Alfa Bydgoszcz vs Wataha RC Zielona Góra (zapowiedź)

24 Paź 2015

Rugbiści z Zielonej Góry w nadchodzącą niedzielę udadzą się do Bydgoszczy na kolejne spotkanie ligowe. Będzie to początek rundy rewanżowej.

Na inaugurację rozgrywek II Polskiej Ligi Rugby, Wataha uległa na własnym boisku Alfie Bydgoszcz 17:36. Choć wynik mówi wiele, tamten pojedynek nie był jednostronny. Walcząca o awans Alfa natrafiła na twardy opór ze strony zielonogórzan. Można śmiało powiedzieć, że historia lubi się powtarzać, gdyż spotkania obydwu drużyn w przeciągu ostatnich lat mają bardzo podobny przebieg.

Dziki w tym sezonie grają jednak coraz lepiej, a zminimalizowanie błędów z poprzednich pojedynków spowoduje, że będą w stanie pokusić się o kolejne punkty do ligowej tabeli. Zapowiada się kolejne 80 minut emocji, o których wyniku poinformujemy tuż po ostatnim gwizdku. Wszystkich chętnych zapraszamy także na wyjazd do Bydgoszczy – mecz rozpocznie się o godzinie 16:00 na boisku przy ul Sielskiej 12a.

Sportowa Zgora to nowa jakość informacji. Relacjonujemy, nagrywamy i fotografujemy najciekawsze wydarzenia lokalnego sportu. Jesteśmy też na Facebooku i YouTube.


Kontakt:

Kamerzysta na wesele