baner opel 06-2019 1130x90px

Obfity weekend na torze WallraV

06 Sie 2014

Na torze WallraV Race Center w Starym Kisielinie w miniony weekend (2. i 3. sierpnia) odbyła się IX i X Runda Pucharu Rotax MAX Challenge Polska, International Poland Championship 3 Seria, Kartingowe Mistrzostwa Polski 3 Seria. Przybyli zawodnicy reprezentowali wysoki poziom rywalizacji.

Kartingowe Mistrzostwa Polski w kategorii Młodzik 60 wygrał Maciej Szyszko z liczbą punktów 150 i w klasyfikacji sezonu zajmuje pierwszą pozycję z przewagą 16 punktów przed Janem Galeją.

International Poland Championship w kategorii KF Junior zwyciężył Jakub Greguła, drugie miejsce zajął Szymon Szyszko.

W Starym Kisielinie zakończyła się również seria International Rotax Poland Trophy, w której w kategorii Junior MAX TICKET na finał światowy otrzymał Karol Jurmanowicz.

Imprezę udało się zakończyć przed ulewą, całość jazd odbyła się przy idealnych warunkach. Pogoda nie oszczędziła jednak zawodników podczas dekoracji, która odbyła się w strugach deszczu, zamiast w strugach szampana.

Sportowa Zgora to nowa jakość informacji. Relacjonujemy, nagrywamy i fotografujemy najciekawsze wydarzenia lokalnego sportu. Jesteśmy też na Facebooku i YouTube.


Kontakt:

Ostatnio dodane

Kamerzysta na wesele