Speedrowerowcy wracają do ścigania

26 Sie 2016

Po wakacyjnej przerwie na tor powracają zielonogórscy speedrowerowcy. Już w najbliższą sobotę 27 sierpnia o godz. 14.00 na torze speedrowerowym przy ul. Wyszyńskiego 101 Gimnazjum nr 1, czekają nas spore emocje.  Tego dnia odbędzie się Finał Indywidualnych Mistrzostw Okręgu Centralnego, natomiast po zawodach indywidualnych rozegrany zostanie zaległy pojedynek  I ligi DMP  pomiędzy miejscowym ZKS-em, a Szawerem Leszno.

- jak informuje nas menager ZKS-u  Krzysztof Zakrzewski emocji nie powinno i tym razem zabraknąć. W finale indywidualnym, który jest równocześnie eliminacją do finału, ogólnopolskiego wystąpi 6 zielonogórzan. Największe szanse z naszych zawodników ma Damian Pelaczyk, Bartosz Wojtal i Adrian Mokras. Bezpośredni awans uzyska 5 zawodników.

Bardzo ciekawie zapowiada się kolejny mecz ligowy, tu szanse są bardzo wyrównane, choć Szawer ma wysokie notowania , to zielonogórska młodzież nie zamierza łatwo oddać punktów, zwłaszcza na własnym torze. Walczymy o zwycięstwo – kwituje Zakrzewski.

 Wstęp i programy zawodów - gratis.

Sportowa Zgora to nowa jakość informacji. Relacjonujemy, nagrywamy i fotografujemy najciekawsze wydarzenia lokalnego sportu. Jesteśmy też na Facebooku i YouTube.


Kontakt:

Kamerzysta na wesele