Wataha RC Zielona Góra - NKR Chaos Poznań (zapowiedź) Wyróżniony

06 Lis 2015

W niedzielę na stadionie UZ przy ul. Wyspiańskiego zielonogórscy rugbiści podejmą Chaos Poznań. Będzie to ostatni pojedynek tegorocznej rundy jesiennej II Polskiej Ligi Rugby w Zielonej Górze.

Wataha z jednym zwycięstwem zajmuje obecnie trzecie miejsce w drugoligowej tabeli grupy północno-zachodniej. Co dość istotne, ta jedyna wygrana wywalczona została w Poznaniu, właśnie z tamtejszym Chaosem. Dziki z RCZG będą więc chciały udowodnić swoją wyższość nad rywalami z Wielkopolski, ale żeby to zrobić, będą musieli podejść do meczu w pełni skoncentrowani. Brak wygranej przed własną publicznością na pewno dodatkowo mobilizuje zawodników Watahy, a przy tak nieobliczalnym przeciwniku, jakim jest drużyna Chaosu Poznań, będzie trzeba nieco ostudzić głowy, żeby nie popełniać na boisku karygodnych błędów. I to właśnie wydaje się być kluczem do niedzielnego zwycięstwa...

Zapraszamy więc wszystkich kibiców na ostatni w tym roku mecz rugby w Zielonej Górze! Po fantastycznych Mistrzostwach Świata w Anglii ta dyscyplina zdobywa nowych fanatyków, a nawet na poziomie drugoligowym w Polsce dwie piętnastoosobowe drużyny potrafią stworzyć cieszące oko widowisko! Sprawdź to sam!

Początek spotkania o godzinie 14:00 (rozgrzewka od 13:00).

cid ii 150cce5988b4e763

Sportowa Zgora to nowa jakość informacji. Relacjonujemy, nagrywamy i fotografujemy najciekawsze wydarzenia lokalnego sportu. Jesteśmy też na Facebooku i YouTube.


Kontakt:

Kamerzysta na wesele