VIII Memoriał Damiana Nitschke

05 Wrz 2016

Ósma edycja turnieju bilardowego "Memoriał Damiana Nitschke" przeszła już do historii. Po raz kolejny w zielonogórskim klubie Hot Shots przyjaciele i dawni rywale Damiana spotkali się przy stołach bilardowych by w sportowej rywalizacji uczcić pamięć o nim.

W sobotę zawodnicy rywalizowali w grupach i meczach ćwierćfinałowych, a w niedzielę rozegrane zostały półfinały i mecz finałowy. Do niedzielnej fazy turnieju awansowali Tomasz Osman, który walczył w półfinale z Pawłem Rogoza oraz Marek Zubrzycki i Marcin Nitschke. Oba mecze okazały się bardzo zacięte i oba zakończyły się identycznym wynikiem 6:4. W wielkim finale spotkali się Marek i Tomek, którzy potrzebowali rozegrać aż 13 partii ( 7:5), aby wyłonić zwycięzcę. VIII Memoriał Damiana Nitschke wygrał wrocławianin Marek Zubrzycki, drugie miejsce wywalczył zielonogórzanin Tomek Osman, a trzecie miejsce zajęli Paweł Rogoza i Marcin Nitschke.

Bardzo dziękujemy wszystkim zawodnikom, którzy wystartowali w memoriale. Wielkie podziękowania należą się również wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie i obsługę turnieju oraz naszym sponsorom i partnerom biznesowym. Do zobaczenia za rok!

Sportowa Zgora to nowa jakość informacji. Relacjonujemy, nagrywamy i fotografujemy najciekawsze wydarzenia lokalnego sportu. Jesteśmy też na Facebooku i YouTube.


Kontakt:

Kamerzysta na wesele