzenia Zarząd Klubu spotkał się z trenerami, zawodnikami i ich rodzicami, w celu podsumowania 61 roku działalności sekcji strzeleckiej. Bardzo udany był rok jubileuszowy, ale ten który przyszedł po nim przerósł oczekiwania działaczy. Strzelcy Gwardii pobili większość rekordów wszechczasów, a ilość sukcesów i medali jest nie do poprawienia. Kierownictwo Klubu podziękowało za te osiągnięcia zawodnikom, ich rodzicom, oraz trenerom.

Zapraszamy do obejrzenia 10 najlepszych akcji 11. kolejki Energa Basket Ligi 2018/19:

W IX-tej kolejce Lotto Superligi Tenisa Stołowego ZKS Palmiarnia uległa gościom z Grudziądza 0:3.

Przed nami ostatni, z pewnością pełen emocji i wysokiego poziomu gry turniej cyklu Falubaz Cup - Lubuszanka Falubaz Toyota Cup w Czerwieńsku.

Sportowa Zgora to nowa jakość informacji. Relacjonujemy, nagrywamy i fotografujemy najciekawsze wydarzenia lokalnego sportu. Jesteśmy też na Facebooku i YouTube.


Kontakt:

Ostatnio dodane

Kamerzysta na wesele