baner opel 06-2019 1130x90px

LOM w lekkiej atletyce juniorów oraz juniorów młodszych

23 Cze 2019

Zakończyły się zmagania w ramach  Lubuskiej  Olimpiady  Młodzieży w lekkiej atletyce. Startowali juniorzy U-20 (2000-2001) i juniorzy  młodsi (2002-2003).
Oto medaliści  ze  szkół  zielonogórskich:

medale złote:
- Mikołaj        Mariasz        (SP-2)    - 200m. U-18    - 23.98 sek.
- Jakub        Malinowski    (I LO)        - 3000m. U-18    - 10.03,91
- Wiktor        Brudło        (G-7)        - w dal U-18    - 5,88 m.
- Krzysztof        Wyrwas        (I LO)        - w dal U-20    - 6,52 m.
- Jakub        Klimiuk        (VII LO)    - wzwyż U-18    - 1,90 m.
- Dominik        Kowalski        (ZSEiS)    - wzwyż U-20    - 1,96 m.
_ Jakub        Kleinert        (VII LO)    - kula (5) U-18    - 16,13 m.
- sztafeta 4x100m. chłopców U-20  VII LO                - 48,68 sek.
- sztafeta 4x100m. chłopców U-18  VII LO                - 49,31 sek.
- Katarzyna    Dziklińska        (IV LO)    - 100m. U-20    - 13,72 sek.
- Maja        Dzialoszewska    (IV LO)    - 800m. U-20    - 2.21,39
- Karolina        Stokłosiński    (IV LO)    - 1500m. U-20    - 5.28,24
- Weronika    Dudek        (VII LO)    - kula (4) U-20    - 10,43 m.    
- Julia        Wyrwas        (SP-2)    - wzwyż U-18    - 1,63 m.
- Anita        Chmielewska    (IV LO)    - wzwyż U-20    - 1,35 m.
- sztafeta 4x100m. dziewcząt U-20  IV LO                - 55,92 sek.

medale srebrne:
- Mikołaj        Mariasz        (SP-2)    - 100m. U-18    - 11,50 sek.
- Dawid        Banaś        (ZSiPKZ)    - 200m. U-18    - 24,20 sek.
- Cyprian        Cybulski        (VII LO)    - 800m. U-18    - 2.09,64
- Łukasz        Nadziejko        (SMT)    - w dal U-20)    - 5,79 m.

- Eryk        Fursewicz        (SP-10)    - wzwyż U-18    - 1,80 m.
- Nikodem        Stężycki        (VII LO)    - kula (5) U-18    - 13,79 m.
- Nina        Pawłow        (I LO)        - 100m. U-18    - 13,05 sek.
- Nina        Pawłow        (I LO)        - 200m. U-18    - 27,88 sek.
- Patrycja        Puchała        (ZSiPKZ)    - 100m. U-20    - 13,95 m.    
- Aleksandra    Bereśniewicz    (VII LO)    - 800m. U-18    - 2.30,16
- Ewa        Pydyszewska    (VII LO)    - 1500m. U-18    - 5.40,37
- Nikola        Horbacz        (IV LO)    - 1500m. U-20    - 5.52,40
- Julia        Wyrwas        (SP-2)    - w dal U-18    - 4,90 m.
- Adriana        Zabłocka        (IV LO)    - wzwyż U-18    - 1,63 m.
- Olimpia        Książek        (VII LO)    - wzwyż U-20    - 1,30 m.
- Aleksandra    Dobrowolska    (VII LO)    - kula (4) U-20    - 9,39 m.

medale brązowe:
- Krzysztof        Wyrwas        (I LO)        - 100m. U-20    - 11,35 sek.
- Gerard        Machel        (IV LO)    - 400m. U-20    - 54,15 sek.
- Eryk        Fursewicz        (SP-10)    - w dal U-18    - 5,76 m.
- Łukasz        Nadziejko        (SMT)    - wzwyż U-20    - 1,70 m.
- Jakub        Krzyśków        (VII LO)    - kula (5) U-18    - 12,07 m.
- Weronika    Rogowska        (VII LO)    - 400m. U-20    - 77,97 sek.
- Weronika    Chołuj        (VII LO)    - 400m. U-18    - 68,85 sek.
- Weronika    Król            (IV LO)    - 800m. U-18    - 2.39,90
- Natalia        Kolbusz        (VII LO)    - wzwyż K U-20    - 1,15 m.
- sztafeta 4x100m. dziewcząt U-20  VII LO                - 57,89 sek.

Sportowa Zgora to nowa jakość informacji. Relacjonujemy, nagrywamy i fotografujemy najciekawsze wydarzenia lokalnego sportu. Jesteśmy też na Facebooku i YouTube.


Kontakt:

Ostatnio dodane

Kamerzysta na wesele