baner opel 09-2019 1130x90px

I runda Best Pairs za nami

04 Cze 2019

W niedzielę 2 czerwca na torze speedrowerowym w Zielonej Górze odbyła się I runda Best Pairs. W zawodach wzięło udział 10 drużyn z całej Polski w tym także zielonogórska drużyna.

Zawody odbywały się w dwóch grupach eliminacyjnych, po których odpadały dwie najsłabsze drużyny. Pierwszą grupę tworzyły drużyny Kando Plus Power, Insan Racing, LIP Team, Blackhawk Mlek Team, Lwy Avia, natomiast drugą Deko, Euro-Met Team, Modern Pudlex Racing Team, LKS Strażak Mikołów, Marwis.pl Cycle Team. Turniej stał na bardzo wysokim poziomie sportowym, a wyścigi dostarczyły wiele emocji. W 30 stopniowym upale najlepiej poradziła sobie drużyna Lwy Avia Częstochowa zdobywając 20 punktów, na drugim miejscu uplasowali się zawodnicy Euro-Met Team Świętochłowice 15 punktów, trzecie miejsce przypadło ekipie Deko Ostrów Wlkp. 15 punktów i na czwartym miejscy zawody ukończyli Kando Plus Power Toruń z 9 punktami.

Sportowa Zgora to nowa jakość informacji. Relacjonujemy, nagrywamy i fotografujemy najciekawsze wydarzenia lokalnego sportu. Jesteśmy też na Facebooku i YouTube.


Kontakt:

Ostatnio dodane

Kamerzysta na wesele