Wojtek Gąsiewski

Zdobywca Pucharu Prezydenta Miasta Zielonej Góry w Karate tradycyjnym w kategorii Kata 7kyu Kryspin Sozanski zdobył w tym roku juz kilka medali. Siedmioletni karateka to członek zielonogorskiego Klubu Karate Nidan i podopieczny senseia Dariusza Hejduka. W ostatnim sprawdzianie dla zawodników Klubu Karate Nidan przed Mistrzostwami Świata Dzieci w Karate Tradycyjnym na Litwie w dn. 24 – 26 listopada 2018 r. młody sportowiec zdobył w tą sobote we Wrocławiu puchar za zajęcie I miejsca w IX Mistrzostwach Wrocławia.

Zapraszamy do obejrzenia 10 najlepszych akcji 4. kolejki Energa Basket Ligi 2018/19:

W Szczecinie (20.10.2018r.)odbył się Puchar Polski „Polish Fighter Cup 7” w kickboxingu (light contact, kick-light, full contact, low-kick, K 1 Rules). Do zawodów zgłosiło swój udział 246 zawodników i zawodniczek z 50 klubów (w tym z Niemiec).

23 października 2018 r. w hali Uniwersytetu Zielonogórskiego zainaugurowane zostały rozgrywki Ponadgimnazjalnej Ligi Piłki Siatkowej (PLPS) chłopców rozgrywanej w ramach Miejskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Do rozgrywek zgłosiło się 9 drużyn, które w pierwszym turnieju grały mecze w rundzie eliminacyjnej w trzech grupach systemem „każdy z każdym”. W pierwszym turnieju odnotowano następujące wyniki:

W dniach 14 -21 października 2018 w Bratysławie odbyły się Mistrzostwa Europy w Kickboxingu seniorów WAKO (World Association of Kickboxing Organizations).

W 6 kolejce Lotto Superligi zielonogórska Palmiarnia rozegra mecz w Grodzisku Mazowieckim z miejscową Bogorią. W poprzedniej kolejce obie drużyny poniosły porażki. ZKS we własnej hali z Politechniką Rzeszów 0:3, a Bogoria w Toruniu 2:3. W ligowej tabeli ZKS wciąż czeka na pierwszy ligowy punkt, a Bogoria ma ich 12 i zajmuje 3 miejsce.

W piątej kolejce Lotto Superligi Tenisa Stołowego ZKS Palmiarnia podejmowała akademików z Rzeszowa. Niestety nasza młoda drużyna nie potrafi jeszcze dorównać doświadczonym zawodnikom Lotto Superligi.

Marzysz o karierze żużlowca? Chcesz być jak Piotr Protasiewicz czy Patryk Dudek? W sobotę 27 października Zielonogórski Klub Żużlowy zaprasza na kolejny w tym sezonie nabór do żużlowej szkółki.

Zapraszamy do obejrzenia 10 najlepszych akcji 2. kolejki Energa Basket Ligi 2018/19:

Zapraszamy do udziału w 3. już edycji PRZEDSZKOLNEGO PRZEGLĄDU DOPINGU FALUBAZIAKA! Jest to kilkuetapowa, cykliczna impreza, podczas której Motomysz oraz nasz animator odwiedzają grupę we wcześniej ustalonym terminie, nagrywają przygotowany przez nią doping, najlepiej piosenkę lub wierszyk oraz rozdają dzieciom upominki i przeprowadzają kilka żużlowych zabaw.

Następnie, na naszym profilu Falubaz Facebook odbywa się głosowanie. 10 grup z największą ilością głosów otrzymuje możliwość wzięcia udziału w wielkim finale z udziałem wszystkich zawodników Falubazu, który odbędzie się w marcu, podczas „60 godzin z Falubazem”. Zachęcamy rodziców małych Falubaziaków do przekazania informacji w grupach przedszkolnych i zachęcenia Dyrekcji przedszkoli do wzięcia udziału w naszej zabawie, która z roku na rok, dostarcza dzieciom coraz więcej pozytywnych emocji i uczy pięknego kibicowania.

Więcej szczegółów pod numerem telefonu 507100809

Sportowa Zgora to nowa jakość informacji. Relacjonujemy, nagrywamy i fotografujemy najciekawsze wydarzenia lokalnego sportu. Jesteśmy też na Facebooku i YouTube.


Kontakt:

Ostatnio dodane

Kamerzysta na wesele