Wataha podejmuje lidera w 3. kolejce I Ligi Rugby

25 Kwi 2019

Czas na 3. kolejkę I Ligi Rugby, w której Wataha Rugby Club podejmie na swoim boisku Arkę Rumię. Mecz odbędzie się w najbliższą sobotę 27.04 o godzinie 16:00 na boisku UZ przy ul. Wyspiańskiego 58.


Po niezbyt udanym początku sezonu (dwie porażki) przed rugbystami zielonogórskiej ciężkie zadanie, na własnym boisku będą podejmować lidera i zeszłorocznego mistrza 1. ligi. Dziki w pojedynkach z Arkowcami nie odnieś jeszcze zwycięstwa, ale wyniki meczów z poprzedniego sezonu napawają optymizmem. Dodatkową motywacją zielonogórzan, jest fakt iż stanowią póki co czerwoną latarnię ligi i chcąc myśleć o grze w Play Off , a nie w barażu o utrzymanie, muszą zacząć wygrywać. Po kontuzjach i chorobach nękających zawodników przed meczem w Warszawie, do dyspozycji trenera będą wszyscy zawodnicy.

Zapowiadają się nie lada emocje, dla kibiców jak zawsze przygotowany jest catering, a wejście na mecz jest bezpłatne. Zapraszamy zatem w sobotę 27.04.2019 o godzinie 16:00 na stadion UZ przy ul. Wyspiańskiego, Wataha Rugby Club Zielona Góra vs. Arka Rumia Rugby Club.

Więcej w tej kategorii: « Wataha rozpoczyna sezon

Sportowa Zgora to nowa jakość informacji. Relacjonujemy, nagrywamy i fotografujemy najciekawsze wydarzenia lokalnego sportu. Jesteśmy też na Facebooku i YouTube.


Kontakt:

Kamerzysta na wesele