baner opel 06-2019 1130x90px

Zimowy trening. Speedrowerowcy wyjadą na tor!

19 Sty 2016

Długo oczekiwany przez miejscowych speedrowerowców wyjazd na tor wreszcie nastąpi. W najbliższą środę o godz.16.30 na miejscowym torze speedrowerowym przy Gimnazjum nr 1 w Zielonej Górze w blasku jupiterów odbędzie się pierwszy oficjalny trening zimowy.

To nietypowy okres do ścigania się po torze, muszą być zachowane pewne warunki atmosferyczne. Nadmiar śniegu uniemożliwia jazdę, roztopy i jego całkowity brak również. Wszystko wskazuje na to, że najbliższe dni będą idealne do zimowego ścigania. Szykuje się świetna zabawa i rzadka okazja do zobaczenia zielonogórskich zawodników w akcji na śniegu - mówi menager klubu Krzysztof Zakrzewski. Tym treningiem zaczynamy sezon 2016. Mamy też dobrą wiadomość dla wszystkich amatorów ścigania. Udział w treningu może wziąć każdy w dowolnym wieku, dzieci, młodzież, tatusiowie z synami, dziewczyny także. Sprzęt dowolny lub bezpłatnie wypożyczony z klubu. Uwaga obowiązkowo kaski na głowie.To wyjątkowa okazja.  Nie przegapcie tej szansy, kręćcie z NAMI!

Sportowa Zgora to nowa jakość informacji. Relacjonujemy, nagrywamy i fotografujemy najciekawsze wydarzenia lokalnego sportu. Jesteśmy też na Facebooku i YouTube.


Kontakt:

Ostatnio dodane

Kamerzysta na wesele