5. miejsce pary Nitschke-Wróbel na Drużynowych Mistrzostwach Europy

13 Cze 2016

Piąte miejsce Marcina Nitschke i Krzysztof Wróbla na Drużynowych Mistrzostwach Europy w snookerze. W imprezie wzięły udział aż 33 ekipy.

Nitschke i Wróbel wyszli z grupy z numerem 2. Po uzyskaniu nominacji do dalszych rozgrywek trafili na silną Anglię. Nasi reprezentacji grali bardzo skutecznie i przemyślanie co zaowocowało zwycięstwem nad "wyspiarzami" w stosunku 4:2. Walka o medal rozegrała się z Irlandią. Mimo wysokiej porażki (4:1) warto dodać, że nasi zawodnicy przegrywali na ostatnich bilach. Ostatecznie nasza drużyna musiała się zadowolić 5 miejscem w całych zawodach.

Przed Marcinem teraz czas treningów. Na przełomie lipca oraz sierpnia ma w planach wyjazd do Word Snooker Academy, aby pod okiem najlepszych doskonalić swoje umiejętności. Dodatkowo w lipcu Nitschke odwiedzi jego wychowanek - Adam Stefanów, z którym będzie trenował przez 10 dni.

Sportowa Zgora to nowa jakość informacji. Relacjonujemy, nagrywamy i fotografujemy najciekawsze wydarzenia lokalnego sportu. Jesteśmy też na Facebooku i YouTube.


Kontakt:

Kamerzysta na wesele