Rugby Club Zielona Góra vs. Arka Rumia Rugby Club (zapowiedź) Wyróżniony

08 Paź 2015

W niedziele o godzinie 14:00 Rugby Club Zielona Góra podejmie na stadionie przy ul. Wyspiańskiego beniaminka  tegorocznych rozgrywek II Ligi  zespół Arka Rumia Rugby Club, jest to pierwsze w historii spotkanie oby drużyn, gdyż inauguracyjny mecz tego sezonu został na prośbę zespołu z  Pomorza przełożony na termin listopadowy.

Wataha po pierwszym  przegranym u siebie meczu zrehabilitowała się swoim kibicom , pokonując w ostatniej kolejce drużynę Chaosu Poznań . Drużyna nie spoczęła jednak na laurach i bardzo dobrze przepracowała dwutygodniową przerwę w rozgrywkach, dopracowując założenia taktyczne i  poprawiając współpracę całego kolektywu jakim jest drużyna rugby.  Dziki są zmotywowane i gotowe na podjęcie u siebie trudnego rywala z północy.

Jak już wspomnieliśmy Arku Rumia jest beniaminkiem tegorocznych rozgrywek, niech to jednak nie zwiedzie nikogo, gdyż sam klub jest nowo powstałą strukturą w rugobowym półświatku ,natomiast większość z jego zawodników zdobywało już doświadczenie w innych drużynach z regionu Trójmiasta.  Arka bardzo dobrze radzi sobie w tegorocznych rozgrywkach wygrywając dotychczas wszystkie swoje spotkania, i zmierza do Zielonej Góry z zamiarem nie przerwania dobrej passy.

Patrząc na rozkręcającą się z meczu na mecz Watahę i pewnie wygrywającą swoje mecze Arkę, zapowiada nam się bardzo dobre widowisko . Jak wiemy Dziki na swoim terenie stawiają bardzo trudne warunki przyjezdnym , tak też będzie tym razem! Zapraszamy więc wszystkich kibiców na kolejne rugowe  święto w „Winnym Grodzie"!

Niedziela (11 Października) , godzina 14:00 (rozgrzewka od 13:00) , stadion UZ przy ul. Wyspiańskiego

plakat meczowy

Sportowa Zgora to nowa jakość informacji. Relacjonujemy, nagrywamy i fotografujemy najciekawsze wydarzenia lokalnego sportu. Jesteśmy też na Facebooku i YouTube.


Kontakt:

Kamerzysta na wesele