Derby Zielonej Góry w speedrowerze

13 Cze 2017

Po raz pierwszy w historii zielonogórskiego speedrowera odbędą się derby miasta Zielona Góra! Na torze przy Wyszyńskiego 101 spotkają się dwie zielonogórskie ekipy - ZKS Zielona Góra oraz HARPAGAN Zielona Góra.

Ze strony HARPAGANA wystąpią legendy Zielonogórskiego speedrowera, ze strony ZKS - młodzi gniewni! Na torze zobaczymy byłych kapitanów ZKS-u Zielona Góra - Pawła Kokota oraz Krzysztofa Piskorskiego, najbardziej utytułowanego Zielonogórzanina - Krystiana Górniaczyka, czy też dawnych wojowników ze starego toru przy W69 - Artura Kurdyka oraz Krzysztofa Stocika.

Ze strony ZKS-u zobaczymy rozkręcający się z zawodów na zawody młody kolektyw, miejscowych wojowników - Kacper Drozdowski, Filip Janas, Kacper Królik, Kacper Zubczyński oraz zostawiającego zawsze serducho na torze - Łukasza Gniteckiego. Z pewnością w obu drużynach nie zabraknie niespodzianek, jeżeli chodzi o składy! Drużyna ZKS oraz Harpagan, mają już po jednym zwycięstwie w lidze, co oznacza walkę o każdy punkt! Wszyscy chętni kibice, będą mieli okazję zobaczyć dwa spotkania - w pierwszym gospodarzem będzie ZKS, w drugim Harpagan Zielona Góra!

"I choć założenia i cele klubu Harpagan zgoła różnią się od planów ZKS Zielona Góra, pamiętajcie o tym, że my stworzyliśmy Was, abyście poznali smak zwycięstwa, ale przede wszystkim smak szacunku i niech taka idea przyświeca temu meczowi."

Zapraszamy wszystkich biegaczy, rowerzystów i nie tylko!
Zapraszamy po prostu wszystkich!

15 czerwca o godz. 11:00, tor speedrowerowy przy ul. Wyszyńskiego 101.

 

Sportowa Zgora to nowa jakość informacji. Relacjonujemy, nagrywamy i fotografujemy najciekawsze wydarzenia lokalnego sportu. Jesteśmy też na Facebooku i YouTube.


Kontakt:

Kamerzysta na wesele