Wojtek Gąsiewski

W IX-tej kolejce Lotto Superligi Tenisa Stołowego ZKS Palmiarnia uległa gościom z Grudziądza 0:3.

Przed nami ostatni, z pewnością pełen emocji i wysokiego poziomu gry turniej cyklu Falubaz Cup - Lubuszanka Falubaz Toyota Cup w Czerwieńsku.

W dniach 06-09.12.2018 r. na obiektach ZKS Gwardia odbyły się Ogólnopolskie Zawody Klasyfikacyjne w strzelaniu z broni pneumatycznej – X Memoriał Stanisława Maruchy w których uczestniczyło   151 zawodników z 26 klubów z Polski.

Zapraszamy do obejrzenia 10 najlepszych akcji 9. kolejki Energa Basket Ligi 2018/19:

W 9 kolejce Lotto Superligi ZKS Palmiarnia podejmie ASTS Olimpię Unię Grudziądz. W tabeli drużyna z Kujaw zajmuje przedostatnie miejsce z dwoma punktami (zwycięstwo 3:2 z Toruniem), a zielonogórzanie ostatnie miejsce z zerowym dorobkiem punktowym.

Po sukcesie z zeszłego roku, Falubaz TV zaprasza na kolejną kompilację najciekawszych i najśmieszniejszych wydarzeń z udziałem zielonogórskich zawodników.

Już w czwartek 6 grudnia żużlowcy oraz kibice Falubazu wyruszą w podróż po Zielonej Górze i okolicach. Jak co roku, w ramach świątecznej akcji Falubazowe Mikołajki, wręczonych zostanie około 2000 paczek z prezentami.

Zapraszamy do obejrzenia 10 najlepszych akcji 10. kolejki Energa Basket Ligi 2018/19:

W sobotę 1 grudnia w Szkole Podstawowej nr 1 w Zielonej Górze rozegrano ostatni tegoroczny turniej dla dzieci i młodzieży do lat 14 Zielony Mat.

Sześć turniejów w ciągu trzech tygodni. Trzy wewnętrzne dla danych roczników Akademii i trzy międzyklubowe, w których udział wezmą czołowe w Polsce reprezentacje poszczególnych roczników, a także piłkarze z zagranicy – tak zapowiada się Falubaz Cup 2018, cykl jedynych takich w województwie lubuskim piłkarskich imprez pod dachem.

Sportowa Zgora to nowa jakość informacji. Relacjonujemy, nagrywamy i fotografujemy najciekawsze wydarzenia lokalnego sportu. Jesteśmy też na Facebooku i YouTube.


Kontakt:

Ostatnio dodane

Kamerzysta na wesele