baner opel 06-2019 1130x90px

Międzynarodowe zawody Młodzieżowców i Puchar Europy U19 (wyniki)

24 Kwi 2017

W Wojewódzkim Ośrodku Sportu i Rekreacji im. Zbigniewa Majewskiego w Drzonkowie zakończyły się Międzynarodowe Zawody Młodzieżowców i Puchar Europu U19 w pięcioboju nowoczesnym. Na starcie zawodów stanęło 85 sportowców z 10 krajów.

W klasyfikacji młodzieżowców najlepszą okazała się Ksenia Fralcova z Rosji, na miejscu drugim była Aurelia Tamasaukaite z Litwy, a trzecia Marina Carrier z Australii. Najlepszą Polką była reprezentantka ZKS Drzonków Natalia Dominiak. Wśród mężczyzn tryumfował Andrei Zuev z Rosji, drugi był Daniel Ławrynowicz z klubu St PP CWKS Legia Warszawa, a trzeci reprezentant Czech Marek Grycz.

W Pucharze Europy U19 w klasyfikacji open kobiet zwyciężyła Adelina Ibatullina z Rosji, wyprzedzając Melissę Mireles z Meksyku i Rebekę Peter z Węgier. Wierzba Wiktoria z UKS 8 Starogard Gdański była najlepszą Polką zajmując 7 lokatę. Wśród mężczyzn tej kategorii najlepsi okazali się reprezentanci Węgier. Pierwsze miejsce zajął Barnabas Burcsik, drugie miejsce zajął Balazs Szap, a miejsce trzecie Litwin Gytis Gudlevicius. Oskar Paradowski z UKS G-8 Bielany Warszawa zajmując 7 miejsce okazał się najlepszym z Polaków.

Zawody w Drzonkowie były ostatnim sprawdzianem organizacyjnym przed majowym Pucharem Świata, na którym zobaczymy najlepszych seniorów z 25 państw.

Pobierz załącznik:

Sportowa Zgora to nowa jakość informacji. Relacjonujemy, nagrywamy i fotografujemy najciekawsze wydarzenia lokalnego sportu. Jesteśmy też na Facebooku i YouTube.


Kontakt:

Ostatnio dodane

Kamerzysta na wesele