IMPJ: Kto zostanie mistrzem?

29 Wrz 2017

Już w najbliższą sobotę 30.09.2017r. o godz.14.00 na torze speedrowerowym przy ul. Wyszyńskiego 101 w Zielonej Górze odbędzie się Finał Indywidualnych Mistrzostw Polski Juniorów.

Zawody niezwykle prestiżowe mają na celu wyłonienie najlepszego w kraju zawodnika do 18-lat. W elicie znaleźli się również zielonogórzanie Kacper Królik i Kacper Drozdowski, którzy należą do faworytów imprezy. Jednak zadania łatwego nie mają bowiem szesnastoosobowa stawka finału jest bardzo wyrównana. Na torze w Zielonej Górze pojawią się zawodnicy z Ostrowa, Świętochłowic, Leszna, Częstochowy, Żołędowa, Torunia i Gniezna.

Organizatorzy zadbali również o atrakcje dla najmłodszych kibiców, którzy godzinę przed zawodami będą mogli pojeździć rowerami po torze speedrowerowym, zapoznać się z przepisami ruchu drogowego, obejrzeć pokaz w wykonaniu Sztabu Ratownictwa Medycznego w zakresie udzielania pierwszej pomocy, a także spotkać się i porozmawiać z legendą zielonogórskiego Falubazu – Andrzejem Huszczą, zrobić sobie zdjęcie na motorze żużlowym, dla dzieci czekają drobne nagrody i upominki. Wstęp wolny !

Sportowa Zgora to nowa jakość informacji. Relacjonujemy, nagrywamy i fotografujemy najciekawsze wydarzenia lokalnego sportu. Jesteśmy też na Facebooku i YouTube.


Kontakt:

Kamerzysta na wesele