baner opel 09-2019 1130x90px

Puchar Polski juniorów młodszych w pięcioboju nowoczesnym (wyniki)

19 Mar 2018

Na obiektach Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji im. Zbigniewa Majewskiego w Drzonkowie zakończyła się druga edycja pucharu Polski juniorów młodszych w kategoriach do lat 14 i 16. W zawodach wzięło udział 162 zawodników i zawodniczek z 19 klubów polskich i niemieckich.

W najmłodszej kategorii do lat 15 wśród dziewczynek zwyciężyła Małgorzata Karbownik z klubu MKS Jedynka Łódź wyprzedzając o 39 sekund drugą na mecie Karolinę Szmytke z UKS Żoliborz Warszawa i 41 sekund trzecią Klarę Koroblewską również z UKS Żoliborz Warszawa. W tej samej kategorii wśród chłopców pierwszy linię mety przekroczył Kajetan Wąsowicz z UKS Atut Częstochowa, drugi był Szymon Stanisławski z MKS Jedynka Łódź z 30 sekundową stratą, a trzeci Michał Jabłoński z MKP Myślibórz, który do zwycięzcy stracił 41 sekund.

W kategorii juniora młodszego do lat 16 wśród dziewcząt na najwyższym stopniu podium stanęła Ewa Pydyszewska z UKS 5 Konstantynów Łódzki, drugie miejsce zajęła Paulina Mydra z UKS 48 Częstochowa, a trzecie Paula Markowicz z UKS G8 Bielany Warszawa.

Wśród chłopców zwyciężył Bartosz Michalczyk z UKS G8 Bielany Warszawa, drugi był Adrian Wiśniewski z ZKS Drzonków, a trzeci Maciej Klimek z RTP Victoria Radom.

Wyniki

Sportowa Zgora to nowa jakość informacji. Relacjonujemy, nagrywamy i fotografujemy najciekawsze wydarzenia lokalnego sportu. Jesteśmy też na Facebooku i YouTube.


Kontakt:

Ostatnio dodane

Kamerzysta na wesele