baner opel 06-2019 1130x90px

"Bratobójczy pojedynek", czyli speedrowerowy jubileusz Pawła Kokota

02 Lip 2015

W sobotę 4 lipca o godzinie 16:00 na torze speedrowerowym przy ul. Wyszyńskiego w Zielonej Górze odbędzie się mecz z okazji 20 lecia startów Pawła Kokota. Impreza zapowiada się bardzo interesująco. Naprzeciw siebie staną zawodnicy i działacze związani z zielonogórskim środowiskiem speedrowerowym.

W turnieju wystąpi drużyna ZKS Zielona Góra oparta na obecnych zawodnikach oraz drużyna zawodników związanych w przeszłości z ZKS, a zaproszonych przez jubilata. W tej drugiej wystąpi oczywiście Paweł Kokot, a także Robert Bandosz, Krzysztof Piskorski, Artur Bujnowski, Michał Mowczan, Krzysztof Stocik, Michał Szmytowski, Artur Kurdyk, Tomasz Wilk, Michał Zieliński, Tomasz Krzos.

Po zawodach drużynowych odbędzie się wyścig o puchar 20 lecia Pawła Kokota, w którym ścigać się będą zawodnicy wytypowani przez Pawła.

img 8235 20150609 1642720446

Drużyna ZKS z sezonu 2012

Przypominamy, iż już od poniedziałku przez dwa tygodnie można wziąć udział w bezpłatnych treningach, które odbywać się będą w poniedziałki o godzinie 14:00 oraz środy i piątki o godzinie 13:00. Będą to wakacyjne treningi dla wszystkich chętnych. Akcja zielonogórskiego klubu pod nazwą "Nie siedź w domu, kręć z nami" odbędzie się już po raz trzeci, a w minionych latach cieszyła się sporym zainteresowaniem. Sprzęt do jazdy zapewnia klub, a najlepsi zawodnicy mają szanse dołączyć do pierwszego składu ZKS Zielona Góra!

Sportowa Zgora to nowa jakość informacji. Relacjonujemy, nagrywamy i fotografujemy najciekawsze wydarzenia lokalnego sportu. Jesteśmy też na Facebooku i YouTube.


Kontakt:

Ostatnio dodane

Kamerzysta na wesele